Сегодня я не я• Изменено 01 января 2023

У кого маме 65+

Она может учиться новому? Нормально разбирается с телефоном или смартфоном? Может сама пойти купить себе одежду и т.д.?
У нас семья была интеллигентная, но бедная. При этом бедность не афишировалась. Одежду все носили - чьи-то обноски. С молодости она одевалась, как пенсионерка. Сейчас ей 68, и она, как ребенок, полностью зависит от детей - вообще ни в чем не разбирается, пойдет купит колготы, размер не тот. Купили ей новый телефон - психует, "зачем мне это, в моем телефоне было так, а теперь вот так, мне неудобно" (купили, потому что старый не работает). Пытаешься объяснить, кричит, не понимает, все виноваты, что кнопка там, а не как она привыкла.
P.S. Мама не имеет высшего образования (связано ли это?). Только отец.
Тема просто выговориться.
Стрекозей• 02 января 2023
67. Ноутбук и телефон без проблем
Мэри Попкинс• 02 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Смішно, я знаю скільки добавляють з перерахунку за відпрацьований рік, пошукайте в гуглі, відрахуйте з мінімалки.
Моя мама теж вже більше, ніж 10 років працює. То додається якась пара сотень, а не по тисячі. Вона десь чула, що якби не працювала, то добавили б більше.
Мэри Попкинс• 02 января 2023
Мені здається, що якщо є бажання освоїти, то це станеться і в 80-90. Дідусь не хотів кнопочний телефон. А бабусі обидві користувались успішно. Одна ще жива. Їй під 90. Одну бабусю довше вчили користуватись, а інша навчилась за три дні. Бо привезли, подарували і поїхали. В той час кнопочний для них був, як зараз для 65 річних смартфони.
Лукава Кішка• 02 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Додається, перераховується, а платиться неповна зпроблена пенсія поки людина працює, як розрахується на пенсію, то виплачуватимуть повну.
Мэри Попкинс• 02 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Цікаво, наскільки може збільшитись, якщо розрахується?
Лукава Кішка• 02 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Треба дивитися в особистому кабінеті. Моїй мамі все одно вигідніще робити було(зараз підприємство в простої, то не перерахували, бо вона нвчого не отримує), вона перед цими подіями навіть на лікарняні не ходила роками, лиш по реальній потребі (травматологія, онкологія), щоб лиш відрахування сплачувались. То зараз майже 5 тис(не знаю це зароблені, чи те що зараз отримує), а 10 років назад 1600-1700 не більше нарахували