Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
Плакат с автографом зимы• 28 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Мерзко вас читать
Хорошо, что моя свекровь в другий стране и если только пытается что-то вякать в мою сторону , муж ставит её на место.
А вы мало того что не воспитали ( предохраняться дело двоих), так ещё и семью разрушите, ребенок будет без отца расти или потеряете своего сына
Фу, как так можно
Сама не уследила с кем и когда ходит её сын, а теперь ноет
Не вам тут фукати. «Свєкровь вякать»-це хто ж вас і де виховував ?
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Я ! Знаю як я б вчинила в 19 років .
Я була б здивована якби мій син - попав в таку ситуацію і ! НЕ ЗДОГАДАВСЯ ПОДЗВОНИТИ В ШВИДКУ !
Це люба адекватна людина зробить .
А потім уже і батькам ,а не навпаки .
Вище вже написали, що ціна питання 4000 гривень. У сина їх не було. Та й стан був ніякий перед втратою свідомості.
Я б таки наполягала, щоб написав заяву в поліцію.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Ага ,ага)тут же были б вопли о домашнем насилии,заявление в полицию и беги подальше от такого парня
Ну от - я Вам надала відповідь на Ваше питання, але відповідь Вас не влаштувала і Ви далі продовжуєте гнути своє
То нашо питали?)))))))))))
Яжемать Мне можно• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
зрозуміло(((( Здоров*я Вашому синові

Насправді я не срева як багато хто подумав по моїм відповіддям. Але я ВСІМА РУКАМИ за те, аби в стосунках ДВОХ розбиралися ЛИШЕ ДВОЄ
Коли треба втручання третьої особи - то цих стосунків НЕ ПОВИННО БУТИ
Ага. Років п´ять назад в Києві двоє таких дорозбиралися до того, що повбивали один одного. При трирічній дитині. Син автора міг померти, ви це розумієте? І добре, що у хлопця вистачило розуму подзвонити матері, бо швидка це ще та лотерея. Добре, як приїде нормальна бригада, а як ні?
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Это означает скорее всего, что он бьет ее беременную, а она его.
От це вже перебор з фантазією
МАМА НИКИТКИ-2• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Він напевно думав що обійдеться якось без госпіталізації. Я придумаю що в аптеці купити, зроблю якийсь укол і його попустить. А я як глянула що нога роздута, в штанах як 2 тенісних мячі і він горить на дотик і встати не може. То я схопила його попід руки і потягла одразу в хірургію
Скажіть, а невістка була дома, коли ви приїхали?
Чай не пью, только кофе• 28 декабря 2022
якись маргиналы...в 19 лет уже ждет ребенка...подрались...невестка...
а что сына не знал про презервативы?
Лапка• 28 декабря 2022
Автор, забороніть сину займатися з нею оральним сексом! Така людина може й пісюна відкусити, с неї стане тут вже й мама не допоможе
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Так если вы готовы по каком-либо поводу бить вашего мужа, то считаете его тряпкой. И что для него изменилось? Просто вместо мамы появилась жена-начальник.
Мама его считает ребенком, жена - тютей. Обеих он боится. Не мужчина это.
можливо, не знаю навіть
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Чогож невісточка не викликала швидку? У неї лапки? А завтра в неї перейми або тонус матки, а в нього теж лапки. Чи вонажемать їй всі винні, а он должен бо чоловік?
Тонус матки - вигаданий діагноз.
Якщо не позвонила ,то мабудь є причина .
Він іі просив позвогнити ? Він і сам не знав,що в нього там в штанах було автор сама написала
Кашпо• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Почитала
І ще раз запитую:
*Син Автора наярює дівчині
*Весілля, що ось-ось яскравими фарбами засяє небесний небокрай, не відміняє

