Гербария• 20 декабря 2022

Расскажите смешные истории про жадных мужчин

Интересно послушать))
Ананомчикус• 20 декабря 2022
Відчуваю, вона ще тільки буде, ця історія
Моє день народження 29 грудня)

ЗлойанОним• 20 декабря 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Ну и моя несмешная история: я была бедной студенткой, он зарабатывал 7уе. И вот оно меня спрашивало: ’а почему ты никогда секси не оденешься, чулочки там, шпильки?’ Сам купить чулочки хоть? Неее, зачем...
Причем для себя не жадный, в рестораны ходили почти ежедневно, в баре мог выпить и орать: ’бармен, 52 Б-52! Для всех!’
То то гальмо, таких треба брати за кредитну картку і вести в магазин. А не чекати, коли здогадається.
Астоновитесь!• 20 декабря 2022
Хотів сексу в машині, коли сказала, що в машині не буде, не може ніяк зважитися на готель. До того, що грошей вистачає. Це так шкода грошей на готель, що і сексу перехотілося, мабуть, пішов шукати далі ту, хто дасть в машині. А правда, ще раз погодував в китайському ресторані. І подарував джинси білі том Тейлор, зимою. Їх,де вінїх взяв. Жлоб де той. Весь інтерес до нього зник через його поведінку.
Ms. Анонимная• 20 декабря 2022
Ответ дляПьяная вишня
Шикарно!

Есть еще?
Есть. Рассказывал иностранец про какую-то брачную контору, с которой связался его знакомый. Приехал в Украину, там ангельской красоты девушка за день шоппинга сдоила с него 50к уе и на прощание поцеловала в щечку, сказав, что могут быть только друзьями
Пьяная вишня• 20 декабря 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Боже. Вы делаете мне праздник!
Ms. Анонимная• 20 декабря 2022
Ответ дляЗлойанОним
Была юна и наивна. Сейчас бы пьяненького и доброго как раз завела в магазин, а потом в щечку поцеловала))
А тогда чуть замуж не вышла. Ттт босх избавил
Пьяная вишня• 20 декабря 2022
Ответ дляЗлойанОним
По Вашим ответам вижу, что Вы умная и опытная.
Расскажите, где живете, на чем ездите, сколько на счету?
В общем, все эти недалекие вопросики
Где тут 0?• 20 декабря 2022
ахха, есть такой опыт ).
1. был ухажер, подарил миньку (5 мл) духов. а когда разошлись - требовал обратно.
2. крутой на рейдже привез в какой-то шлак почасовый с засцанной кроватью 90 см и на полном серьезе предложил крутить любовь там :)

с тех пор на жлобов аллергия. время больше не теряю.
ЗлойанОним• 20 декабря 2022
Ответ дляПьяная вишня
В общем, все эти недалекие вопросики
Зараз все дуже змінилось в багатьох.
Я з чоловіком з 20 років, коли ми почали зустрічатися, він був студентом. Жив на кошти батьків. 1-й наш відпочинок я заробила гроші, точно таку суму йому дала мама. І в мене навіть думки не було сказати що ти чоловік ти маєш платити. Платити він за все почав коли почав працювати і я пішла в декрет.

