ПАЦАНКА О• 03 января 2023

Вночі дуже німіють руки

Прокидаюся , бо не відчуваю їх взагалі. Аж страшно, враження, що паралізована. Такий стан більше півроку.
Що це може бути?
мистерЛяпсус• 03 января 2023
Магне б6 пропийте

Всех анонимов аноним• 03 января 2023
Кисти или полностью руки? И сколько вам лет?
Гидроусилитель руля• 03 января 2023
І в мене теж. Сьогодні вночі майже не спала. Я помітила, що в мене від тяжкого. Вчора несла 6 л. води
Смурфетта• 03 января 2023
В воротниковой зоне проблемы. Нужно к мануального терапевту, он поправит.
автор ПАЦАНКА О • 03 января 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Кисті саме, прокидаюся, бо відбирає руки на ніч по декілька разів, розтираю їх, стряхую.
Почала робити зарядку для шиї, чоловік масажує . 49 років
Играю у края• 03 января 2023
Тоже немели пальцы и рука до кисти. Нужны физ. Нагрузки, как начала в зал ходить, все прошло
Директриссимо• 03 января 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Может психика сбоить.И К неврологц стоит сходить.
Всех анонимов аноним• 03 января 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Автор, идите к ревматологу, похоже на начало артрита. Вы последние полгода ничем не болели? Грипп, ковид, орви, другие болезни?
-sofi-• 03 января 2023
Позвоночник. Защемление

автор ПАЦАНКА О • 03 января 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та ні. З хворобами не пов´язую
літо4ка• 03 января 2023
Остеохондроз хребта-100%,потрібен масаж
Пожмаковна• 04 января 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
У мене питання що до гормональної перебудови (тобто, клімакс). Є чи ще ні?
У мене давненько німіють руки. Пов´язую з хребтом, є проблеми. Вночі дуже сильно (ліва рука повністю німіє, права рука кисть і трохи вище) і вдень теж німіють. І до неврологів ходила, але толку немає. Сплю на ортопедичному матраці і подушка теж ортопедична, а руки німіють все одно. І ще є у мене один нюанс - остеопороз. По життю супроводжує дуже низький вітамін Д + іноді знижується кальцій. Був компресійний перелом хребця, пов´язаний з цим. Але то таке... Але ще окрім оніміння рук є неприємні відчуття у кистях рук...
Щодо мануальної терапії і масажу. Може бути не лише покращення, а й погіршення (якщо не врахувати наявність у артрозу суглобів хребців або ознаки остеопорозу). Лише після МРТ ШВХ або рентгену цифрового з функціональними пробами.
Коли ви прокидаєтеся від оніміння рук, як швидко воно проходить?
Проконсультуйтеся у невролога.
Здоров´я Вам!
автор ПАЦАНКА О • 04 января 2023
Ответ дляПожмаковна
Проконсультуйтеся у невролога.
Здоров´я Вам!
Дякую за таку обширну відповідь.