Посудомойка• 01 января 2023

Як вчинити? Неадекват від сусіда

Ми ВПО, знімаєм будинок на Прикарпатті. Сьогодні сталась неприємна річ, потребую поради.
Якийсь чоловік, особисто його не знаю, але знаю , що живе недалеко, висів на нашому паркані, кидав каміння в мою собаку і кричав, що вб´є. Коли Я вийшла і попросила піти (без агресії), то почав кричати, що ми всі сєпари і нас треба вбивати. Пішов лише, коли Я витягла телефон і сказала, шо зніму відео.
Я розумію, що ми з херсонщини і не дуже бажані тут. Але ми знімаємо, за все платимо, нічого ні в кого не просимо. І тепер Я трошки боюсь. В мене діти. Чоловіків вдома нема. Собака вже дуже стара і хвора.
На будинку є відеоспостереження, написала власнику з проханням дати мені запис, часові рамки надала.
Мені краще піти в поліцію? Плз, порадьте, бо ніколи в такій халепу не була. Дякую
Печальки.нет• 01 января 2023
П´яний, проспиться і забуде, на завтра нічого не пам´ятатиме
Миледи• 01 января 2023
Боже, словил человек пьяную белку. Завтра и не вспомнит ничего. Неприятно, но поймите и простите
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Поліція і відеопідтвердження будуть лише ++++
Лень гуглить• 01 января 2023
Якщо це село, то в поліцію буде не зовсім відповідно ситуації. Сприйміть це як факт, несправедливий, але такий, що має місце.

Той чоловік напився і був в неадекваті. Скоріш за все інцидент не повториться.
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
В чому саме ’поймите’?
Миледи• 01 января 2023
Ответ дляharchushyn
В чому саме ’поймите’?
Что пьяный мелет что попало. Неужели непонятно.
Без Баяна• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
А де гарантія що знову не навалиться і не прийде діла рішати?)
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
Скоро Різдво на Прикарпатті.
Напються ще з таким мужиком, підуть вночі ’сЄпарку’ бити.
Миледи• 01 января 2023
Ответ дляharchushyn
Скоро Різдво на Прикарпатті.
Если так рассуждать, то и праздники ждать не обязательно.
СкокоМнеДадите• 01 января 2023
Конечно, в полицию! «Герой» сепарам пусть едет предъявлять на Донбасс, а не с женщиной воевать. Напишите в заявлении и про угрозы, и про попытку проникновения.
НичеНипанимаю• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
Ніхрена собі-понять і простіть...
Блoшка-матрешка• 01 января 2023
Автор, ви маєте право жити де хочете. Не треба виправдовуватись ’ми з херсонщини ’і т.д
Tammy21• 01 января 2023
Я би на вашему місті обов´язково звернулася до поліції.
Миледи• 01 января 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ніхрена собі-понять і простіть...
Ваши предложения автору напишите.
НичеНипанимаю• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
Ваши предложения автору напишите.
Відео, для початку, спитати хазяїв їхню думку, заяву в поліцію.
Печальки.нет• 01 января 2023
А автор то злився. Тема щоб посварити схід та захід?
Миледи• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
💯
Брынза• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
А завтра он снова напьется больше и воплотит свои слова. Автору надо доказательства и пойти написать заявление. Пускай местная полиция немного поработает хотя бы беседой
Люблю порядок• 01 января 2023
Якщо знаєте ім´я і де живе, можете написати заяву в поліцію, до заяви додайте своє відео і з відеокамери.
Тут надолго• 01 января 2023
Може ваша собака йому заважала, гавкає чи виє?
oksanakirill• 01 января 2023
Так, в поліцію заявіть. Якщо ви виїхали в Україну, то чому ви сепар? Охреніти, висновок зробив. А він патріот, то якого хрєна пиячить і до чужої жінки чіпляється? На фронт. &бнута качеля
автор Посудомойка • 01 января 2023
Дякую всім. Все ж напишу, попрошу, нехай хоч просто поговорять.
Дівчата, якби жила з чоловіком, то я би просто йому сказала та і все. А, блін, коли сама з дітьми, не вдома, то воно якось зовсім некомфортно. Якби це мій сусід вдома шось таке зробив, то сама б йому і нагнула)
А зараз шось страшно трошки
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляЛень гуглить

’скоріш за все...
Мг,можливо.
Але поліцію і заяву по уже скоєному факту. Я б так зробила.
Без соплів,перебільшень. По факту.
Советчица Года• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Це не виправдання, він може і не буде, а автор пам´ятати буде. Завтра він знов нап´ється і що, кожен раз сподіватися що проспиться, що наступного разу в нього буде в голові?
автор Посудомойка • 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ну тоді вже південь, нє?) я звідти. Ні, не посварити.
Миледи• 01 января 2023
Ответ дляБрынза
До этого автор никому не мешала? Или она только вчера заехала?
автор Посудомойка • 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Зам. зав. Анонима• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
Що в п´яного на язиці, в тверезого на думці. Знали?

Він ж не просто з мужиками це ’молов’, він вже до дій перейшов.
Брынза• 01 января 2023
Ответ дляПосудомойка
А зараз шось страшно трошки
Автор, не надо стесняться, что вы не местная там и из сложного региона. Вы же не выехали в рашу, куда было от вас ехать проще. Вы в своей стране. А хероя такого в полицию и на фронт.
Файна цьоця• 01 января 2023
Ответ дляБез Баяна
Вообще никаких гарантий нет может прийти кто угодно