Смотрели?
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляВакцениро Вона
причем тут Я??? Однозначно больше людей бы уехало. а даже 2000 спасшихся это разве плохо??? И я знаю таких ,кто хотели уехать, готовы были уехать, но либо не могли из за плохого оповещения, либо родственников ,которые верили в НЕнападение не смогли переубедить.
Лично я ни свечек, ни спичек даже не закупила... так как не верила в войну
Як до чого? Ви, я - представники звичайних людей. Якщо ми б не виїхали, то з чого ви вирішили, що поїхали б інші? Звичайно, такі б були, але не масово.
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Зеленський обіцяв піти з посади як тільки порушить закон. Порушив він його вже в перший день, безпідставно розпустивши Верховну Раду. Далі порушення вже йшли і поодинокі, і пачками, маленькі і великі. Ну і?
Обіцяв, що йде тільки на один строк. Але вже зараз, під час війни, явно йде передвиборча кампанія: медіа, теоретичні кандидати, електоральне поле - все активно зачищується під ’найвеличнішого’. Боюся, що отримаємо свого путіна. Хотіла б я помилятися.
В чем именно заключалась незаконность роспуска рады? Это факт, установленный Конституционный Судом или много уважаемым блогерами и экспертами?
Ответ дляЗолотая орда
Стає страшно, коли розумієш, що на фоні визнання самою ж чинною владою, що все ’прое.али’ (словами нєзабвєнного Арестовича), маємо всі ті ж 73%, готових і далі вірити пустим словам і відосикам.
А за кого голосувати.. Чорновол вже вмер нажаль.. хто є його рівня?
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Так порох же. Кто ж ещё
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляВакцениро Вона
вот и я об этом пишу... А любителям ЗЕ все равно он святой(((
Та скільки вже можна? Не святий він. Але вішати всіх собак на нього неправильно.
ПриснитсяЖЕ• 01 января 2023
рыдала взахлеб. кстати, прошлое обращение (31.12.2021 на 22 год) я тоже с комом в горле смотрела, хотя обычно пофиг на обращения и не берёт совсем. может то був знак..
Хомо_сапиенс• 01 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ой, ні. За те гівно ніколи не голосуватиму. Ворюга мерзенна і брехло.
Там где в тексте есть фраза про 73% других вариантов нет)
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляkarpenko73
30 км от Салтовки до границы
Я думала, харьковчане в курсе...
Причем тут Донецк и Бахмут?
Наступление было с лаптестана
Я думала, харьковчане в курсе...
Причем тут Донецк и Бахмут?
Наступление было с лаптестана
Мабуть вона мала на увазі, що підуть з Донбасу.
Глас_Народа• 01 января 2023
Ответ дляКредитная
Он повесил всех собак на Порошенко. Он обвинил его в жертвах Илловайска и Дебальцево. Можно мы к нему будем применять его же меру? Это же честно?
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Если бы да кабы....а факты таковы, что погибли сотни тысяч по его вине, захвачено самое большое количество территорий после 2-ой мировой на планете, разрушена экономика, разворованы миллиарды помощи, от страны после его президенства мало что останется
Бля. Сотні тисяч загинули з вини пуйла!!!! Війна йде з вини пуйла!!!!
Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляКредитная
Та ніхто б не пропускав всіх підряд тільки через те, що президент сказав
Так в нас безвіз давно з Європою. Хто б вас не пропускав?
Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляЗастряла
Для меня это тоже загадка.
Главный вопрос в моей голове. Почему украинцы, верят словам, а не делам?
Так нас з дитинства країна наша виховує: не вчать людей критичному мисленню, щоб легче було керувати
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мене дивує, що скоро буде рік як йде війна, а люди до сих пір сруться
І такі невдячні, міряются чий дім більше розбили, яке місто змели з лиця і чиї любі вже ніколи не повернуться
А винні в усьому ми самі, наді батьки, діди, прадіди, що обирали не те
Ми забули століття кріпацтва і жорстокого поводження від ’наших братів’
Ми самі більше 30 років обирали не тих, і думаєте Зеленський за такий короткий строк міг би все змінити?!
Ну ви дивні, тут половина людей не може підняти свою дупу і заробити гроші (я за всі часи говорю, не за воєнний час), ви роками живете з алкоголіками і т.д, ви самі не можете змінити своє життя, життя 1 людини
А тут мільйони
Блін, та людина що хоч раз була на управлінський посаді, знає що це не вдячна справа.
Радійте тому, що маєте
І сподіваємося, що наші діти зможуть бути вільними і самі обирати
Що вони на довгі роки запам´ятають нашу історію (без цензури і фільтрів) і донесуть далі
А тут мільйони
Радійте тому, що маєте
Яка чудова маніпуляція та перенесення відповідальності, аж дух перехопило.
