Творческий типаж• 30 декабря 2022
Генеральная уборка. Цена?
Убрать квартиру 40 кв., после квартирантов. Какая цена? Реально ли найти на завтра человека. Петропавловская борщаговка, 5 минут от окружной пешком.
Чудо в декрете• 30 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
Це виключно ваш особистий унікальний досвід, що не характеризує абсолютно всіх орендарів
Звичайно ж ні.
Kusalochka• 30 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
Так відповідь буде, яка супер-пупер техніка потрібна для прибирання малесенької квартири? Там, навіть, професійний пилосос не факт, що потрібний, бо розвернутися немає де.
А маленькие не так пачкаются🤔? Ко мне приезжали было очень много техники. Несколько паровых штук керхер, что-то огромное для влажной чистки ковра и дивана. Я не знаю, как это называется. За это и платила. А Маня с ведром и тряпкой мне не очень интересна.
Творческий типаж
• 30 декабря 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Тому, що маю :травматичний досаід’. Дуже сподіваюсь, що автору пощастило. Бо мої гламурні дівчата-юристки виявились капець, якими засранками.
Квартира в нормальному стані, можно і так здавати, але хочеться, щоб пахло чистотою.
Чудо в декрете• 30 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
Тоді погоджусь з тим, що писали 1500 має бути ок. Якби таку, як мені лишили то то точно було б не меньше 5000
рукиЖимолости• 30 декабря 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Щотижня 1000 грн- це одне, а Ви спробуйте квартиру після квартирантів прибрати... Я одну духовку день відмивала...
Ох, пічки та духовки після квартирантів- то біль. Останнім здивуванням буда гидотна сіра ванна та раковина. Я не розумію, як ці люди в ній купалися (або вони взагалі не купалися). Так й таке(
Але то ризики, що несе власник, тут нічого не поробиш. Навіть якщо на вигляд орендарі пристойно виглядають
Бабочки в моём животе• 30 декабря 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Можно сразу заселить новых квартирантов, пусть они уже убирают
Я как то сняла такую квартирку. Мне очень подходил район и цена. Но убирала почти весь день. Микроволновка была настолько засалена, что даже не было видно, что разогреваешь. Полдня одну микроволновку мыла ))
Творческий типаж
• 30 декабря 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Совесть не позволяет. Люблю, когда все идеально. Сложно оказывается найти.
Рву и мечу• 30 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Це все миючий пилосос, ну раптом, парогенератор. Але якщо хочеться понтів ’у меня клінінг, а не Маня со шваброй’, то менше 10 тис платити - себе не поважати
Kusalochka• 30 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
Нет, женщина, у вас агрессия нездоровая. Это НЕ моющий пылесос. А устройство для домашнейхимчистки. И я действительности не знаю как оно называется. И отцепитесь от меня наконец-то со своими комплексами.
Рву и мечу• 30 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Коли немає чого сказати, починаються образи співрозмовника.
Читайте щось окрім порадниці, буде більше аргументів
Kusalochka• 30 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
Ао моему я вам нормально ответила. Это вы читайте.
Чудо-Рыба-кит• 31 декабря 2022
Ответ дляРву и мечу
в мене 50кв, після ремонту ми наймали клінінг, але то давно було, то вони відмивали цілий день у трьох.
Зараз засралась, бо реально майже рік нічого толком не відмивала, так поверхнево, зараз той самий клінінг викликати з миттям всього це мінімум 10 тисяч. Просто жіночка зі шматою то роботи на 2 дні їй буде і не факт що мені підійде як прибирали, бо клінінг таки з технікою і це швидше ніж шматою терти.
Ну і знов таки чистота поняття різне, для когось і в мене чистенько