Кудесница_с_пургеном• 15 декабря 2022

Девочки, а кто-то из вас покупает вязанные игрушки?

Результат:
вже голосів: 78
72 (92.31%) Нет
6 (7.69%) Да
Блинчик Мой• 15 декабря 2022
Я перший раз купила на днях зайця в‘язаного племінниці на подарунок, такий красивий
Тепер може ще кому куплю
Обнемашечка• 15 декабря 2022
Мне нравятся вязаные игрушки, но цены на них мне не нравятся, поэтому не покупаю
Понимаю что это ручная работа, но за маленькую игрушку отдать 300 грн мне дорого
Блинчик Мой• 15 декабря 2022
Цього, такий приємний на дотик і гарно зроблений
Хлопаю ресницами• 15 декабря 2022
Только на ярмарках благотворительности
Kyhia• 15 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Пряжа дорога тому і ціна така
Черепаха Тортила• 15 декабря 2022
я сама вяжу, могу и игрушки, если надо, хотя не очень люблю, вязать игрушки трудоемко, мне проще шапку связать.
Kyhia• 15 декабря 2022
Не купую, бо доня (11 років) в´яже. Нема потреби.
anonimka• 15 декабря 2022
Ответ дляKyhia
ООоообааалдеееть!
Золотые ручки и дочки!!!
Умничка какая)

А по теме - да - покупаю дочке, это нечто другое, теплое, душевное) Люблю такие игрушки)
Я_з_Франека• 15 декабря 2022
Ответ дляKyhia
Яка талановита дитина! Моїй 13, на трудове простий стовпчик з накидом не змогла подолати нормально
Kyhia• 15 декабря 2022
Ответ дляanonimka
ООоообааалдеееть!
Золотые ручки и дочки!!!
Умничка какая)

Дякую). Так мені теж подобаються. Я сама не вмію в´язати, в мене задача пряжу купувати, очі і тд)))
Дюймовочка• 15 декабря 2022
Ответ дляKyhia
У вас классные!
До этого не видела ничего достойного, что бы купила.
Kyhia• 15 декабря 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую. Мені 37 та я теж не вмію, ґудзик пришити і то складно))). Жити це не заважає так що не чіпайте доню, в неї інші таланти є
anonimka• 15 декабря 2022
Ответ дляKyhia
Талановита дитинка)
Від мене -
Kyhia• 15 декабря 2022
Ответ дляanonimka
Талановита дитинка)
Від мене -
Дякую)
Kyhia• 15 декабря 2022
Автор, пробачте, що в вашій темі та і не знаю чи можна тут таке писати. Але доня сьогодні до кінця дня зробить пост в інсті з благодійним розіграшем такої іграшки. Ціна квіточка буде 50грн. Всі кошти підуть на допомогу ЗСУ. Якщо буде бажання то долучайтесь)
Сплюшка• 15 декабря 2022
Ответ дляKyhia
Які гарні, особливо ведмедики. Ваша дочка молодчинка
Сплюшка• 15 декабря 2022
По темі - практично ніколи не купляю нічого рукодільного, люблю такі речі, але зазвичай це дорого. Сама багато вишиваю, пробувала ще тідьдоравликів шити і мотанки робити, тобто гроші ідуть на моє хоббі. Як вийняток - могла б щось купити тільки на благодійному ярмарку.