Схема сыра• 22 декабря 2022
Де можна дізнатись про штрафи?
Ситуація сталась не зі мною, з сестрою. Закінчився в неї термін перших водійських прав. В МРЕУ їй несподівано для неї виявилось 4 порушення, про 2 яких вона не знала. Це перевищення швидкості і сигнал в недозволеному місці. Послали на перездачу. Але сестра в повному відчаї, бо не було такого. Ще й ніякої інфи де стались такі порушення ніхто не дає. Питання в чому: де можна дізнатись про штрафи? ´Дія´ мертва в цьому плані. Нічого там не відображається. Програмка ´Штрафи юа´ теж нічого не показала. А чи це не фальсифікат якийсь, щоб здирати гроші?
Плакат с автографом зимы• 22 декабря 2022
Так там пересдача при двух нарушениях. С двумя она согласна?
Схема сыра
• 22 декабря 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Чи з трьома?
Схема сыра
• 22 декабря 2022
Не згідна. Перед війною сестра потрапила в ДТП. Був суд, затягнувся з війною і впровпдження закрилось ща давністю. Цей випадок теж трактують як порушення. Але його не було, бо в неї заїхали на перехресті. В заключенні суду нічого не сказано.
Вітаю. В штрафи ЮА нехай заповнить всі дані в Підписках і покаже все, що є в реєстрі порушень. Штраф за ДТП онлайн ніде не знайде, вони не доступні для онлайн пошуку. Але неважливо, чи закрите чи ні провадження за постановою за порушення ПДР, бо на переіспит впливає взагалі наявність штрафів (і закритих, і ні). При третьому штрафі - переіспит.
Щодо перевищення швидкості, якщо це штраф з камер і за кермом була інша особа, а авто належить вашій сестрі, то штраф буде також на неї. Там протягом 20 діб лише можливо перевести штраф на реального порушника (він має заяву написати в ДПП).
Схема сыра
• 23 декабря 2022
Ответ дляindigochichi
Вот уникальное приложение по штрафам
Дякую. Маю закачану цю програмку, але все одно там не має мого штрафу за неправильну парковку. Оплатила зразу ж ввечері того ж дня, коли залетіла. Немає його. Може дарма платила?