Ответ дляMrs.Ochmonek
Меркель і зараз с*чка не покаялась за все зроблене
Она ж выкручивается, что Минские соглашения подписывали, чтобы дать Украине время.
Раша волает, как ее обдурили , она ж хотела уничтожить Украину в 2014 г., обманули-подвели....
Чувствует тетя свою вину.
Ответ для8ludasha
Они думают, что во всем виноват президент. Неужели непонятно, что физически нереально видеть и знать , что происходит в каждом уголке нашей страны одному президенту?
Если быть честными, то у людей в принципе часто похожи оправдания и претензии, все зависит только от симпатии/антипатии. Предыдущего песочили даже за тарифы))))
nabludatel• 22 декабря 2022
Ответ дляhruzantemka
А я вспоминаю, с чего майдан начался, это ж при яныке принимались законы диктаторские, что б мы как мыши тихо сидели, все точь в точь, как в рашке бы было. Обои вышли на протест - их убивали за это. Пришлось его свергнуть.
Повністю згодна з вами.
Але ми Яника не скидали, він сам утік.
Ответ дляMussja
Зараз Залужний сказав, що буде ще одна спроба орків взяти Київ, або підуть на Волинь- Рівне з боку бульбашів. Вже 10 місяців повномасштабної війни. Повірили? Ні, все одно кажуть, що то для західних партнерів меседж, щоб зброю дали. А до війни, отак всі взяли і кинули роботу, дітей зірвали з навчання і поїхали в нікуди. Пам´ятаєте називали спочатку іншу дату нападу, а потім ржали, що Путін на війну не прийшов. Ніхто б нікуди не поїхав, це тепер легко казати, якби попередили, то виїхали б. Але коли не уявляли, що таке війна і як себе будуть поводити орки, ьільшість простих людей нікуди б не поїхала. І просто бісить вже фраза про шашлики.
я вам більше скажу.
працюю на міжнародну компанію. і от не знаю з яких ресурсів але за місяць до війни вони почали активно готувати персонал до можливого переїзду з України. За 2 тижні до війни вони кожного дня майже організовували мітинги де просили виїхати. Навіть оплачували білети в одну сторону і 2 тижні проживання за кордоном. Сума була лімітована але там вистачало. І що ви думаєте народ виїхав?? Одиниці реально одиниці в основному ті хто одинаки
У останню пятницю перед війною мені особисто менеджмент телефонував із запитанням чому не вивожу сімю. Я виправдовувалася що дитина у 9 класі і я не можу її так просто зривати з навчального процесу. Ще памятаю з мамою жартували - типу от якщо вони реально на 100% знають шо війна буде, оце вони думають що я дурепа...Власне так і сталося
Ответ дляTerramiss
я вам більше скажу.
так вы можете выехать куда угодно.и я могу с семьей но не хочу и не собираюсь.
Anjutka-Anjuta• 22 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
да ну, где там раз плюнуть. Он вообще не умеет читать тексты... Помню еще когда он только-только стал президентом и выступал на день независимости я недоумевала - как можно было такую замечательную речь так ужасно прочесть))) паузы где попало, выделяет интонационно не те слова..... такое впечатление что вообще текст впервые увидел, а он еще и накорябан неразборчиво)) Недоумевала, как так, он же актер, он же в фильмах снимался, на сцене выступал... Сейчас чуть поднатаскался конечно но все равно не то пальто. А вот ’от себя’ он говорит гораздо лучше.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вони ігнорують ці питання. Куди і за чий рахунок треба було переселити всю Україну.
Питання не в переселенні всієї України за кордон. Напрямки наступу західні розвідки давали. Хоча би дати час евакуюватись людям з прикордонних районів та населених пунктів, вивезти інтернати, будинки престарілих, щоб потім цих людей не мучили в окупації або не депортували. Але що вже про це казати. Ми тут пишемо, бо пощастило опинитись не одними з цих людей.
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляSVKisa
Но также бы все люди были в равных условиях на старте, а решали бы сами ехать или нет.
В рівних умовах - теж відносне поняття. У кого власний автомобіль і заощадження - це одні умови, хто б намагався купити квитки на потяг - це інші умови.
І до речі, напрямок - теж не відомо куди, закордон не для всіх був доступний хоч би тому що тоді тільки з закордонним паспортом випускали. Мої знайомі з Києва в перші дні в київську область виїхали, з трьома дітьми, ага, щоб вирватись після тижня в підвалі далі на захід.
молодой пацан в 40 лет(зеля) показал зубы путинскому режиму.не побоялся.у него дети,семья,там сколько раз убить их могли .и на самого зелю покушений.посмотрите на кого он похож по лицу-усталость переживания.на нас весь мир сначала положил огромный и толстый.рашу боялись все...а сейчас весь мир за нас и помогает.кто бы из вас,критиков,это выдержал бы?парень с Кривого Рога с обычной семьи сам всего в жизни добился.харизма талант ум.он один-а врагов куча и внутренних и внешний этот пуйло.
Ответ дляblonsa
Единственные его реальные внутренние враги - это коллаборанты и диверсанты. А еще коррупционеры. Остальное притянуто для предотвращения политической конкуренции.
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляJul-Ap
Чувствует тетя свою вину.
Там міністр юстиції правду сказав
’ Наскільки ми знаємо сьогодні, те, що ми, німці, проштовхнули газопровід ’Північний потік-2’ після анексії Криму, було нашим внеском у розв´язання війни в Україні’ - заявив Бушман.
