Лукава Кішка• 30 декабря 2022
Кто уезжал из Европы по-английски? Не жалеете? Нет последствий?
IQ 80• 31 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Що ви маєте на увазі під словом - біженці?
І як біженці можуть виїхати, в них паспорт відбирають
Хто вам таке сказав? Біженці - це не в’язні.
Лукава Кішка
• 31 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
Тут поняла уехать домой навсегда
В Украину к мужу
Будьте так ласкаві• 31 декабря 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Моя знакомая полгода жила в Италии получила защиту, работала, сезон закончился уехала домой, через 1.5 месяца выехала в Германию
А как ей это удалось? Я ж так понимаю, что если защиты нет, тогда правила, как по безвизу, надо 90 дней пробыть в Украине, что бы в ЕС заехать снова, или нет?
Сижу_и_плачу• 31 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
Ну правильно. Але з документами на початку є певні умови
Лукава Кішка
• 31 декабря 2022
Ответ дляПапобус
Якщо оформлювали допомогу, отримували виплати, відкривали рахунок в банку- треба все закрити і всіх повідомити. Бо потім захочеться у відпустку поїхати в ЄС- матимете головний біль і можливо борги/штрафи. Є чіткі інструкції щодо виїзду- треба їх виконувати.
Пока счет не открыт
Есть только продуктовая карта
Леди_на_драндулете• 31 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вы читаете? У нее есть итальянская защита - показала итальянский пластик и биометрию на границе в Польше
Морковку дай• 31 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Працювала в асоціації у Франції
З тих хто виїхав багато хто відмовився від виплат, повідоми префектуру, офі, їм далі приходять виплати, нараховуються гроші🤦🏼♀️
Люди дзвонять вже з України з‘ясовують в чому справа, їм говорять що ок заявку подали а на наступний місяць знову приходять🤷♀️
А куди приходять грощі? Треба карту закривати
IQ 80• 31 декабря 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Є умови, які потрібно виконувати, щоб в майбутньому залишитись в країні, але це вибір кожного, ніхто нікого не затримує.
Крошечка-хаврошечка• 31 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Працювала в асоціації у Франції
У меня так было, когда на работу устроилась. Внимание! Сделали перерасчёт через полгода))) Конечно, я все вернула. Просто кто будет полгода ждать, если нужно срочно уехать?)
Сижу_и_плачу• 31 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
Мова про те, що паспорт забирають. А не про права та обов´язки.
Пацан к успеху шел• 31 декабря 2022
Ответ дляПапобус
Я рахунок не закривала. Користуюся в іншій країні.
IQ 80• 31 декабря 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Не забирають паспорт, ставлять на облік, хоча, напевно, це залежить від країни.
неДоЖиру• 31 декабря 2022
Интересно, вот я с Польши уехала. Получила Песель, сразу подавалась на 300 злотых в феврале и так их не получила, в мае уехала домой. Последствия разве будут?))
Розавенная• 31 декабря 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так от люди повиїжали вже
Морковку дай• 31 декабря 2022
Підкажіть хто в курсі. Маю чеський захіст до березня. В жовтні поїхала до України з Чехії , а в літку хочу поїхати у Францію і там отримати захіст без усяких виплат. Чи можна так зробити?
Розавенная• 31 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
На карту, так повідомили що карту закрили
Лукава Кішка
• 31 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
И никто не контролирует, где вы?
Морковку дай• 31 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
И никто не контролирует, где вы?
А хто має контролювати? І навіщо? Я закрила всі рахунки і всім повідомила що я вертаюсь в Україну
Сижу_и_плачу• 31 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Якщо у вас автоматично не продовжується захист, то спокійно їдьте.
Розавенная• 31 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Можете якщо будуть умови такі як зараз, можете навіть виплати отримувати
Морковку дай• 31 декабря 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую
Морковку дай• 31 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Виплати я отримувала в Чехії. Буду працювати
Розавенная• 31 декабря 2022
Ответ дляПапобус
Не всі отримували виплати через картку яку відкривали в банку. В багатьох країнах картку видавали соц служби
Нехай щастить• 31 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Я просто не знаю, вернемся ли мы. Это зависит от ситуации в Украине. И возвращаемся к мужу на съем, не домой. Домой - я имею ввиду в Украину , где семья
Я уехала с Дании ещё в мае,все оформила,ничего не закрывала.месяц назад ездила в Европу-не было никаких последствий ,не сочиняйте.И не будет,спрашивала у работника колуны,которая мне звонила
Папобус• 31 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Я мала на увазі, що усі установи треба попередити, куди Ви зверталися. І краще не за 2 дні до виїзду, а раніше.
Лукава Кішка
• 31 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Так защита действует до марта,, вы написали
Морковку дай• 31 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Ну так, і що? Не розумію щось. Віза в мене до березня 23 року
Морковку дай• 31 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Віза стерпіння чи як вона там називається
Ду да ду да ду• 31 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
Почитайте що таке біженство, біженці якраз майже в‘язні. Чи ви біженство і иимчасовий захист плутаєте?
Ду да ду да ду• 31 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так написано що був захист. Чим ви читаєте?