Рюмка ДЗЫНЬ• 28 декабря 2022

Отак і люби невістку. Як не бути злою свекрухою?!

Перший стрес на початку місяця. Мені 42, сину 19 і повідомив, що буду бабусею. Ну, це його життя. Поплакала, пожурилась. Попросила не кидати навчання хоч заочно, будемо помагать. Намагаюсь не сприймати серйозно розмови невістки типу нащо тратить життя біля плити, якщо є доставка, нащо прати куртку, якщо можна купити нову, пил лежить і я полежу і тд. То все життя навчить.
Але ситуація на днях просто вбила.
Ввечері подзвонив син, що дуже погано себе почуває. Попросив терміново приїхати. Вони чи балувались, чи сварились і по її словам " я хотіла вдарити його в живіт", але вдарила в пах. Та так невдало, що там дуже сильний набряк стався. Такий сильний, що напухла і нога і в спину дало, і температура піднялась. Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста. Йому було так погано, що свідомість втратив вже в лікарні. Надали допомогу, призначили лікування. Щодня треба їздити дивитись чи кіста розсмоктується. Якщо ні, то опетувати.
І от питання, що це за любов така?!
Отак і люби невістку, якщо починається все отак.
Я виговориться, дівчата.
На душі какашка.
Вже скоро буде батьком, а все ж дитина і болить серце за його майбутнє
МАМА НИКИТКИ-2• 28 декабря 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Не знаю, я не супермамка, сина в пелені не ношу, але я б, принаймні, спитала, чому вона не викликала швидку. Взагалі мутна історія. Мені здається, що вона його вдарила спеціально, просто не думала, що травма буде настільки серйозна. Поговоріть з сином. Не треба від нього добиватися, що там сталося насправді, просто скажіть, що ви на його стороні в будь якому випадку і якщо він передумає одружуватися, то ви його зрозумієте. Дитині допомагати будете в будь-якому випадку, але як вчинити після того, що сталося, він має вирішити сам.
Я б також поговорила. Як мінімум дізнатися, чи розуміють вони що сталося?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляКашпо
Ну покажите хоть один комментарий, где Автор вмешивается в отношения. С невесткой не говорила про эту ситуацию. С сыном невестку не обсуждает. Где?
Вибачте - Ви праві
Перечитала відповіді Автора і бачу, що якраз мішатися (розмовами/умовляннями) вона не хоче
То я туплю на емоціях
Ви праві
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
І ? заплатив би потім ! ПОзичив у друзів на крайній випадок .
Пояснив спокійно матері уже по факту отримавши допомогу від лікаря .
Але це варіант для зрілих особистостей
Він незріла особистість, ще не виріс. Невістка взагалі психічно хвора, то його по яйцях лупить, то самогубством погрожує.
Нікому цей шлюб непотрібний і я б влаштувала люту роздачу слонів. А авторка тихенько плаче. То через місяць взагалі сина приріже чи вистрибне з вікна, а сина посадять.
Нахрен таке треба?
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
ну, по мнению советчиц, единственно верным поступком настоящего мужчины было бы хорошо поставленным баритоном сказать:’ Прости меня, Изольда, я не прав. Ты не заслуживаешь быть огорченной в столь чудесный вечер. Вот тебе кольцо с бриллиантом в тыщу каратов и 10 кредитных карт швейцарских банков’
И тихо умереть, переписав наследство на нее.
Забыла что?• 28 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Давайте отойдем от темы невестки и поговорим о кисте для начала. Киста в мошонке может лопнуть или перекруться в любой момент, даже если ему нежно и ласково помяли его яички или он сыграл пахом в футбол, покатался на велике по холмам и бровкам. Именно поэтому, когда кисту находят, то следят за размером и в случае, если растет или уже выросла, то планово удаляют. Вы передали невестке недообследованного юношу , ваш косяк.
Мой сын 18 лет на днях был прооперирован планово именно из-за кисты, обнаружили на плановом осмотре случайно, ничего не беспокоило. Операция проходит быстро, восстановление тоже. Не паникуйте.

Я была в обратной ситуации. Меня с разрывом кисты яичника привезла скорая в больницу. Через много лет муж признался, что мой отец орал на него и требовал пояснить что он со мной сделал. Муж же в жизни меня пальцем не тронул.. киста лопнула, когда 2-летний сын бросил в меня мячик , попал в живот и я потеряла сознание. Мужа даже рядом не было в тот момент. Но выгреб он… так что не гоните на невестку, она сама в шоке может быть.
Вечер перестаёт быть томным. Сын автора оказался бракованным, на осмотры не ходил, за здоровьем не следил.
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А хто скахав що я втручаюсь.
Я мовчу і тихенько плачу.
Виговоритись хоч комусь би. От і написала
Перечитала, вибачте - я щось нафантозвувала собі
Відверто - мені здається що кохає він -її
Удар був через любовні ігрища
А те що вона чинить як дура... ну то дура

