Мадам Тю-лю-лю• 30 декабря 2022

ваш главный итог 2022 года

Девушки, предлагаю поделиться главными итогами 2022 года. Что поменялось в вашей личности? Стали ли вы сильнее? Что нового он в вас открыл?
Понятно, что события нас всех сделали сильнее, но что лично вы в себе открыли?
Не пью, не курю• 30 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Кацапы чмо
путин хуйло
Раша пидораша
А Вы этого не знали 2022 года ?
Мой итог прост , помощь приходит от тех людей, от которых никогда не ожидала . Близкие показали своё истинное ’лицо’ хотя я и раньше догадывалась , но война изменила до неузнаваемости некоторых родных. Дерьмо через край .
Лишний раз убедилась, что не зря не голосовала за Терехова . Не вдаваясь в подробности, коррупция цветёт .

ШанельКуКу• 30 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
Я стала мамой. После многолетнего бесплодия.
Это прекрасно! Это самое главное!
Йцфыяч• 30 декабря 2022
Я нарешті перейшла на українську мову, і зрозуміла що Україна прям моя країна і я хочу жити тільки тут, до війни мало де була, практично ніде а тепер змушені були поїздити то краще нашої країни немає.
Пикарда• 30 декабря 2022
Поняла что самое главное - это здоровье. И что никому мы со своими проблемами не не нужны, не то что мужьям, а даже родителям. Я знала что выросла в неблагополучной семье, но 11 лет жила отдельно, под ширмой некой иллюзии что всё не так плохо. Поняла что таки плохо, у меня маргинальная семейка Адамс
Сестрица Алёнушка• 30 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
А куди їздили і чим не сподобалось?
Сама не знаю• 30 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
нащо вам українська в штатах?
Крутышка-Пышка• 30 декабря 2022
Влаштувалалась на роботу під час війни, я страшенно не хотіла - бухгалтер у гос.структуру, а тепер не нарадуюсь, і з/п хороша, і мені навіть подобається. Плюс є доп.прибуток - онлайн торгівля.
Закрила ФОП.
Вкаблучках• 30 декабря 2022
Що тоеба мати заначку (бажано свою) у валюті
Що треба вчити мову і не лінуватися
Що війна показала «хто є хто»
І що я слабка духом, а насправді не так все і страшно , просто треба зібратися ;)
Що залежу від думки чоловіка, стала думати матеріально (від цього навіть зморшки з’явилися(), а була легка на підйом і ризикованіше , жила цікавіше
Йцфыяч• 30 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
нащо вам українська в штатах?
Для спілкування

Йцфыяч• 30 декабря 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
А куди їздили і чим не сподобалось?
Були в Польщі Ірландії зараз в США, всюди добре та дома краще
Йцфыяч• 30 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
нащо вам українська в штатах?
І в штатах ми тимчасово, в лютому вже повертаємось😉
Тоскующая• 30 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
Поздравляю! Счастья-радости желаю
Сестрица Алёнушка• 30 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Краще тим, що своє житло і зрозуміла мова?
Сестрица Алёнушка• 30 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
І якщо не складно розкажіть плюси і мінуси тих країн, де були
Йцфыяч• 30 декабря 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Плюси всих цих коаін звісно те що нема війни в них, і так як ми з Сум, то це головне..також мали змогу підтягнути знання мови, менший вчив майже з нуля.
З мінусів.
Наприклад в Польщі коли ми в березні туди приїхали там було дуже багато людей і важко з житлом, до того ж не знали Польську, а англійська в мене і старшого сина на високому рівні, тож вирішили їхати далі.

В Ірландії жили на віддаленому хуторі, в дуже гарній місцевості, хазяїн возив сина в школу в найближче містечко я давала на бензин.
Ми жили в вагончику за будинком хазяїв (фото додам), він трохи тоненький, то в березні квітні було холоднувато, ходили кожен день в лісок збирали палки і дрова, топили буржуйку, душ був в кінці вагончику тож мились не кожен день, та це тимчасові незручності, гірше було те що не було там роботи, тоді я стала працювати з хазяйкою і їздила разом з нею на роботу.
В червні повернулись додому, і толі на осінь зиму поїхали до родича в США.

В США дуже дуже велика бюрократія, все дуже дорого, не раджу самій мамі з дитиною їхати без родичів чи друзів. Оформити допомогу дуже складно, ми так за 4 місяці і не все отримали. Купа листів приходить, з банку. Зі школи, з соцслужби, просто надбагато, кожен крок, купа листів.
Доьре те що є велика підтримка України, ми багато допомоги пакуємо і відправляємо до України, зараз от з вертепом (фото) за два дні наколядували 10000 доларів на ЗСУ.
Я працювала волонтером літом вдома, робили сітки і кікімори і зараз частину грошей перерахували нашому осередку на закупівлю тканин і фурнітури для пошиття пончо, підсумків, ношів і таке іншого.

Наш мінус те що діти школярі і доводиться вчитись в двох школах.. тому я б вже думаю що може після цих зимових канікул будемо їхати додому бо дуже складно дітям дві школи вчити. Ну може на кінець лютого точно.
Сестрица Алёнушка• 30 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
З мінусів.

Ви молодець, хай все складеться найкращім чином для вас
А діти хочуть повернутися додому?
Йцфыяч• 30 декабря 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
А діти хочуть повернутися додому?
Так, дуже хочуть, дякую! І вам миру, радості і добра! Перемоги нам всим!!🎄🎉😍