Рожайтретьего• 19 декабря 2022

Домик в селе полностью автономный и работа онлайн или вахтовым методом

Почему люди так боятся села? Печка, тепло, колодец, все удобства и до города недалеко, какие-то свои эко продукты. Можно дистанционно работать или ездить в город.Сирен нет. Мне кажется, это идеальный вариант и лучше за те заграницы.
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Давайте конкретне. ’Не проблема протопить печь’. Это что поэтапно нужно сделать. От и до. Давайте, мы Вас слушаем и записываем
Вы смеетесь?Поедьте к бабушке в село,она знает-это легко и просто
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
То есть Вы слились с ответа. Ок. Делаем выводы
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
У меня родители всю жизнь работали и паралельно выращивали 2 огорода на даче. Если человек фанат огорода, то никакая работа не помеха.
Я теплицу видела у людей-клаассс просто
Лепешечка• 19 декабря 2022
Ответ длякотопёс
А сейчас что, работа появилась?
сейчас война, но до войны, во первых с самого захудалого села обычно ходит маршрутка или есть электричка, кто захотел, тот купил себе машину, ктото фермерством занимается, ктото заграницу на заработки уехал, но в своем же селе себе нормальный дом построил. Так получилось, что мы с семьей пожили в последние годы сначала в СМТ, потом в селе, и там есть как алкаши, так и люди, занимающиеся каким-то бизнесом и нормально себя чувствующие
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Я теплицу видела у людей-клаассс просто
’Теплицу видела у людей’
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Заведите одну, потом отпишетесь
Одну не вийде, корова таке створіння, яке повинне щороку теля народжувати, без цього еко-молочка не буде) а також еко-сметанки та еко-сирочку
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Нє, з самого початку треба заготовити дрова. От від цього моменту я хочу почути розрахунки автора.
А ще з весни почистити від сажі. Теж те ще завдання ’для недоразвітих’, які піч в очі не бачили
Ну тут университеты не нужно заканчивать ))Спросите у бабушек в селе
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Ну так порахуйте скільки коштують дрова, та скільки пенсії має пенсіонер. Вони купують кругляк з лісгоспів, потім пиляють, рубають, зазвичай для цього діти з міста приїздять та допомагають. Ці ж діти підкидають гроші на ті дрова або на сплату газу, якщо село газифіковане. І так, пенсіонери ДУЖЕ економлять, та й не пенсіонери також. Колись давно, коли деревини та вугілля було багато та майже задарма - топили й бані, й весь дім протоплювали. А зараз не ті часи, 30 км від Києва - сидять у великій кімнаті всією родиною, гріються. Кімнати зачинені до весни. Бо щоб прогріти - кочегарити треба, а це зараз ціна космос
Так это ясно-у кого какие возможности.Есть и в городе,что 1 этаж теплый,а второй так себе и все живут на первом.
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Не так? Хм? Шо знов відновили ФАПи, які закрили при Супрун? Може відновили лікарні?
Може школи відновили, які закрили в селах від початку освітньої реформи, як фінансово невигідні?
Може світла зараз в селах більше, ніж містах?
В нас так. Відкривають нові амбулаторій в кожному селі. Особисто в моєму населення 8 тис - дві школи ( в одній капітальний ремонт з кортами і басейн), музична школа, в нас лікарні велика і амбулаторія ( 8 сімейних лікарів). Вишенька на торті - світло 2 години в добу виключають. Село в Львівській області.
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh

Це я образно, для порівняння. А взагалі тема обняти і плакати
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Кстати, это тоже да. С началом войны маршруты сократились в городах. В сёлах вообще п...ц. Тупо нельзя поехать из села в райцентр, где находятся все гос. учреждения- начиная с профильного врача, заканчивая военкоматом.
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Бабці в селі (на відміну від вас) ніколи не скажуть ’в нас все Ельдорадо, приїздіть, життя прекрасне, будемо разом фестивалити на городі’. Бабці будуть плакати та казати ’дитина, нащо тобі тут життя своє гробити, поживи собі на радість, до землі завжди встигнеш’
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Я жду от вас конкретный ответ. И конкретные суммы
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
У Вас це де. Напишіть, я хочу перевірити
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
У бабушек в селе университет начинается с малого детства, называется хозяйство и земля. Добавьте опыт предыдущих поколений
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Більше того, багато молодих сімей переїжджає. В селі за літо 25 нових будинків збудовано.
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляЯ не на долго
Ось реально читаю в розумію, що людина ніколи не жила в селі!!! Які старі дерева, які посадки🤯ліс на вагу золота тобі такий штраф впаяють,що не захочеш і тепла. Ми переїхали з Киева у село під Києвом 15 км від квартири до будинку. Як писали вище еко продукти я бачу на власні очі ці еко продукти - суцільна хімія на продаж і для сім’ї окремо. Свиней тримають в одному загоні 30 штук- для людей і 2 свинки для себе. В сільських магазинах ціни до Метро додай 50% мінімум. Треба дуже хотіти жити в селі і шукати плюси. Наша автономія нам коштувала як невелика квартира в Києві про що тут пишуть. Щоб жити з землі і господарства треба пахати , встаєш коли ще темно і лягаєш коли вже темно. Будинок потребує рук і грошей. Якщо чогось одного немає краще не сунутись.
При чем тут Киев.Страна наша огромная.Под Киевом и цены ого-го!!!!
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Ну це добре. Значить і школа діюча на гугмапс є. І дитячий садок. Який населений пункт?
Лепешечка• 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
у меня пара с начала войны жил в селе, у него вроде маршрутка только раз в неделю была в райцентр((((
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Більше нічого не хочете) Живемо - процвітаємо !
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Людоєдів не бачила на городі, а фітофтору в цьому році так) а ще оленку волохату, яка жере зав´язь на яблучках та грушках та жодне Каліпсо її курву не бере. Та личинок хрущів. А потім град, який побив огірки. Та багато такого цікавого, що в вашому чарівному світі сільського життя ще не прописали в методичці.
У моей бабушки такого ужаса и близко нет.
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Тоже слились. А почему, разве это такой сложный ответ? Может я бабушку перевезу в село, где открылась новая амбулатория
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Школи дві. Мені всерівно чи ви повірите, координат не надам.
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Значит ваши слова пусты. Вот весь разговор. Жаль потраченого времени
Я не на долго• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
При тому, що навіть маючи гроші і можливість їздити на роботу без заторів той хто не жив в селі ніколи навіть у комфортних умовах живучи там зараз розуміє, що не пишіть єресь може ваша страшна і огромная, а жити в селі постійно після міста важко
автор Рожайтретьего • 19 декабря 2022
Ответ длякотопёс
Автор, если в селах по-Вашему так хорошо, легко и просто, почему тогда села массово вымирают уже на протяжении почти столетия, почему все уезжают и любыми путями пытаются зацепиться в городах? От хорошей жизни?
Кто как,кто имеет и квартиру и дом,кто вообще переехал в село или поселок.Кто хазяйство и паи оренду-так знаю лично многих-и детей в городских универах выучили и квартиры купили,и построили детям в городе.Все по -разному у людей
ТрубоДурочка• 19 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
У Вас буде де жити тут?
Добро с Кулаками• 19 декабря 2022
Ответ дляТрубоДурочка
У Вас буде де жити тут?
Буде. Пишіть населений пункт, чому це така таємниця? Бо він існує лише в вашій уяві?
Massaraksh• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Хрущі оминають город вашої бабці, а град розбивається в чарівну веселку о щит, який сплели над будинком працелюбні павучки
Самый умный• 19 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Вы или совсем не наблюдательная, извините, или у бабушки были очень очень давно, не вникая в детали