Zelenkа• 20 декабря 2022
Ответ дляЗлойанОним
Давайте визначимось з терміном хто такий жадібний чоловік. Якщо це звичайний працівник нижньої чи середньої ланки, і зарплата в нього до 1000-2000, витрати розписані наперед, отримує інших людей наприклад. Може сплачувати кредит. Також це може бути молодий студент без заробітку. То ясне діло що він не поведе в ресторан з чеком 2500. Якщо комусь дали 1 абрикоску, то це може буть просто гальмо, а не жадібний. Якщо чоловік з дуже гарним доходом і не повів вас в ресторан, то можливо ви не тягнете на ресторан і він просто вирішив не витрачати час та кошти. Може щось у вашій поведінці показало, що ви дасте і за морозиво. Взагалі, не все так однозначно і кожну ситуацію потрібно дивитися окремо.
Удалено администрацией...
ЗлойанОним• 20 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Zelenkа• 20 декабря 2022
Ответ дляЗлойанОним
Удалено администрацией...
Дон Кихот-5273• 20 декабря 2022
Ответ дляЗлойанОним
1000-2000 уе? Ну с таким доходом вполне себе можно по ресторанам ходить. Не каждый день конечно, но можно
Электричка• 20 декабря 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Мама мне рассказывала историю. Встречалась с парнем. Он в кино водил, мороженое покупал, какие-то подарочки дарил. Платок вроде, чашки и какую-то шкатулку. Разошлись. Он принёс тетрадочку. А там чеки подклеяны и всё записано. Даже билеты на трамвай. Ну она сказала, что ей нужно время. Назначила она встречу у цума под фонтаном (кто в Днепре, тот знает это место). Разменяла эту сумму по 10 копеек и начала возвращать. И по одной штучке ему выдавать и считать. Один, два, три, четыре… Рубль. Один, два, три…. Два. Он почему-то начал говорить, что ничего не надо и ему срочно надо идти. Ну а она такая: та подожди. Надо ж всё посчитать
Короче, сбежал, ничего не забрал
Еврей напоролся на еврейку?😂😂😂
Редиска Я• 20 декабря 2022
За мене в трамваї не заплатив, тоді це коштувало 25 копійок.
Зайшов і каже в мене проїзний. Сів і сидить, добре що в мене гроші з собою були. Більше з ним гуляти не ходила.
Самый умный• 20 декабря 2022
Кілька історій. Запропонував хлопець піти в кафе. Мужичку було 32 роки, мені 25 на той час. Взяв по нещасній каві і по кусочку тортика. Коли прийшов час розплачуватися - виявилося готівки в нього не має і на карті також. Тут почав питати мене чи не оплачу. Кажу ні, я гроші також забула. Ну і тупо сидить дивиться. Кафе закривалося вже, офіціанти казали що розплатіться. Ну розплатилася я своєю картою. Після цього він проводив мене додому і ми якраз йшли біля його дому. Він тоді забіг до себе і виніс 50 грн. Оплатила я десь 200 з чимось)

потім пішли до нього на дн я і його друзі. Тільки переступили поріг як він почав розказувати, яка в нього дорога квартира, скільки коштує ремонт (в деталях), меблі, картини. І постійно тільки і чули, яке в нього все дороге і що акуратно ходіть і рухайтесь, щоб щось не зіпсувати. Вишеньки на торті в цьому святі було наступне. Замовив цей парнішка м’ясний сет на компанію, картоплю, пляшку вина і порізав трохи фруктів. І каже нам ’ну от, яку я дорогу їжу замовив, ваші подарунки мені просто золоті вийшли’. А коли брали пити вино з келихів, то каже ’от келихи на самих тоненьких ножках, це самі дорогі, тому акуратно, щоб ніхто не розбив’. І при цьому давай відкривати тумбочки з посудом, показувати його і розказувати який він дорогий
я більше стосунків не хотіла ніяких. А він вже пару років дзвонить і питає, чому я не хочу стосунків і чим він мене образив.

після цього ще поливав мене багнюкою перед колегами
ЗлойанОним• 20 декабря 2022
Ответ дляДон Кихот-5273
Якщо дуже хочеться і дівчина класна то можна.
Телефон Рубика• 20 декабря 2022
Смешных историй не расскажу. Мой муд..к жадный и просто мерзость.Зачем я строила семью, зачем выходила замуж-не знаю. Я его ненавижу.Это не человек, это сволочь , дрянь,ничтожество.
Война еще больше вскрыла его ничтожную и мерзкую натуру. Тупое, самодурное. Один плюс - это его отдельная квартира. А минус во всем. Не работает, денег не дает..Я одна всегда обеспечивала семью. Сейчас я заболела..Дрянь сидит в телефоне целыми днями и новости смотрит..
Девочки. Лучше быть одной, нахер такие скоты.. и тем более не ложитесь с ними в постель и не дай боже не рожайте от них детей
Марія В• 20 декабря 2022
А хіба то чоловіки?)

