Медсестричка• 25 декабря 2022
Поділіться продавцями срібних прикрас з Алі.
Зі святом ! Поділіться перевіреними продавцями прикольних , актуальних ,саме срібних ,прикрас з Аліекспресу.
Мені тут сережки подобаються , багато раз замовляла:
anenjery Official Store
барабанщица• 25 декабря 2022
Я б на вашому місці шукала де інде. Ви бачили, що в Китаї з тими посилками коїться? Вона до вас з великою вирогідністю не доїде.
Медсестричка
• 25 декабря 2022
Ответ длябарабанщица
Де інде я знаю , де шукати , але з того ж Алі все перепродається в три рази дорожче. З емблемою продавця , що я вище виставила мені з інстаграм прислали сережки.
Ушла и Пришла• 25 декабря 2022
Ответ длябарабанщица
В цьому році з аліекспрес посилка доїхала набагато швидше, чим некст
Подскажите плиз• 25 декабря 2022
Ответ длябарабанщица
Вы с Али хоть раз что-то покупали?
Куча посылок едет и уже приехало, и все ок.
Бегущаяпо• 25 декабря 2022
Ответ длябарабанщица
не правда-з літа все чудово доходить з алі від 1 до 3 тижнів.
ЯсноВидящая• 25 декабря 2022
Ответ дляIcekream
ну такое
с Али заказываю 6 лет и себе и на продажу.
бижу,в том числе.
только Xuping моя любовь.все носится супер,не почернело,не позеленело-покраснело.
камни блестят аки real,моюсь,купаюсь в них,все ок.
бижу,в том числе.
Это серебро или покрытие?