Анчо Ус• 15 декабря 2022

Фармацевти, хто працював в мережі КП ФАРМАЦІЯ?

Взагалі норм мережа, що скажете? Зараз працюю в Доброго дня, але щось так втомилась, чим далі тим все гірше й гірше. Побачила вакансію в КП фармація, і думаю може піти на співбесіду
Ясамаякрасивая)• 15 декабря 2022
Я начинала свою фарм деятельность с кп фармация. Меня все устраивло кроме зарплаты. Перешла в часную где больше з/п.

Смурфик• 15 декабря 2022
З.п. меньше, чем в частной, но зато это надёжная работа с полным соц. пакетом. А коллектив может быть разный. Как повезёт.
автор Анчо Ус • 15 декабря 2022
Ответ дляСмурфик
А там нужно выполнять план?
Наизнанку• 15 декабря 2022
Автор, послухаю Вашу тему, але дуже цікавить про АДД, нашу ( з невеликої мережі) закривають, не потягнули бізнес, сьогодні відпрацювала останню зміну...а вакансії в Доброго дня по місту є. Навіть думала іти до них на роботу. Можете в двух словах написати, що Вам не подобається в АДД?
Наизнанку• 15 декабря 2022
А ще підписана в інстаграмі на блогерку Пані аптекарка, в неї була цікава публікація про категорії мереж і перспективу, я десь скририла
Трусиковед• 16 декабря 2022
Буває зрідка на масиві де є кп фармація,заходжу. Там працюють жінки 60+,такі товстенькі,одна геть старесенька,рухаються повільно,важко вже жінкам на ногах працювати. Думаю,шо там платять копійки,тому молодь там не працює
автор Анчо Ус • 16 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
А можете скинути ссилку на її профіль?)

автор Анчо Ус • 16 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Чимало писанини, окрім того, що відпускати людей, приймати товар, розставляти його і тд, треба писати *журнали навчання*, і проходити тести регулярно. Також бісить мене ведення дефектури, кожного місяця плани збільшують і збільшують, треба впарювати стм ілан фарм, і бабарію. Зп ставка 13 тисяч, все інше %%% за продажі. Але чула, що по деяких аптеках почали вже штрафувати за невиконання плану(
Смурфик• 16 декабря 2022
Ответ дляАнчо Ус
А там нужно выполнять план?
Я не знаю, так как сама не работаю в этой сфере. Племянница работает и довольна. Работа возле дома у неё. Отпуска, больничные, премии. Всё есть, но основной доход приносит в семью муж. А насчёт этого ньюанса она ничего не говорила.
Наизнанку• 16 декабря 2022
Ответ дляАнчо Ус
А можете скинути ссилку на її профіль?)
Не знаю, чи не видалять модератори, хоча це ж не реклама
https://instagram.com/pani.aptekarka?igshid=
Наизнанку• 16 декабря 2022
Ответ дляАнчо Ус
Дякую за відповідь, будемо думати-( Дивлюсь, що в основному всі, хто працював раніше в нашій аптеці, попереходили в Бажайку. Але вакансій у них нема.
автор Анчо Ус • 17 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Адд впринципі норм аптека) але як і скрізь є свої плюси і мінуси. За бажайку теж чула хороші відгуки)
парИла я парИла• 18 декабря 2022
Ответ дляАнчо Ус
А программа удобная? Тоже рассматриваю АДД для работы...
Можно ли сидеть? Отвечать на телефон? Или это больше от заведующей зависит?
автор Анчо Ус • 18 декабря 2022
Ответ дляпарИла я парИла
Программа как программа, мне не с чем сравнивать) вроде норм. Сидеть можно, отвечать на телефон нужно. Все зависит от заведующей одним словом. Штрафов вроде нет
парИла я парИла• 18 декабря 2022
Ответ дляАнчо Ус
Спасибо за ответ!