Дама с собачкой• 18 декабря 2022
Ks.com.ua шахрайський магазин в інстаграм, карта на ім‘я Юлія Валь
Дівчата, не попадіться. Пишу тут, щоб при пошуку в Гугл видавало цю тему
Дама с собачкой
• 18 декабря 2022
За лазила лосіни утеплені, скинула передплату, пройшов тиждень. Посилку не відправили. Зараз на повідомлення вже не відповідає. З іншого акаунту написала, туди відповіла.
Дама с собачкой
• 18 декабря 2022
Ответ дляИсправлялочка
Як інформативно
докази є?
Які докази надати?
Зараз пишу дівчатам, які запитували ціну та розмір під постом.
Дама с собачкой
• 18 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Конкурентов убираете?
Можете піти щось там замовити. Перевірити на собі, якщо не вірите.
Кнопкотык• 18 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Я не покупаю без наложки. А Вы, если хотите обвинить, предоставьте доказательства. Может она Ваша конкурентка или мужа увела, а Вы отомстить хотите.
Дама с собачкой
• 18 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Я теж без наложки не купую. Але беруть передплату. Ви не знали?
Кнопкотык• 18 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Понятно. Доказательств у Вас нет.
Дама с собачкой
• 18 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Понятно. Доказательств у Вас нет.
Докази будуть в кіберполіціі. А вам я що маю доказати? Скрін переписки скинути?
Кнопкотык• 18 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Мне Вы ничего не должны. Но если кого-то обвиняете, предьявляйте доказательства.
Дама с собачкой
• 18 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Переписка.
Король дивана• 18 декабря 2022
Ответ дляИсправлялочка
Як інформативно
докази є?
Оплата на карту це вже шахрайство
Krasotka.shop• 23 декабря 2022
Добрий вечір)
Можна поцікавитись вашим ніком в інстаграм щоб особисто перевірити інформацію щодо вашої відправки ?це перше )
По друге, всі ми знаємо яка зараз ситуація зі світлом, Нажаль…. А у нас власне виробницво …..і хто як не ми , маємо один одного зараз розуміти і підтримувати в такі важкі часи !
І по третє , оплата на карту це не шахрайство, тому що ми працюємо по ФОП , і карта , це карта ключ до рахунку ☺️
Очікую відповідь від автора …
Krasotka.shop• 23 декабря 2022
Ответ дляПланшетница
Мне знакомы эти имя и ’фамилия’
Ви у нас робили замовлення?