Обнемашечка• 26 декабря 2022

Ситуація з родичами чоловіка. Як бути?

Як би ви поступили?
Зараз ми в США, вчора двоюрідний брат чоловіка і його сім‘я запросилиинас на Різдво, вже до того ми запросили їх до себе на НР.
В ході гостювання сталось наступне: всі святкували веселились, чесно кажучи в мене абсолютно не було намтрою, я не подавала виду, не сиділа з перекошеним лицем, але радість не випромінювала, мені якось сумно стало за домом і обідно що весь світ радіє крім України. Мене декілька разів запитали що сталось я відповідала що все ок, не зважайте- голова болить. Ну от третій паз мене запитали, я відповіла як є. І тут почалось:бла бла бла, вам треба здатись все закінчитьс а не бабло і зброю по світу клянчити. Якщо шось вони за Трампа. В результаті я розплакалась і ми поїхали додому. Чоловік брата послав. Забити і забути і більше не спілкуватись чи поговорити? Я не хочу бути причиною конфлікту, але щоб так плювали на мої почуття теж не хочу.
ПП-шница• 26 декабря 2022
Какой завуалированный посыл! Вы прям мастер-фантаст
Каяспер• 26 декабря 2022
Якщо Ви так за Україну хвилюєтесь, чому Ваш чоловік не в ЗСУ, а Ви не волонтер?
Голова колгоспу• 26 декабря 2022
Не приємно читати як чоловіки в США повтікали, а не допомогають країни. Да ще й свято у них ...
Царевна_несушка• 26 декабря 2022
Не маєте настрою-не ходіть в гості,я такоі думки притримуюся і так роблю.Не треба псувати людям настрій.Голова хвора-сиджу дома.
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
А чому мій чоловік повинен бути в ЗСУ?
Анка-пулемётчица• 26 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
Я подумала то же самое! Но автор херово сочиняет (наверное в расии плохо литературу преподают в школе) и не знает нашу украинскую натуру. Пиши-не пиши, а ни у кого в голове даже и мысли не возникает сдаться! Автор, и НЕ МЕЧТАЙТЕ!
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Може якби ви недофантазовували то було б менше неприємно
ДелиВерка• 26 декабря 2022
Послати і забути. На новий рік відправити смс, що святкувати не будете.
Каяспер• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А чому мій чоловік повинен бути в ЗСУ?
Аааа, ’єта другоє’
Голова колгоспу• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Чоловік в США. ДР, Різдво святкує. Які ж тут фантазії...
ЛисАпедная• 26 декабря 2022
Такой незамутненный опус )) точно что бла-бла-бла, закину на вентилятор извечную тему, а там сами срач устроят. Прям рождественская всепропалка.
ПП-шница• 26 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Сколько платят-на столько и пишет
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Яке ще ДН і вчому проблема що він США чи ви думаєте що всі чоловіки еа земній кулі українці?
ЛисАпедная• 26 декабря 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Это они только Кристмас сели праздновать, там толстое предупреждение, что ещё на новый год пригласили оленей, то есть будет вторая часть ’Лебединого озера’.
Каяспер• 26 декабря 2022
Що ж ви так, дівчата, знущаєтесь з Авторки... В неї пекельні борошна у грудях, немає сечі, а ви смієтеся ))
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
Сколько платят-на столько и пишет
Ладно, ясно.
Жаль що тему не можу закрити, вам тут вічно мерещиться
Водійка хімарса• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А чому мій чоловік повинен бути в ЗСУ?
ООО, ну доста вже тролити!
Скарга на тему
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляВодійка хімарса
ООО, ну доста вже тролити!
Скарга на тему
А скарга на що?
Ваш чоловік воював в Сирії чи десь в африці
Водійка хімарса• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А скарга на що?
Ні, це тільки ваші кацапи вбивають по всьому світу
Наивная Хо• 26 декабря 2022
Жиру біситесь
ЖивунаБагамах• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А чому мій чоловік повинен бути в ЗСУ?
Тоді не потрібно оцього лицемірства.
Нічого вам не болить окрім своєї шкіри.
Инфотуфелька• 26 декабря 2022
США должны нам оружие, потому что они гаранты Будапештского меморандума
Анти-аноним• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А чому мій чоловік повинен бути в ЗСУ?
А чому не повинен?
Голова колгоспу• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Ну НР, не важливо. Свята у вас. Чому сумувати?
А не українцям допомогати не можна?
Родичі лав лав раша?
artist.irena• 26 декабря 2022
Не розумію, чого всі так накинулись?? Автор написала, чоловік не українець.
А по темі, залежно від того, на скільки в вас і у чоловіка близькі стосунки з родичами. Я б поговорила, але тільки за умови, якби розуміла б, що з цього буде толк.
Анти-аноним• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А скарга на що?
А її чоловік сирієць?
Завтра не пью• 26 декабря 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Майстерно! ))
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
А її чоловік сирієць?
А мій чоловік українець?
Анти-аноним• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А мій чоловік українець?
А я звідки знаю?
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
А я звідки знаю?
Ну про її чоловіка ж знаєте🤷‍♀️