’Сама ж Ангела Меркель казала, що не вважає хибним своє рішення дозволити будівництво ’Північного потоку-2’ і що це поставило Україну в більш вразливу позицію щодо Росії.’
Німеччина лише за кілька днів до повномасштабного вторгнення Росії в Україну скасувала сертифікацію ’Північного потоку-2’..
І політолог Сумлинний (?), німець українського походження, іноді на ефірах буває, каже,що там всі шоковані, що у Меркель ніяк не проявилось хоч мінімум емпатії і жалю, що вона діяла в інтересах пуйла
Ответ дляblonsa
так. я лише про те що от попереджали ніби )
Я ще памятаю 23 ввечері в тікток попала на пяний стрім рашн солдатів. і вони там несли що от завтра ви всі взнаєте славіки . завтра шойгу вам покаже швидко що і як
і що - пішла собі спати спокійно. Навіть через сон чуючи звуки вибухів подумала що то гроза. У лютому... Ну феєричний просто оптимізм...
Светлана 13• 22 декабря 2022
Ответ дляuma
Мы 15 часов продержались. Вот ночью дали так я как лань в 3 часа ночи носилась по квартире с зарядками ко всему что только требует зарядки 🤷♀️ Посудомойка работает, стиралка идет на взлет … жизнь кипит 🤦♀️
блин, это только на Оболони нет света и тепла то 56 часов, вчера 20 часов :(
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Якщо питання не в переселенні УСІХ, то ясно ж, що ті, хто залишиться - під ризиком. Тобто умовно кажучи, цинічно кажучи, якби нехай 80% виїхали з Ірпіня (не прикордонного навіть), то серед інших 20% були б людські жертви
вы что думаете что зеле не предлагали уехать политическое убежище в те же штаты?да сто раз.но ОН ОСТАЛСЯ С НАРОДОМ.не свалил не испугался хотя уверена -ему было страшно.он же человек тоже. .прочите как спецслужбы вместе с нашими предателями готовили сколько покушений на него.
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Так, за це варто його поважати.
Чк і за те, що не втік в перші дні війни.
Наробив, звичайно, він і помилок.
Не святий, але ж і далекий від політики був, оточення і команда вплинули.
За цей рік пройшов таку школу президентства.
Шкода його трохи. У чувака було все в житті, гроші і популярність, бізнес. Все вже працювало на нього. Що йому в житті не вистачало, що пішов на цю авантюру, а вона підкинула йому таке випробовування?! Нікому не позаздриш на його місці. Він гідно тримає удар.
Робить і зараз помилки, мабуть. Бо місія надто серйозна і важка.
Вважаю, йому не треба лишатись на другий тур. Бо цей президент бачиа кров і піт у боротьбі за свободу, хоч розуміє цінність. А наступний прийде і знов пустить нанівець
Наробив, звичайно, він і помилок.
Він пройнявся власними патріотичними піснями )
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мінімізувати жертви хоча б.
Ответ дляblonsa
Читайте Конституцию Украины, обязанности президента.
Вы такими постами его сами же и унижаете.
Ответ дляБезимени890123
В питанні ’чому не попередили’ головне не те, хто б виїхав би, чи не виїхав. Питання в тому, що у демократичному суспільстві так не робиться, не можна приховувати від людей інформацію, від якої залежить життя людей, дітей. Ну от не можна і все. Це ж навіть не інформація про якусь точкову проблему, це інформація про првномаштабне вторгнення. Тому, влада не мала права приховувати інформацію. Не важливо, яка влада, Зеленський чи Порошенко, чи хтось інший. Бо влада вчинила так само, як совєти після аварії на чаес. А саме цього і не хочеться, щоб влада ставилася до своїх громадян, як до нерозумних істот, які потребують шор. Це право громадян знати інформацію і приймати виважено рішення, а не право влади вирішувати за людей.
І ще раз, не важливо, яка саме влада.
Ви трохи наївна людина. І переоцінюєте розумові здібності більшості людей в Україні, апелюючи до демократії. Добре запамятала слова відомого в Дніпрі адвоката: людям не можна давати повну свободу дій і волю вирішувати якісь серйозні важливі питання, вони просто напросто некомпетентні для цього. Інколи професіоналам доводиться вирішувати за них, не пояснюючи і не розжовуючи, навіть якщо масі здається, що їх права ущємляють. Бо поки розжуєш і поясниш, втратиш дорогоцінний час, а маса можливо й не зрозуміє перспективу і користь таких дій
Ответ дляJul-Ap
Чувствует тетя свою вину.
По моєму тьотя не вину відчуває, а щопахне жареним. Поступово путінський режим визнають терористичним. А вона з цим режимом в дьосна цілувалась. Щоб її на старість лєт не визнали пособником терористичного режиму і не судили
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Мінімізувати жертви хоча б.
В тому той річ, що нема прямого зв’язку, що якщо виїхало б 80% то кількість жертв була б меншою, просто вони були б інші - з тих 20%, що залишились. Рашисти ж не розстрілювали кожного 10 чи 20 строго, а як їм хотілось. І навмисно, і просто - куди попаде для розваги
Ответ дляlilu1990
І я згідна з цим адвокатом на 100%
Ответ дляTakamaka
Ніхто би нікуди не поїхав, просто би покрутили пальцем. Я скільки своїх вмовляла перед самим початком, погрожувала, істерики влаштовувала, бо розуміла, що буде. Мені казали: хай буде як буде. А потім товклися в переповнений поїздах
Ответ дляlilu1990
Так только признают же, уже не целуется.
Сталин с Гитлером не только в десна целовались, но до 1941 г были большими союзниками, когда Гитлер уже громил вовсю Европу.