Просто я• 29 декабря 2022

ХвилювАллочки, спите что ли?

Zelenkа• 29 декабря 2022
Ответ длячаревна
У нас ’ свежина’ ’ мясолюб’ сеть магазинов.
Курятина да, дешевле в таких магазинах
Я на базар люблю поїхати, як раніше ото, полазити, по палаткам пройтись вєщі позирити)))
Того разу як була, набрала карпатських чаїв - узбагоітєльний (не помагає))) і ягідний, сушені в термосі заварюємо. 40 грн пачка - ціна смішна.
чаревна• 29 декабря 2022
Ответ дляnoree
Ні, це вони свої ж ракети збивають, які на нас летять. Самі випустили і самі збили. Воякі хєрови
Пидорусьня лучше ничего не придумала как выбросить х.еву кучу денег, чтоб подосрать нам праздник.
А народ помылся, зарядился, собирается по мясо для холодца. Списки покупок составляет.
Русьня, вы реально дебилоиды с вашим хуйлом путиным
Mozarella• 29 декабря 2022
⚡️Ще серія пусків❗️
Ту-22М3 здійснили пуски ракет з акваторії Чорного моря
Бойовий горобець• 29 декабря 2022
Ответ дляultragringo
Возле меня ракету сбили. Страшно.
шукайте позитив, збили це ж прекрасно
sonechkook• 29 декабря 2022
Ответ длячаревна
По поводу мяса, вчера зашла в мясной, свинная рулька на холодец по 129 грн кг. Еще месяц потора назад была 79 грн. Курица домашняя, хорошая такая по цене выходит 420 грн
Взвинтили перед НГ цены
Це Ви у М´ясолюбі були? Ще минулої п´ятниці півень був 95, а курка 84,а вчора вже 114 і 109 відповідно. І рульку прийшлося брати по 129.
Mozarella• 29 декабря 2022
⚡️Ракетна атака на столицю. Ситуація станом на 9:30.

Уламками збитих ракет пошкоджено два приватних будинки в Дарницькому районі.

Також пошкоджено промислове підприємство в Голосіївскому районі та дитячий майданчик в Печерському районі.

Ситуація щодо постраждалих уточнюється.

Зберігайте спокій! До відбою  повітряної тривоги перебувайте в укриттях!

Начальник КМВА, Сергій Попко
Дівчина з космеями• 29 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Мое почтение)
Называется- ну все, завтра, то есть сегодня утром точно выйду на пробежку, а то в спортзал вчера не записалась….
Мое почтение
nnata• 29 декабря 2022
Ответ дляoksanav
То вснього так може антистрес-терапія працює.
Бо я горіхи колю у ванній під час тривоги і уявляю, що то бОшки кацапів. Мені так легше і руки є чим зайняти. Сусіди вже в курсі)) Попередила.
Наколола вже і на торти і на салати і на печиво «горішок», і так їсти.
Mozarella• 29 декабря 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
А где вы читаете? Вижу только что в области был.
https://t.me/Tsaplienko
чаревна• 29 декабря 2022
Ответ дляsonechkook
Да, там была
il-mari• 29 декабря 2022
Ответ дляMozarella
⚡️Ще серія пусків❗️
а куди летять, невідомо?
Жули-ули• 29 декабря 2022
Ответ дляrybka21
В Джанкої ппо спрацювало
вони свої ж ракети сбивають
пару вже сбили
Николь1986• 29 декабря 2022
Ответ дляil-mari
а куди летять, невідомо?
ну бля
Байрактарочка• 29 декабря 2022
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Нажаль, до весни і весною не закінчиться. Хоча я теж чомусь на весну орієнтувалася.
Але! Весною як мінімум буде тепліше і світловий день довше, відсутність е/е вже не такою критичною буде.
АлександраА• 29 декабря 2022
Ответ дляMozarella
⚡️В Одесі декілька прильотів
🙁
Угу.
А в мене клієнт складний. Вчора мозок виносив. По Одесі прильоти, а я прошу колег в Одесі пошукати його замовлення. І знайшли ж!
Зазвичай, я не телефоную клієнтам під час повітряної. Але цьому зателефонувала. Сподіваюся, що він хоч потішився.
Mozarella• 29 декабря 2022
Ответ дляil-mari
а куди летять, невідомо?
Не пишут пока
nnata• 29 декабря 2022
Ответ для_Юта_
За окном взрывы, сигнализации воют, окна трясутся, убегаю от окна... подбегаю к окну-- вижу, бегут на улице. Все, думаю, прямо к нам прилетело! Присматриваюсь-- нифига, спортивный костюм, размеренный бег, пробежка у людей!
Нервы --стальные канаты
Улыбнули
Mozarella• 29 декабря 2022
Читаю в метро уже перебои со светом 🙁
Zelenkа• 29 декабря 2022
Я без музики не витягну морально це все
Байрактарочка• 29 декабря 2022
❗️Запуски ракет Х-22 стратегічними бомбардувальниками Ту-22м3.

Ще запуски ракет. Грьобана підарасня. Най би ті ракети їм в кожну хату. Одна ненависть вже…
il-mari• 29 декабря 2022
Ответ дляMozarella
Не пишут пока
як напишуть, викладіть тут , будь ласка..
tarveldy• 29 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Теж хочу, і треба. Бо щось я ніяка стала
Вже і Леся почитала, а все одно криє
Mozarella• 29 декабря 2022
Ответ дляАлександраА
Угу.
😁
Zelenkа• 29 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка

А як тут пістєлі: шо ви до дат прив‘язуєтесь. Ото і маємо.
Dreami• 29 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка

Это очень стрёмные ракеты
Marta• 29 декабря 2022
Ответ дляil-mari
Написали, що на Київ
Байрактарочка• 29 декабря 2022
❗️УВАГА…! Ще група ракет на Київ з півдня

Уявляємо захисний купол який відбиває все це літаюче лайно їм назад
Жули-ули• 29 декабря 2022
Ответ дляIanxMickey
Вы в своем уме? Хорошо, что сработало. Из Джанкоя ракета летела на нас, а ПВО её сбило прямо там.
та вона не знала
думала наша ракета по ним
чого ви зразу так
ditunka• 29 декабря 2022
Ответ дляАлександраА
Угу.
Я зараз з дочкою в ванній сиджу і тут мені надзвонює клієнт...я морожусь-дивний такий, наче на місяці живе.
Mozarella• 29 декабря 2022
⚡️Три ракети на Львів і три ракети на Івано - Франківськ