Байрактарочка• 26 декабря 2022

Енгельс, спиш?)

В російському Енгельсі пролунали вибухи в районі аеродрому

У російському місті Енгельс Саратовської області лунала система повітряної тривоги. Місцеві жителі чули звуки вибухів поблизу аеродрому російської стратегічної авіації.

https://hromadske.ua/posts/v-rosijskomu-engelsi-pr...
VivaForever• 26 декабря 2022
Ответ для Просто я
И я надеюсь . А ещё было б неплохо, чтоб хоть пару человек обосралось со страху и хоть у кого то одного инсульт случился
Это по злому.достаточно паники и все бегут в подвалы

VivaForever• 26 декабря 2022
Ответ дляВера15
мне достаточно первого варианта, просто чтоб воду отключили.
На 2 недели минимум
Filomena• 26 декабря 2022
Ответ дляАня_я
Дамы,но мы-то за год войны знаем как звучит ПВО, а там по звукам с камер хороший такой прилёт
Нажала без детонації(
Просто я• 26 декабря 2022
Ответ дляVivaForever
Да ну, мне вон написали девочки, что я сама доброта и мало прошу
ok1904• 26 декабря 2022
Ответ дляАня_я
Я спостерігала роботу пво проти дронів, по відео з рашуи якась дивна робота пво, бах і все. Дрони ще попробуй збити...ціла система заходів працює, а тут все так просто. Бах, загорілося, готово.
Николь1986• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Я максималістка. Мені все і одразу треба
Да, и я. Все их самолеты чтоб бах и все.
Николь1986• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
По дуже перевіреній інфі з тг начебто 5 літаків нафіг
Хотелось бы...

Bejza• 26 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Перше, що спало на думку після цієї новини - сьогодні знову буде обстріл. А нам тільки другий день як світло нормально дають 3*3.
Какаяразница пад каким флагом, главное шоб не бамбили, да? Всем в голову приходит, другое, а вам такое....
ol_kin• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Сегодня – День войсковой противовоздушной обороны Вооружённых Сил Российской Федерации.

Ну...вітаємо, чи шо
В-І-Т-А-Є-М-О!!!
Вот так треба.
Bejza• 26 декабря 2022
Ответ дляok1904
Да, там идут такие салюты в эту сторону и звуки не те.
pankratiy• 26 декабря 2022
Ответ для Просто я
Щоб їм всратись і води не було.
Bejza• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа

Ну...вітаємо, чи шо
Можно было и с маленькой буквы о педе.ации
uma• 26 декабря 2022
Ответ дляFilomena
Нажала без детонації(
Вот, меня это тоже огорчает ☹️
ИринаКа• 26 декабря 2022
Ответ дляBejza
То копіпаст)))
Irina.tish• 26 декабря 2022
Написано в телеграм, що очевидно не всіх перебито

⚠️Аеродром «Енгельс-2» зафіксовано виліт декількох стратегічних бомбардувальників Ту-95мс.
📍Поки проводять тренування.
❗️У випадку тривоги, пройдіть в укриття!

✅️Чому тривога?
rybka21• 26 декабря 2022
Ответ дляМариЧе
Та ладно??
Серьозно.
І наш шикарний подарунок
автор Байрактарочка • 26 декабря 2022
Ответ дляIrina.tish

📍Поки проводять тренування.

✅️Чому тривога?
Най би не всі назад повернулися
Fany• 26 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Най би не всі назад повернулися
Но, най падають .усні на голови
Piracanta• 26 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Ви теж звернули увагу на цей нюанс.
«Малая высота» це скільки, до речі?
По земле полз.

rybka21• 26 декабря 2022
Наша постійна рубрика ’ниття на болотах’
_Lary_• 26 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Обстріл все одно був би, як ви не розумієте?! Але те, що мінус літачки означає, що менше буде тих самих обстрілів
Sanechko• 26 декабря 2022
То Санта їм подарунок кинув. У них же свято сьогодні- день ппо))
Oksana-Kids• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Дякую за гарнi новини, пiдняли настрiй зранку)
автор Байрактарочка • 26 декабря 2022
⚡️В результате удара по авиабазе в Энгельсе поражён пункт управления базой, — сообщает издание DW.

Пишут, что БПЛА выпустил 2 ракеты, одна из которых была сбита системой ПВО, а вторая поразила цель.
VA 11• 26 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка

То тепер не зможуть и ракети пускати.
Еленка14• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Захист на аеродромі ніби найсучасніший, але чомусь не спрацював
Дійсно, чого не спрацювало? останні розробки науки і техніки
автор Байрактарочка • 26 декабря 2022
Ответ дляVA 11
То тепер не зможуть и ракети пускати.
Хіба шо з моря і з бульбастану, але це все одно менше і ппо справиться
VA 11• 26 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Сподіваюсь і туди бавовна завітає.)
Еленка14• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Ці літаки будувалися ще в 50-70, потужності вже втрачені. Це занаво будувати їх з 0, щоб потім тільки будувати літаки і у 2022 створювати хлам, хоча вони ще ті придурки, москвіч же хочуть поновити🤣
Тому кожний борт на вагу золота. Максимум це модернізація за умови комплектуючих.
Москвіча вони вже поновили, навіть вже продають. Китай продає зібрану машину, а вони на заводі циблик ’масквіч’ ставлять. Так що випускається одна машина за 10 хв Т- технології!
Варламов про це не в одній передачі казав.
Alexandra• 26 декабря 2022
Ответ дляrybka21
И все равно вата -ватная, требуют ответ по Киеву. За то, что не даёт им Украина бомбить наши города и наших людей, мозгов нет!!! Одни оболочки