Рожайтретьего• 19 декабря 2022

Домик в селе полностью автономный и работа онлайн или вахтовым методом

Почему люди так боятся села? Печка, тепло, колодец, все удобства и до города недалеко, какие-то свои эко продукты. Можно дистанционно работать или ездить в город.Сирен нет. Мне кажется, это идеальный вариант и лучше за те заграницы.
Лепешечка• 19 декабря 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Сказочница. Работать и параллельно выращивать эко продукты. А ещё топить печь и носить воду.
Не жизнь-малина.
И что подразумевается под полной автономией? Своя газовая или нефтяная скважина на участие? Электричество от велика?
У меня родители всю жизнь работали и паралельно выращивали 2 огорода на даче. Если человек фанат огорода, то никакая работа не помеха.
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляБолтушка Му
Саме перше відкрити витяжку,у нас на пічі,це так висувна штучка.Але я згідна,що якщо ніколи цього не робили і не бачіли пліти,то не вийде розпалити то піч
Нє, з самого початку треба заготовити дрова. От від цього моменту я хочу почути розрахунки автора.
А ще з весни почистити від сажі. Теж те ще завдання ’для недоразвітих’, які піч в очі не бачили
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
А пенсионеры в селе значит миллионеры все по вашей теории?
Ну так порахуйте скільки коштують дрова, та скільки пенсії має пенсіонер. Вони купують кругляк з лісгоспів, потім пиляють, рубають, зазвичай для цього діти з міста приїздять та допомагають. Ці ж діти підкидають гроші на ті дрова або на сплату газу, якщо село газифіковане. І так, пенсіонери ДУЖЕ економлять, та й не пенсіонери також. Колись давно, коли деревини та вугілля було багато та майже задарма - топили й бані, й весь дім протоплювали. А зараз не ті часи, 30 км від Києва - сидять у великій кімнаті всією родиною, гріються. Кімнати зачинені до весни. Бо щоб прогріти - кочегарити треба, а це зараз ціна космос
Я не на долго• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Простите,но тут рассмеюсь.Инет-провайдер и мобильный.Оборудование новое.Значит пенсионеры в селе и люди справится могут что-то починить,а мы нет?Печь есть и в городах в очень крутых домах.Не слышала,что б прям горели заживо))но но может есть такое..Дрова дешево или бесплатно-старые сады или посадка.Насос дорого?Колодец есть.Я не понимаю,по вашему бабушки-родители и сельские жители Гераклы?
Ось реально читаю в розумію, що людина ніколи не жила в селі!!! Які старі дерева, які посадки🤯ліс на вагу золота тобі такий штраф впаяють,що не захочеш і тепла. Ми переїхали з Киева у село під Києвом 15 км від квартири до будинку. Як писали вище еко продукти я бачу на власні очі ці еко продукти - суцільна хімія на продаж і для сім’ї окремо. Свиней тримають в одному загоні 30 штук- для людей і 2 свинки для себе. В сільських магазинах ціни до Метро додай 50% мінімум. Треба дуже хотіти жити в селі і шукати плюси. Наша автономія нам коштувала як невелика квартира в Києві про що тут пишуть. Щоб жити з землі і господарства треба пахати , встаєш коли ще темно і лягаєш коли вже темно. Будинок потребує рук і грошей. Якщо чогось одного немає краще не сунутись.
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
В селі життя важке. Це повинно бути всім зрозуміло, особливо тим, хто літає в рожевих хмарках. Навіть з грошима важче, ніж в місті. Для життя в селі повинен бути хист та працелюбство. Там є деякі переваги у важких життєвих обставинах (як от наприклад у воєнний час). Але важливо тверезо оцінювати свої сили. І вміння жити без надії на оточуючий світ. Важливо мати чоловічу силу у домі, інакше пуття не буде. Або мати чоловка,або самій стати чоловіком. Взагалі багато ’якщо’.
Я люблю село, люблю їздити до бабусі чи відпочивати на своїй дачі. Але жити там... Тільки як в місті буде зовсім край
А как же частный сектор в городе и пригороде?
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Все правильно, а вы тут при чем? Это местные так живут. Вы так не сможете
А зачем мне стада коров?))Что сможем-для себя вырастим.
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Ну якщо дров три камази на зиму - то може й 25) Але ви мабуть не в курсі скільки дрова коштували цього року
Весною, літом нормально коштували ми закупили більше ніж торік.
