В малої температура сьогодні піднялась до 38,2 то падає ло 37,8...то знов 38,2,весь вечір поїла чаями,звснула темп була 38,3 то 37,8,лежу контролюю,симптомів не було ніяких тільки язик з нальотом білим,це вірус?ще ацетон піднявся 1 +,ну вона схильнв до нього,температуру нічим не збивала,але питання це такий вірус може бути без симптомів??
Марфа-Краса• 19 декабря 2022
Может и вирус быть. Язык обложен идет интоксикация, водичку много пить нужно
Ответ дляМарфа-Краса
Язик ще з обіду такий,багато пили вдень,а зара спить,трішки будила поїла теж
Ответ дляната0981
Теж щось підхопили. Температура 38-39,5, першій день симптомів крім температури не було, на другий день страшний сухий кашель,
Лікарю дзвонила, завтра на очний прийом підемо. Тест на коронку негативний, робили швидкотест 3 шт.
😔😔я шось про ковід забула,але ми в садок не ходимо,дома,двір,магазини...
alenka2403• 19 декабря 2022
Чекайте, з малою так хворіли,спочатку температура,правда в неї вона була півдня,потім сама впала,я то два дні лежала з 38.2Бвльш нічого не боліло, а потім як почали кашляти,що я що дитина, то тиждень кашляли, тест не здавали,що мій лікар що їх сказав,що зараз таке ходить, через 5 днів встанете на ноги,так майже і було,тільки через 7)))
Ответ дляЛиса Порш
У нас всех другое было, температура без симптомов 38,5-39 пару дней, через день начинался насморк и все. Такое у многих сейчас, но у вас другое
Чому в мене друге?може теж такий вірус