Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
автор Тасюня • 03 февраля 2014
Ответ дляbelnataha
Политика.
Моему мужу дали книжку почитать в печатном виде, а я нашла ее в инете. Почитайте, кто хочет http://samlib.ru/m/mironenko_w_a/neobhodimdoc.shtm...

Автор реальный, пишет не под псевдонимом, в книге все под своими фамилиями. Думаю, автор не стал бы рисковать оклеветать таких политиков.
Я задумалась, честно.
Из данного факта только наивные не поймут, что, на самом деле, абсолютно безразличны интересы украинцев украинским националистам, в том числе Вове Яворивскому, Павлику Мовчану, Леське Танюку, орущему экстремисту Тягнибяку, которые являются марионетками империи США.
Во-вторых, в отличие от вояк ОУН - УПА, прислуживавших захватчикам нашей Родины, два моих деда, как и все настоящие патриоты Украины разных национальностей, сражались в составе нашей Советской Армии в годы войны против гитлеровских захватчиков.

Далі читати навіть не хочу, це тільки те, що одразу впало в око.
автор Тасюня • 03 февраля 2014
Невже не зрозуміло, на чиї гроші видавали цю книжку?
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Поняла. Все ждут 00:00, чтоб в полной мере віплеснуться в 6 постах
Michel13• 03 февраля 2014
Ответ дляТасюня
Вот я тобой восхищаюсь! И знаешь почему? Ты всегда можешь отстоять свою точку зрения. И это я наблюдала не раз.

А я не могу и хочу научиться. Вот у меня, когда оппонент стоит на своем и его ничем не прошибешь, мне лучше вообще съехать с темы
А вся ситуация в стране меня жутко угнетает, и самое страное, что в окружении же есть люди, которые полностью противоположного мнения. И кстати, Кременчуг по соц. опросу не приветствует майдан на 70% и говорят, пусть лучше идут работать! Примерно процентов 28 - За майдан. Но есть 0,03%, которые считают, что Беркутовцы супермолодцы и респект им и уважуха.
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Час настал!
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Соломийке желаю поскорее поехать на лечение!
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Жаль, что заблокировали меня ВК до завта...
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Вечером хотела ещё порасссылать
ЕвгенияПавлюк• 03 февраля 2014
Ну, ничего
Michel13• 03 февраля 2014
Девочки, кому нужна охранка на детскую кроватку!!!!
Б/у, но в отличноом состоянии
Gelena33• 04 февраля 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
А то)
ЕвгенияПавлюк• 04 февраля 2014
Даст Бог, завтра продолжу
Gelena33• 04 февраля 2014
Доброї ночі всім, хто не спить!
Michel13• 04 февраля 2014
Ответ дляGelena33
А то)
О!
И Ленуся тут
ЕвгенияПавлюк• 04 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Доброї ночі всім, хто не спить!
Gelena33• 04 февраля 2014
Сьогодні досиділа до ночі, щоб вже напевно допомоги підняти темку)
Вчора за п*ять хвилин до опівночі здалася
Gelena33• 04 февраля 2014
Нехай швидше дізнаються про Соломійку ті, хто ще не встиг до нас приєднатися, і треба відправляти маленьку на лікування!
Michel13• 04 февраля 2014
Ответ дляGelena33
а я сейчас сдаюсь и ухожу спать
Возле меня сопят трое млих козеняточек
Gelena33• 04 февраля 2014
Соломійці гарного настрою та доброго самопочуття!
Michel13• 04 февраля 2014
Кто не спит, мой лот

Теплющий джемперок на девушку примерно 44-46 размера. Настолько теплый, что даже колковатый.
Цвет – полосы беж-коричневы-топленое молоко; орнамент
Б/у, но состояние хорошее.

Цена – 35 грн. (все девочке)
Gelena33• 04 февраля 2014
Ответ дляMichel13
а я сейчас сдаюсь и ухожу спать
Возле меня сопят трое млих козеняточек
Добраніч вам усім!
Gelena33• 04 февраля 2014
Тепер вже і я до свого хлопчика-горобчика почалапаю) Нам завтра перший день до садочку після 1,5-місячного *домашнього оздоровлення’.
Всім солодких снів!
Gelena33• 04 февраля 2014
Ответ дляMichel13
во
это классное
http://www.zulily.com/p/aqua-floral-hooded-swing-c...
Только вт теплое ли оно? Написано-хлопок.
А кто производитель? Чего-то я торможу
Мммм, додивилась - таке класнюче, наче з мультика!
автор Тасюня • 04 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Всім солодких снів!
Вдалого вам завтра!
автор Тасюня • 04 февраля 2014
Усім привіт!
автор Тасюня • 04 февраля 2014
Ответ дляGelena33
Roksolana_p• 04 февраля 2014
Доброї ночі, дівчата!
Roksolana_p• 04 февраля 2014
Піднімаєио дружньо темку :)
GalynaRo• 04 февраля 2014
Всем привет!
Roksolana_p• 04 февраля 2014
Нехай сюди загляне багато добрих помічників!