Анонимушка• 25 декабря 2022
Помогите составить меню на 2 января, День рождения
Город не Киев, т.е завоза продуктов в магазины 1 го не будет, надо сделать закупку заранее.
Подскажите как можно более менее бюджено накрыть стол на 12 взрослых.
Заранее спасибо
Гладковыбритый шишун• 25 декабря 2022
А свет у вас регулярно есть?
Где будете хранить закупленные продукты?
Фекла Персиковна• 25 декабря 2022
Про Київ насмішили звичайно.
Биточки курячі (маринувати в міцній гірчиці і солі,і жарити в клярі). Бутерброди зі шпротами, шуба.
Фекла Персиковна• 25 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
А свет у вас регулярно есть?
Балкон, якщо село веранда.
Анонимушка
• 25 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
А свет у вас регулярно есть?
Да, свет есть
Анонимушка
• 25 декабря 2022
Я просто не можу в голові намалювати цілісну картину
Це повинно бути м´ясне, пару салатів, гарнір, якісь бутерброди
Достатньо буде, чи ще якісь закуски треба?
Це так важко для мене.. ((
Harmony2607• 25 декабря 2022
Я бы сделала такое меню чтобы меньше стоять у плиты
Буженина из свиной шеи с чесноком
Плюс картошку в духовку к ней
Салат из свеклы с черносливом
Салат мимоза ( просто потому что на нг его не будет)
Грибочки, огурцы, селёдка, колбаска
Торт медовик
Буженина из свиной шеи с чесноком
Плюс картошку в духовку к ней
Салат из свеклы с черносливом
Грибочки, огурцы, селёдка, колбаска
Торт медовик
Harmony2607• 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимушка
Це так важко для мене.. ((
Бутерброды не обязательно
Ума Палата• 25 декабря 2022
В мене теж ДР 2 числа) Йдем з дівчатами в спа центр, візьмемо суші піцу і шампанське.
Ответ дляАнонимушка
Це так важко для мене.. ((
Так купите утром 2го в кулинарии свежее и не надо морочить себе голову
100pudov• 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимушка
Це так важко для мене.. ((
Лаваши с разными начинками
Крутышка-Пышка• 25 декабря 2022
в мене на всі випадки життя меню +- однакове.
М´ясне: курка з яблуками в соєво-медовому соусі, м´ясо по французькі
Салати: шуба, курка+кукуруза+гриби мариновані+ананас, якщо сезон то салат зі свіжих овочей, іноді крабовий роблю або мікс салатів+ помідори+ тунець
на гарнір пюрешка
грінки зі шпротами
Закуски: солоні огірки, помідори, гриби, нарізка з ковбаси та сиру, оливки
на гарнір пюрешка
грінки зі шпротами
Анонимушка
• 25 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
))) вряд ли в нашем городе будет 2 го что то свежее в кулинарии
Божий одуванчик• 25 декабря 2022
На таку кількість гостей розраховую продуктів 500-700 грн. на одного. В іншому випадку або запрошую в ресторан або скорочую кількість .
Капуста Маша• 25 декабря 2022
Плануйте, виходячи з того що їсте, вмієте готувати і які продукти в магазинах. У
Я б приготувала салат Цезарь, салат з мідіями, бурячок з сиром твердим, Олів’є і шуба для чоловіка.
Пюре, буженина, холодне, щось м’ясне на гаряче, наприклад по французькі , пиріжки з м’ясом закусочні або млинці. Торт закусочний ( печу коржі на впфельниці і змащую плавленим сиром) це готуємо раз на рік таку страву.
Ну і нарізка сир, ковбаса, риба.
Про консерви і маринади не пишу. Теж завжди щось на столі є.
Ну і нарізка сир, ковбаса, риба.