ПодругаМужа• 16 декабря 2022
Де гарна табличка по введенню нових продуктів Прикорм
Коли довточок давати і творожок
9 міс вже
ПодругаМужа
• 16 декабря 2022
Ответ для3@йk@
давно вже
Я в шоці
А який краще жовток? Коли мясо давати
Підскажіть
А який краще жовток? Коли мясо давати
Підскажіть
Ответ дляПодругаМужа
Я в шоці
А який краще жовток? Коли мясо давати
Підскажіть
А який краще жовток? Коли мясо давати
Підскажіть
Уже мало дитя спробувати і м´ясо і жовток. Почитайте про алергени, які треба ввести до року життя!!!
Знайдіть групу у Фейсбук ’Прикорм, його хитрощі’, там багато учасників. Там стільки інформації та рецептів, що вночі спати не будете.
Тролю как могу• 16 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
Я в шоці
А який краще жовток? Коли мясо давати
Підскажіть
А який краще жовток? Коли мясо давати
Підскажіть
Чего в шоке? Где-то в таком возрасте и вводят эти продукты.
Виннипуховна• 16 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
З 6 місяців дають все. Але за певною схемою, щоб визначити продукти на які може бути алергічна реакція.
Зверху правильно порадили групу ’Прикорм, його хитрощі’.
Тролю как могу• 16 декабря 2022
Ответ дляВиннипуховна
Если постепенно вводить овощи, каши, фрукты, то месяцам к 8ми до более сложных продуктов доберетесь. Вот автор прямо в шоке, что она на месяц позже мясо даст. Если от таких мелочей в шоке, то что дальше.