Степановааня• 18 декабря 2022

Белгород, просыпайся, петушарня горит. Аццкий обстрел городов россии

пострадали 60 квартир и 32 автомобиля. Об этом сообщил временно исполняющий обязанности главы города Валентин Демидов.много раненых и несколько погибших.это официально,а не официально конэчно больше.а чтотакое чтослучілось?а путин уже обустроил бомбоубежища белгородцам и другим регионам?чи ше нє?
freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Какие наши?
У нас же авиации нет еще с апреля, в плену у россии около 2 млн солдат ВСУ, плюс вся Украина обесточена и почти замерзла. А такие ракеты можно купить в любом военторге.
+++ в тому самому ,де дыныры купляли з 14 року

автор Степановааня • 18 декабря 2022
у лютому іноземні уряди не давали нам і місяця на виживання. А тепер лапті, які везли із собою парадну форму, щоби пройти у ній Хрещатиком, гуглять, як здатися у полон. Інструкція від СтратКому про те, як це зробити, набрала рекордну кількість переглядів на порталі Dovidka.info. За три місяці після публікації її переглянули 306 тисяч разів.
Безимени890123• 18 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Типа интернет не работает, не сможем написать. Но ваш вариант тоже подходит
Ми їм намалюємо і з голубами відправимо. Не дарма ж у нас ті лабораторії.
rybka21• 18 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Якщо знищити кацапію, мир настане. І не тільки в Україні
Ну от тільки на українському форумі й може написати ’мир’, бо на родінє за це тюрма
РойЛеля• 18 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Мені більш всього сподобалось: ’украинский солдат иди домой’.
С*ка.....точно!
Иди домой!
Це можна видержать.
Ми вдома, у себе вдома. А воно каже ’иди дАмой’
Мене аж передьоргнуло
freedom_2015• 18 декабря 2022
файний день у мене ,бавовна на кацапії і Мессі чемпіон світу
freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляrybka21
А як все починалося
мені більше плакати по Києву подобались з інформацією куди йти руським солдатам

автор Степановааня • 18 декабря 2022
я задыхаюсь от нежности ..
opium_black• 18 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Какие наши?
Ще какаємо в вікна
РойЛеля• 18 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
А в мене світло 8 год за світловий день після 48 год відсутності.
Я щаслива, як дитина
РойЛеля• 18 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
я задыхаюсь от нежности ..
Які круті фрази з пісень ви знаходите.
Клас
freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Я щаслива, як дитина
Вітаю
автор Степановааня • 18 декабря 2022
тю...Папа Франциск каже, що вже написав заяву про відставку
freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
у випадку погіршення здоров´я.Сподіваюсь це скоро
opium_black• 18 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
Він за русню був, чи що?
rybka21• 18 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
А хіба так можна?
Останнє, шо я про його читала, те що він закликав не займаться марнотратством на Різдво, а зекономлені гроші передать постраждалим українцям
Klodia• 18 декабря 2022
Ответ дляnitka83
Вот если прилетит прямо во время их преступления...ой, выступления, кое кто обосрется до конца жизни сво поддерживать и кровавого карлика оправдывать. Бойтесь мечтать, мечты сбываются)
Боже, пусть это будут Макеева, Тарзан и Шукшина как первые сторонники «асвабаждения»!
freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Він за русню був, чи що?
ага )))війну почала не рашка ,а її змусили і руськіє не могли творити те що було в Бучі і тд
Дивно хороша• 18 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
ТЯО с дрона, это возможно?
Ні. Тільки з бойового гусака))

freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляДивно хороша
Ні. Тільки з бойового гусака))
а комарі? не треба недооцінювати цих малих вампірів
малярію носять і яо зможуть
rybka21• 18 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Він за русню був, чи що?
Був, але почав перевзуватись. Може, відчуває скору зустріч з патроном, хз... Бо прийдеться ж пояснити Господу свою позицію
автор Степановааня • 18 декабря 2022
Що робиться в макітрі алкоголічки?
Це мідівська шльондра захарова таке меле..

А якщо без жартів, то такої сволоти світ, мабуть, ще не бачив. Брехливі й кровожерливі вбивці пускають сльозу...
Трьохрубльовій дуже гарно сплачують за це мерзенне шапіто.
Дивно хороша• 18 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
малярію носять і яо зможуть
. Так, що це я це ж тактичне. Тактичне то комарі, от як буде стратегічне, то вже будуть гуси)
freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
Що робиться в макітрі алкоголічки?

Маша виглядає як Міша
автор Степановааня • 18 декабря 2022
В Подмосковье в соответствии с планом СВО приступили к оборудованию укрытий для населения. Вот, что значит долгосрочное планирование.
РойЛеля• 18 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
Мене дивує чого таких старих папами обирають. Ну можна ж мущину в соку, молодого католика років 40.
А то тільки і мінять
sur_sur• 18 декабря 2022
Ответ дляrybka21
⚡️⚡️⚡️Обстрел вёлся ракетами AGM-88 ’HARM’ производства США.

Прислать контент — @info_belgorod_bot
А, то ж їх НАТО обстріляли, ми знову ні до чого. Відповідь по Наті буде? )
rybka21• 18 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
А то тільки і мінять
Колись молодого вибрали, а він виявився мамою
автор Степановааня • 18 декабря 2022
боже який позор
freedom_2015• 18 декабря 2022
Ответ дляСтепановааня
боже який позор
знайди 10 відмінностей
я не бачу