Ms. Похвала• 17 декабря 2022

Слиз в калі та біль при дефекації

Порадьте будь ласка, хто стикався з подібним , дитина 4 року проблеми з животом, ходим до туалету слизоподібним, копрограма виявила клітковини в незначних кількостях, мила так само, і крохмали, жирні кислоти незначні, ph 6 з 7 -7*5, йодофідьна флора поодинок,і лікарка назначила креон та лінекс , але результатів лікування нуль, скажіть будь ласка хто мав с таким справу які аналізи потрібно ще робити, до того як підем до гастроентеролога, бо ця лікарка кричить то глисти у вас, не хочу більше ходити до неї бо в неї завжди глисти навіть коли їх по аналізах не має, вже третій тиждень лікує не зна що
Крапипопка• 17 декабря 2022
Здайте аналізи на непереносимість продуктів, їх цілий список є. Не на алергію, а саме на непереносимість! Дитина нормотипова? Ніяких затримок розвитку немає? Поведінка звичайна?
автор Ms. Похвала • 17 декабря 2022
Ответ дляКрапипопка
Затримка мовлення є, а так звичайна поведінка грається активний
Крапипопка• 17 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Тоді ще здайте на непереносимість глютену, казеїну, лактози.