Здоров*я Вашому хлопцеві!
Пупуговка• 28 декабря 2022
’Я на таксі вночі повезла сина в хірургію, а там кіста’ - у Вас немає коменданської години?
Приму в дар• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ви не повірите - багато жінок самі за кермом їдуть у лікарню зі схватками .
ВИ не могли викликати швидку ? у вас ,що в пологах і язик участь примає ?
А як чоловіка вдома нема ? все - пиши пропало ? Ой,ржу просто
Таку дурню як напишуть іноді
Кто этим жинкам виноват, что они такие дуры? Дорога не терпит халатности. Схватки - это не зуб болит. Это полная потеря бдительности, внимания и т.д. Мало того, что себя и будущего ребёнка угробит, так ещё и невинных людей с собой на то свет потянет.
Кашпо• 28 декабря 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
А мамі зателефонувати то законом заборонено ?
Конечно. Пол маму вообще желательно забыть, после женитьбы. А вот теще все можно, но тож другое.
Сиреневая цапля• 28 декабря 2022
Ответ дляЗабыла что?
И вообще бесплодный
Ситечко для мыслей• 28 декабря 2022
Автор , всё будет хорошо с ребенком)Но ситуация конечно ужасно неприятная(я бы на эту дуру-невестку ещё долго смотреть не могла.Хотч понятно что она не специально и всякое бывает,но....Мы мамы и наши дети для нас святое..А 19 лет это вообще ещё подросток -ребенок)и то что от него кто то забеременел взрослым дядькой его точно не делает.
побольшомусекретику• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Удалено администрацией...
А з ким менший був тим часом?

Де вони живуть ?
Утка_в_тапках• 28 декабря 2022
Ответ дляЗабыла что?
Ну а че, только невестке отдуваться?
Забыла что?• 28 декабря 2022
Ответ дляСиреневая цапля
И вообще бесплодный
Все можно быть. Может теперь все, стерильный самэць.
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляПриму в дар
Да-да,половина Америки и Европы- дуры ,так и запишем
Одни наши умницы ,что при схватках не могут самостоятельно вызвать скорую
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ну ,вот !
Я уже писала мой муж с дочкой так играл, тчо зуб выбил жевальный ,представьте как она стукнулась об его колено .
Вечно у них такие игры, что кто-то из них в итоге плачет .
Но я не лезу - им нравится пусть бесятся .
А тут уже выставили ,что беременная невестка избила нанеся один удар !
Прямо Чак Норрис ,а не невестка
Ось і вона думала як ви, стояда і дивилась, як він мучиться. А потім - свекруха мене не любить, чоловік все несе до мами, а він просто тобі не вірить, не довіряє, не сподівається на тебе.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
зрозуміло(((( Здоров*я Вашому синові

Насправді я не срева як багато хто подумав по моїм відповіддям. Але я ВСІМА РУКАМИ за те, аби в стосунках ДВОХ розбиралися ЛИШЕ ДВОЄ
Коли треба втручання третьої особи - то цих стосунків НЕ ПОВИННО БУТИ
Ви думаєте мені б цього не хотілося?
Чи я не хочу кращої долі для своєї дитини.
І так серце болить, що так у нього все складається, а тут ще й ця ситуація добила.
Ну що ж це за любов така у молодої пари?! Чоловік на службі, на душі так важко
Сиреневая цапля• 28 декабря 2022
Ответ дляЗабыла что?
Так не интересно
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
а можливо в Швидку телефонувати?
Тим більше, що (по словам Автора) мужчина не бачить проблеми і не кричить, що за_тижневе весілля відміняє...

А тому цікава ситуація: сьогодні у мамі лікується, а завтра знову в кроватку з тею, хто ата-та йому зробила, вкладається?
Що завадило їй викликати швтдку, поїхати з коханим в лікарню? Гормони?
Плакат с автографом зимы• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Удар був через любовні ігрища

Здоров*я Вашому хлопцеві!
О,»власть меняется «.
Кашпо• 28 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках

И за-за шока не звонит даже?
Сладкий лимончик• 28 декабря 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
О,»власть меняется «.
а я об*єктивна до себе просто
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Нога боліла після удару. І да, три тижні вагітності дуже заважають швидку викликати
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ну, ваша думка про мене мені якось до одного місця,от правда ))
Я так,син в мене і правда самостіний ,що є то є .
В 9 років і мій був самостійний.
А в 17 вже вчився і працював.
Так що не треба тут про самостійність розказувати.
І взагалі така ви нерриємна, що просто вийдіть з теми
Забыла что?• 28 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Ну а че, только невестке отдуваться?
А кому? Папка служит, а мамка 19-летнему ребеночку дует на яички.
Мама Карло• 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
ЗВОНИЛА Б У ШВИДКУ !!!
Ви певні? Люди не завжди адекватно поводяться будучі в шоковому стані, наприклад - ходять з перебитим хребтом, а ще й поруч нікчема ’ что ж ты, Софочка, не сказала, что тебе хуже всех’.
Ленне-Рейма• 28 декабря 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Дурень син, що подзвонив мамі за допомогою
Я б на місці жінки прибила би
Так там i жiнкцi рокiв 19..ще нема нi досвiду нiчого
ПрипоРошенная• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
В 9 років і мій був самостійний.
А в 17 вже вчився і працював.
Та вже видно який самостійний
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Ви думаєте мені б цього не хотілося?
Чоловіку хоч розкажіть, в яке гівно ваш син вляпався, хай він з фронту сину мізки вправить.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 28 декабря 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Ахаха,ваш довгий язик вам вже не минувся ?))
Не боїтесь наслідків? Будьте обережні