Байрактарочка• 26 декабря 2022

Енгельс, спиш?)

В російському Енгельсі пролунали вибухи в районі аеродрому

У російському місті Енгельс Саратовської області лунала система повітряної тривоги. Місцеві жителі чули звуки вибухів поблизу аеродрому російської стратегічної авіації.

https://hromadske.ua/posts/v-rosijskomu-engelsi-pr...
Олимпиада80• 26 декабря 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Перше, що спало на думку після цієї новини - сьогодні знову буде обстріл. А нам тільки другий день як світло нормально дають 3*3.
А не спало на думку, що менше потужностей тепер для обстрілу? Чи ви як про насилля кажуть ´сама дура винна, нічого було коротку спідницю носити´?

Nasta9019• 26 декабря 2022
Ответ дляuma
Да и чтоб построить самолёт нужен год.
Ці літаки будувалися ще в 50-70, потужності вже втрачені. Це занаво будувати їх з 0, щоб потім тільки будувати літаки і у 2022 створювати хлам, хоча вони ще ті придурки, москвіч же хочуть поновити🤣
Тому кожний борт на вагу золота. Максимум це модернізація за умови комплектуючих.
uma• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Лишить их самолетов , потом потопить еще пару кораблей -ракетоносцев и война закончится 🙏
Nasta9019• 26 декабря 2022
Ответ дляuma
Корита теж треба топити.
uma• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Корита теж треба топити.
Да я когда о них думаю, то как Дейнерис на драконе…дракарис!!!!
cherkashka@i.ua• 26 декабря 2022
Ответ дляuma
Умничка
Takamaka• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Там тільки аеродром стратегічної авіції. Ось б ще по ракетам попали б, якщо вони десь зберігаться відкрито
До речі, на тлі цієї новини цікавий допис, що з‘явився трохи раніше (вчора ввечері). Сподіваюсь, що по літаках влучили добряче), а без літаків нехай і далі возять ті ракети туди-сюди, може шляхом якась йо..не.

Piracanta• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Захист на аеродромі ніби найсучасніший, але чомусь не спрацював
Це аналог американського петріот. Обійшовся російському бюджету 10мільярдів американських же доларів.
tarveldy• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
По дуже перевіреній інфі з тг начебто 5 літаків нафіг
Ой як хочеться підтвердження
Nasta9019• 26 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Ось і відповідь на питання, а ці причітання, що зараз нас будуть бомбити через це недоречно. Все одно будуть, тому краще так.
Belosnezka1980• 26 декабря 2022
Ой, дай Боженька, щоб повзривались ті ракети, які нам наготовили. Щоб взриви взриви взриви, і так до Кремля!
Takamaka• 26 декабря 2022
Ответ дляuma
Это точно, вот и пытаются уничтожить заразу в корне, не распыляя силы на вторичное. Ну еще правда наземная техника, зентно-ракетные установки и т.д., над этим наши ЗСУ все время успешно работают 🙏🏻 Ракеты и снаряды руками ж не запустишь.
чаревна• 26 декабря 2022
Доброе утро!
Энгельс 800 км от Бахмута
Просто я• 26 декабря 2022
Ответ дляPiracanta
СмирноваН• 26 декабря 2022
Яка сумна новина
А вчора ще двигун зайнявся у Міга, я так зрозуміла, що у того, що кинджали пуляє
ИринаКа• 26 декабря 2022
Вже брешуть, що то бпла був і його пєвєо збило. Це звідки і як далеко летів бпла? І що за пєвєо, що працює прямо над землею?)
Кузякин• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Пишуть про трьох загиблих льотчиків. Цінні кадри. Були.
Мало. Нужно больше дохлых кацапов
Takamaka• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Ви теж звернули увагу на цей нюанс.
«Малая высота» це скільки, до речі?
Belosnezka1980• 26 декабря 2022
Цікаво, а картопляник з путькою в бунькері ночують?

il-mari• 26 декабря 2022
сьогодні о третій ночи читала кацапів про це, факти різні, деяки пишуть, що там було 50 ракет, готових до сьогоднішнього обстрілу, пишуть, що троє загиблих, один поранений т возгорання 120 метрів, пару місцевиз з єнгельса отписались , що в перши раз було гучніше, за зараз не дуже, ну і всі жадають сьогодні завтра масованої ответочкі...що там конкретно , поки і вони не знають..
Javelina• 26 декабря 2022
Ответ дляВера15
мне достаточно первого варианта, просто чтоб воду отключили.
Им не привыкать жить в дерьме)
il-mari• 26 декабря 2022
москалі ось таке пишуть-В результате падения обломков беспилотника в Саратовской области на аэродроме «Энгельс» погибли трое военных ВС РФ. Об этом сообщили в Минобороны 26 декабря.

Там добавили, что авиационная техника повреждений не получила.

Новость дополняется.
Аня_я• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Дамы,но мы-то за год войны знаем как звучит ПВО, а там по звукам с камер хороший такой прилёт
il-mari• 26 декабря 2022
ост таке ще-Удар готовился ракетами очередной по Украине, 50 крылатых ракет с дальней авиации должны были улететь. Вместо этого прилетело на упреждение. Второй раз кстати. Одного не хватило чтобы ПВО наладить. Там какими то шинами старыми выложили что то типа баррикад. Очевидно это нет аналоговое ПВО такое. Кто бы рассказал еще год назад не поверил бы. Короче прилетело, когда все свезли для предстоящего удара. Есть еще один момент. Стратегическая авиация - часть ядерной триады. То есть РФ второй раз получает по ядерным силам сдерживания. Второй раз безответно. Так скоро шахты с ракетами начнут бомбить, а их шинами будут обкладывать от крылатых ракет. Если кто не знает в РФ всего один позиционный район ПВО. Прикрывает Москву. Ну как прикрывает. Теоретически да. А практически неизвестно что там украли, а что на самом деле есть. Все остальное - без прикрытия. Можно наносить удары сколько хочешь. И вот с этим всем влезли в войну, хотя должны были хоть как то трезво оценивать ситуацию
25Lida• 26 декабря 2022
Ответ дляil-mari
Трезво и расия понятия не совместимые
kuskus• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Він тренується «пащьолкать» систему Патріот, йому не до цього зараз
kuskus• 26 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Дайте посилання
ИринаКа• 26 декабря 2022
Сегодня – День войсковой противовоздушной обороны Вооружённых Сил Российской Федерации.

Ну...вітаємо, чи шо
чаревна• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа

Ну...вітаємо, чи шо
Чтоб ржавело и горело, не несло крови и бед
Потому, что рядом с нами еб@нутенький сосед. #путинхуйло
МариЧе• 26 декабря 2022
Ответ дляИринаКа

Ну...вітаємо, чи шо
Та ладно??