Наездница• 20 декабря 2022
Поехали со знакомым в зимову країну, была вообще без денег, пришли туда, а там нельзя было картой платить (это было очень давно), он снял деньги, заплатил за вход (обычно он всегда за все платил и не жадничал), он говорит пошли к Санта Клаусу, я говорю супер пошли, он говорит но каждый платит сам за себя, я съезжаю говорю что типа не очень хочется (из-за того что у меня вообще не было денег, так-то мне хотелось), он такой ну тогда и я не пойду, и в итоге мы все эти деньги потратили на холодный шашлык и еще какую-то фигню, он зажлобился именно на Санту почему-то)
Тра Ля Ля• 20 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Апогей всему когда они пошли в магазин, он купил 2 кг абрикос, потому что ему захотелось. У неё спрашивал хочешь или нет? Она говорит ’можно попробовать..’, он достал ей с кулька одну абрикосину дал, остальное в багажник. Мол одной штучки любимой хватит. Я ору просто
У подруги либо комплекс матери-Терезы (обогреть убогого), либо полный провал с самооценкой, похоже.
ЗлойанОним• 20 декабря 2022
Ответ дляСамый умный

Жах
Срочнокпсихологу• 20 декабря 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Она рассталась с ним, ещё не всё потеряно)
с_переулочк­а• 20 декабря 2022
Колишній, жлоб ще той.
Смішну історію? Хм.. поїхали за місто на лавандове поле подивитись. Кажуть вхід 200 грн, він офігів. Каже якщо я хочу, то хай іду, а він мене почекає. Я не захотіла сама як лох гуляти в полі, і ми поїхали додому ))
Пьяная вишня• 20 декабря 2022
Ответ дляЗлойанОним
Зараз все дуже змінилось в багатьох.
А как же совет ’за кредитку и вперед’, если сами за отдых пополам платили?

Я к чему веду, собсно. Открыл кошелёк- у меня там сейчас 1600 долл. Даже представить не могу, КАК меня кто-то из настоящих или будущих секс-партнерш смогут за них взять и отвести в магазин.

Звучит как утопия, честно.
ЗлойанОним• 20 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Чому без грошей поїхали на платні розваги? Тому й опинилися такій ситуації. Ще й знайомий, а не бойфренд.
Молчалка• 20 декабря 2022
Жила я після розлучення в будинку батьків. Навпроти в будинку жила в мене подружка-сусідка Олена, яка незадовго також розійшлась зі своїм співмешканцем (їй було років 38, а йому +- 55). 31 грудня телефонує вона мені, каже зайди, допоможи штору повісити та й так просто чаю поп’єм, потеревеним, бо свято, а в хаті й заговорити ні з ким. Прийшла я до неї, сидимо говоримо про своє, жіноче....
Тут в двері тук-тук... Вона відчиняє, - на порозі стоїть Сергій, той що вони нещодавно розійшлися. Каже їй, привіт, є розмова. Ну я зразу ж зазбиралась додому, пора, спішу і все таке... пішла....
Пройшло від сили півгодини, телефонує мені моя Лєнка і крісь сміх каже, повертайся хоч поржем.
Я нічого не розуміючи, накидаю куртку, йду до неї. І вона мені розповідає, що те нещастя прийшло миритись під Новий рік. Каже, ну давай проведемо старий рік, нехай іде геть разом з образами й сварками. Дістає з курточки півпляшки кон’яка й півпалки надрізаної ковбаси в пакетику. Вона каже, пий як хочеш - я не буду. Він хильнув три чарки, закусив власнопринесеною ковбасою... Розмова не пішла, миритись Оленка не схотіла. Він зметикував, що діла не буде - засунув за пояс штанів ту пляшку з залишками, згорнув у пакетик ковбасу, поклав в карман, сказав ’ну на ні й суда немає’ й посунув на вихід
А між тим, дядько не бідний був, мав власне СТО, машини фарбував професійно....
Отака бувальщина)
ЗлойанОним• 20 декабря 2022
Ответ дляПьяная вишня

Звучит как утопия, честно.
Ви перечитали всі мої повідомлення але неуважно. Там є відповідь на ваше запитання.
Марія В• 20 декабря 2022
Ответ дляБеззубовна
Я з такими діла не маю. Ненавиджу жадних
А як ви будете наприклад наперед знати чи жадібний він?)
Сплюшка• 20 декабря 2022
Ответ дляГде тут 0?
ахха, есть такой опыт ).

Так это ещё и не жлоб, раз хоть в какой-то отель привез. Мне предлагали в машине и на природе, так чтоб совсем бесплатно.