Бармалеина• 28 декабря 2022

Сало специфічний запах

Дівчата порадьте що робити з салом. Сьогодні купила чуть більше кілограму сала, прийшла додому і тільки при пробі помітила що специфічний смак. При піджарці ще й запах додався, підозрюю що попалася кнурятина. . Як можна його позбавитися? Поставила вимочувати
Вумна вутка• 28 декабря 2022
Надо было отнести обратно
Марипосса285747• 28 декабря 2022
С уксусом замочить
автор Бармалеина • 28 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Надо было отнести обратно
Не сразу заметила
Кожугетовый ансамбль• 28 декабря 2022
На будущее пробуйте всегда и нюхайте
автор Бармалеина • 28 декабря 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
На будущее пробуйте всегда и нюхайте
Дернуло меня купить у посторонних, всегда беру у своих знакомых, первый раз такое. Будет наука, да и на цену позарилась, 120кг
мадамГрицацуева• 28 декабря 2022
Мабуть нічого не зробите з ним, хіба що перекрутити+ часник+перець.
автор Бармалеина • 28 декабря 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Я думала може закоптити.
Timber30• 28 декабря 2022
Або нести назад, або викинути. Нічого ви йому не зробите