В російському Енгельсі пролунали вибухи в районі аеродрому
У російському місті Енгельс Саратовської області лунала система повітряної тривоги. Місцеві жителі чули звуки вибухів поблизу аеродрому російської стратегічної авіації.
Strelka_007• 26 декабря 2022
Ответ дляAlexandra
И все равно вата -ватная, требуют ответ по Киеву. За то, что не даёт им Украина бомбить наши города и наших людей, мозгов нет!!! Одни оболочки
В них Київ це як віагра. Кацапи оргазмують від самого усвідомлення що їх *бучий металолом летить в українську столицю. Брудні потвори. Вірю в закон бумеранга. Прийде час коли мааасковьскі матрьошки з личинками сидітимуть по підвалах тижнями і кров´ю вмиватимуться, і витимуть від жаху.
Хто сіє вітер, той збирає бурю.(с)
Sweet_Dreams_• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Захист на аеродромі ніби найсучасніший, але чомусь не спрацював
👍🏽
Санта-Алла• 26 декабря 2022
Будь проклята русня, будь прокляті ваші вилупки до 10000000000 покоління.. за кожного вбитого українця розрахуєтеся скоро, ціна буде дуже завелика...
Санта-Алла• 26 декабря 2022
Я дуже добра та щира людина, всих людей жаліла та завжди допомагала, люблю дуже дітей та стариків. Але до русні така ненависть, ненавиджу вилупків їхніх, НЕНАВИДЖУ. Раніше мені всих було шкода людей, а тепер всім моїм рідним та знайомим , які на передовій, пишу кожен день МОЧІТЬ всих, без жалю МОЧІТЬ тварей . Ще хочу піти зараз на навчання, теж буду мочити без жалю, хай тільки ніс свій говняний сунуть

Санта-Алла• 26 декабря 2022
⚡️У Курській області РФ чути вибухи, повідомляють місцеві жителі. Чекаємо на детальну інформацію.
Боже, ну прямо новина за новиною гарно