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Или людоеды с триллера ПОВОРОТ НЕ ТУДА .
Людоєдів не бачила на городі, а фітофтору в цьому році так) а ще оленку волохату, яка жере зав´язь на яблучках та грушках та жодне Каліпсо її курву не бере. Та личинок хрущів. А потім град, який побив огірки. Та багато такого цікавого, що в вашому чарівному світі сільського життя ще не прописали в методичці.
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Не БУЛО проблемою. До відключення світла. Зараз в містах при відключенні не завжди інтернет є, навіть мобільний, де вишок понатикано як грибів. А в селі то взагалі.
Мобил и оптволок инет при отключ света через акумул и инвектор-скорость отличная в селе.
котопёс• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Автор, если в селах по-Вашему так хорошо, легко и просто, почему тогда села массово вымирают уже на протяжении почти столетия, почему все уезжают и любыми путями пытаются зацепиться в городах? От хорошей жизни?
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Это такая фантастическая тема - заказуха от нашей ВР?
Наши села и наши сельские жители-реальные люди,а не фантастика.Не сравнивайте село в россии и наше.
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Якесь утопічне у Вас поняття про село)) Зараз все зовсім не так, тим більше з грошима.
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
16 тисяч за 10 складометрів з доставкою. Асорті дубово-грабове. Таке собі нормально...
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Боже, когда люди будут не такими ограниченными? Я рада что вы живёте в каком-то продвинутом пгт, наверное ваши родители всю жизнь что-то в этот дом вкладывали, чтобы он был жилой теплый и комфортный. Но откройте ол и посмотрите на дома недорогие, это развалины нежилые, без условий, воды в доме, старые окна, опасные печки... Как там городской выживет?
Добрі будинки розпродують відразу, між своїми до ОЛХ вони не доходять.
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Я купувала в червні, Київська область. Була в ахєрє від цін та кількості кидалова. І це я в селі живу, тож готувалася. А тут людям які те село тільки у бабусі влітку бачили, пропонується автономний будинок зробити та еко-город насаджати. Ой я не можу
Вы живете в селе и в таких ужасных условиях-возле печки в кожухах?Да у меня бабушка даже так не живет!
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
ІнвеРтор
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
А где выдают аккумуляторы и инвенторы? Пишите адрес, а то бабушки на пенсию не успели отложить. Как в принципе и не бабушки.
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Тобто те, що з села вся молодь звалила хоч куди аби подалі від цієї цілодобової пиздячки на городах - ви не в курсі? Всі ж дурні, одна ви розумна, та бачите життя в селі виключно в рожевому світлі
Молодежь едет в города,ох,мы уже не молодежь,но еще агонь!
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ длякотопёс
Не по всій Україні вимирають, є що відроджуються навпаки.
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Ні, в мене автономний будинок за 200 штук баксів) Я знаю скільки коштує комфорт. І як живуть в селі, коли бабла нема
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
В нас по 8))
котопёс• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
В миллионнике, как свет выключается мобильный инет Киевстар сразу пропадает, связь пропадает через час-два. Не может провайдер предоставить услугу. Неужели по селам они лучше работают?
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Короче, что с вами говорить. То ли дурное, то ли троль
Вы зачем меня оскорбляете?Кто вам дал право?Админы,обратите,пожалуйста,внимание.
Лепешечка• 19 декабря 2022
Ответ длякотопёс
Потому что это еще с совка тянется, когда в селе были только колхозы, люди не были хозяевами на земле, свое хозяйство развить и заработать нельзя было. А когда совок развалился, то работы в селе не стало вообще. И возможности раньше в селе были совсем другие, чем в городе.
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
В нас по 8))
Рада за вас. Київська область з такими цінами на дрова була влітку. Або кругляк по предзамовленню з лісгоспу, але сосна та як хочеш так її й забирай в них. А потім рубай-пиляй. По 900 за складометр виходило
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Не так? Хм? Шо знов відновили ФАПи, які закрили при Супрун? Може відновили лікарні?
Може школи відновили, які закрили в селах від початку освітньої реформи, як фінансово невигідні?
Може світла зараз в селах більше, ніж містах?
котопёс• 19 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
А сейчас что, работа появилась?
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
В любое жилье нужны деньги,ничто не вечно под луной.А покажите фото развалины с олх и цены.Я видела приличные
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Заведите одну, потом отпишетесь
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Краще ви свої покажіть. Які здаються вам ’приличными’