То чому мам мішається якщо син вже вибачив ту падлюку бо любить її? Чи буде всім краще, якщо мама таки відмовить сину від одруження?
Ну покажите хоть один комментарий, где Автор вмешивается в отношения. С невесткой не говорила про эту ситуацию. С сыном невестку не обсуждает. Где?
sur_sur• 28 декабря 2022
Ответ дляПротея
Автор, ответьте мне на вопрос: почему вы сынульке не выдавали презервативов? Я бы его их осыпала, а в случае залета отправила бы девку на аборт, другого не дано. Как так получилось? Вы были знакомы с ней раньше? Но вообще, вы поступаете очень мудро, что не лезете к ним с нравоучениями, за это респект
А ви знаєте, що за оте ваше ’отправила бы девку на аборт’ передбачена кримінальна відповідальність?
НуКаНаКа• 28 декабря 2022
Ответ дляЗабыла что?
Ну подумаешь дала по яйцам, он в неё целый член всунул без презерватива!
Жаль, что не научился предохраняться, рано самому быть папкой, когда ещё с мамкой за ручку ездишь иички доктору показывать.
Так он же ее не насиловал, а девка сама ноги раздвинула перед членом без преза, ещё небось и охала ахала довольная
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ніхто дівчину не цькує. А от те, що вона не бере трубки це є погана новина для автора і для її сина. Любові з тієї сторони зовсім немає. Можливо якийсь розрахунок. Чи гроші, чи потрібен батько для дитини, чи ще щось….
Я не уявляю, щоб любляча жінка напередодні весілля не поцікавилась здоров’ям хлопця.
Тут з Вами на всі 100% згодна
Але давайте ще поставимо галочку до того, що ситуація описується однобічно - ага?
Ответ дляСладкий лимончик
а скорую дольше набрать чем маму?
А мамі зателефонувати то законом заборонено ?
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Тут згодна
Дівчина не адекват
Але ж УВАГА - він дзвнить, тобто хоче щонайменше поговорити
То чого Ви лізите? Ви не розумієте, що Ви лише гірше (ЩЕ ГІРШЕ) зробите якщо втрутитесь з пропозицією послати її на йух?
А хто скахав що я втручаюсь.
Я мовчу і тихенько плачу.
Виговоритись хоч комусь би. От і написала
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
Хлопець зміг зателефонувати мамі, а у швидку - не зміг?
Якщо син автора тут вважається за дитину, то хочу нагадати, що його дівчина - теж дитина. Ще й вагітна, з гормонами
Ще тут автор пише, що у неї стрес від звістки про дитину. Скоріш за все, такий чи навіть більший стрес і у дівчини.
Людина, що втрачає свідомість від болю і страху має право на помилки і неадекватні вчинки, а гормони в такому випадку не виправдання. На мій погляд вона вчинила злочин - бездіяльність, Гормони. Ми всі були молоді і вагітні і що, втрачали розум?
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Почитала
І ще раз запитую:
*Син Автора наярює дівчині

В наступній серії вона його ножем штрикне. Мамі приготувати 50 тисяч і далі не втручатися?
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляБорисфенка
І ? заплатив би потім ! ПОзичив у друзів на крайній випадок .
Пояснив спокійно матері уже по факту отримавши допомогу від лікаря .
Але це варіант для зрілих особистостей
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Добре, що у Вас інший світ
Так, я теж радію.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
ок
Тобто наразі мамі треба вставлятти мізки дитині аби та не одружувалась ’через ттиждень’?
Kusalochka• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
От це вже перебор з фантазією
Почему? Обычно такие травмы получают в бою это было бы первое, что пришло мне в голову. Странно, что вам в голову не пришло, что детишки деруться между собой.
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляЛапка
Запыхалась• 28 декабря 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Так виходить, що як би не вдарила, то й кісту б не найшли? То може і на краще сталося
у моей мамы образовалась киста на месте удара.
Она шла по улице, дети играли в хоккей на дорожке. и что то перекидывали друг другу - эта штука попала ей в голову за ухом. образовалась киста.
Утка_в_тапках• 28 декабря 2022
Давайте отойдем от темы невестки и поговорим о кисте для начала. Киста в мошонке может лопнуть или перекруться в любой момент, даже если ему нежно и ласково помяли его яички или он сыграл пахом в футбол, покатался на велике по холмам и бровкам. Именно поэтому, когда кисту находят, то следят за размером и в случае, если растет или уже выросла, то планово удаляют. Вы передали невестке недообследованного юношу , ваш косяк.
Мой сын 18 лет на днях был прооперирован планово именно из-за кисты, обнаружили на плановом осмотре случайно, ничего не беспокоило. Операция проходит быстро, восстановление тоже. Не паникуйте.

Я была в обратной ситуации. Меня с разрывом кисты яичника привезла скорая в больницу. Через много лет муж признался, что мой отец орал на него и требовал пояснить что он со мной сделал. Муж же в жизни меня пальцем не тронул.. киста лопнула, когда 2-летний сын бросил в меня мячик , попал в живот и я потеряла сознание. Мужа даже рядом не было в тот момент. Но выгреб он… так что не гоните на невестку, она сама в шоке может быть.
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
+++
Те,кто попадал в наши больницы,это понимают
побольшомусекретику• 28 декабря 2022
Прямо за 5 хвилин після удару кіста?
Яжемать Мне можно• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
ок
Мамі треба сказати синові, що вона прийме будь-яке його рішення.
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
так?...
Ще й як.
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляПедиатор_я
Ви вважаєте, що вона спеціально його двинула, щоб він аж знепритомнів?
Ну, я чоловіку по хворому коліну з розмаху попадала випадково. Дуже боляче. Але то все випадково
І? Він втратив свідомість а ви стояли і губи дули?