Згадайте краще гасла, коли він йшов у президенти та коли вже ним став аж до лютого 2022 року.
Пообіцяв зупинити війну, яка триває з 2014 року? То нехай виконає принаймні цю обіцянку.
Особисто ні я, ні мої батьки не обирали ні ‘какая разница’, ані ‘посмотреть путину в глаза’, ані ‘сойдемся где-то посредине’ і т.д.
Отож, саме забули, хто такі кацапи і дружба з ними. Ті хто забув, кричав про ‘воинствующее меньшинство’ отримали повномасштабну війну собі та всім іншим.
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляКредитная
Ну, за другий строк, це ваші припущення, і потім, ніхто не заважає вам проголосувати проти.
Єрмак вже озвучив своє бажання. Як Ви розумієте, що сказав Єрмак, те скоріш за все втілюватиметься у життя.
Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляПарасюха
А Порошенко кулинар
Нічого, що в Порошенка освіта політолога?
Наша взяла• 01 января 2023
Ответ дляВакцениро Вона
вы не поняли о чем тот комментарий!!!! А Мариупольцев это задело. именно когда говорили о возвращении городов, то Мариуполь не был упомянут
Був згаданий весь Донбас і всі території в межах 1991 року! Вуха мийте. Абіженниє
Жынси_на_флиси• 01 января 2023
Спор этот бессмысленный, кто имеет хоть каплю критического мышления и не зависим от марафонов, тот понимает что к чему, а кому все божья роса не смотря на такой жесткий урок - тому никакие доводы не помогут. Все равно будут оправдывать и дальше.
Жынси_на_флиси• 01 января 2023
Ответ дляЯ такая боевая
За неделю или 2 он и в Херсон приезжал с инспекцией, все было отлично по его мнению, ко всему ’готовы’
эту готовность мы увидели 24 утром на антоновском мосту
Он же приезжал с инспекцией по успешному разминированию
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Всё ясно, причинно-следственнные связи не ваш конек, но цивилизованные трибуналы разберутся!
Тобто, якщо в країні взагалі немає армії, кордони охороняються не дуже, то це виправдовує сусіда, що вирішив захопити цю країну і винна сама країна?
Геніальні причинно-слідствені звʼязки
Жынси_на_флиси• 01 января 2023
Ответ дляЗолотая орда
Вы не ошибаетесь, все идет к тому
Кашка-маняшка• 01 января 2023
Ответ дляNebahat Gunay
Сподобалось, який рік така й промова. Ось побачите він ще залишиться і на другий і на третій срок...
Ага, виростимо й собі власного путіна.
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Я о том, что в прифронтовой обоасти и городе так близко к России с начала 14 года ничего не делали. И по оповещению и убежищам вопросы к местной власти, а не к президенту. Понятнь что в Ужгороде этим не заморачиврлись, но Харьков? И при этом постояннь выбирали и хвалили Кернеса. В потом хто всрався - невістка.
Цікаво, скільки вам років, що у вас виникають такі питання))) Хоча значна частина Харкова насправді вважала кернеса ’крепким хозяйственником’, й обирала його, і хвалила
графиняВишенка• 01 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
А до безвізу щось потрібно мати? Чи можна просто без певних документів перетнути кордон до 24.02?
Кредитная• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
За вашою логікою і пуйло не робив злочини в тій же Бучі і Херсоні.
Але відповідальність за ненавмисні злочини повинні нести, напр., поліцейський, котрий не зреагувавна виклик і т.д.
Дивна логіка.
Калёва Замалёва• 01 января 2023
не дивилась. Взагалі цю балаканину не дивлюся. Пишуть це спічрайтери, отримують за тексти гроші, вже добре навчилися пафосу і сльозу вишибати з людей. Дивує, що стільки народу сприймає це за ’чисту монету’. Всі попередні роки з голів повилітали. Пам´ять, як у рибок.
ЗабежАЛОЧКА• 01 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Якщо для вас Буча, Маріуполь, Мелитополь, Херсон, Харьківська та пів Запоріжської областей то не є про*обом. Це наслідки управління, то ж результат жахливий.
О, це виявляється наслідки управління.. А не агрессор напав і окупував, повбивав наших захисників там, а потім і мирних людей. А виявляється раша у вас ні в чому не винна? Де ви беретесь такі, хитровжарені по перекладанню відповідальності з убивць на жертву.
Подставка для припева• 01 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Вы не ошибаетесь, все идет к тому
Так і не буде ніяких виборів, у нас військовий стан.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
Да? Точно? Коли отримав?
Бо офіційні джерела пишуть економіст і юрист