ТрамвайGirl• 04 января 2023
У кого муж там , а вы в Европе
Кто с маленькими детьми заграницей , а муж в Украине ?! Как вы ?
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляI_dyshka
А мої знайомі із Західної з чоловіками.
із Західної і раніше працювали там
хоча, якісь схеми, крім виїзду з окупованої на росію, точно є. але подробиць не знаю
може, є якісь правила на воз’єднання сім’ї? типу, якщо родичі - громадяни іншої держави, то чоловіка випустять?
NatalieShostja• 04 января 2023
Ответ дляPerla9
Зачем вы отвечаете, если вопрос к тем, кто в разлуке?
А щоб подраконити . Уколоти. Знають же, як то читати тим, у кого рідні дійсно там. На передовій. Бо просто не виїхав , то вдома.
Лицемірки
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
ті, хто працював в Європі до війни, статусу біженців не мають
є ті, хто був , скажімо, в Польщі, і подався в Канаду як біженець
Ответ дляГидроусилитель руля
не знаю точно, коли виїхали. зустріла їх в електричці в Польщі, вкінці листопада. вона сама це розповіла. до вересня ж скільки місяців була окупація
та і в Польщі у великих містах справді ціла купа молодих чоловіків. як вони виїхали? питання залишається відкрите
В польщі до війни жило мільйон українців) більшість з них чоловіки.То ж законо вони туди виїхали
Наталья-249d• 04 января 2023
Обидно .Кто не смог выехать тот беднеет с каждый днем ,или вообще без работы или в мясорубку кидают .А некоторым удалось уехать и он об Украине не заикаються даже.Живут и в ус не дуют.Это не правильно.Может кто то знает блогер ,снимал отели,города,Крылов ,и жена у него Диана и 2 дочки .Они сейчас в Испании.Ролики снимают.Так вот жена с дочерью и мамой выехали,а он тут типо волонтерил.Потом через Крым выехал.и за полгода что он в Испании он ни слова о том что происходит не написал и возращаться не собираеться.Снимает морько,как он кофеек прпивает какждое утро и м дочками всемя проводит в путешествиях.Та пиздец.А ребята под Базмутом ,они не хотят всего этого?Не хотят к детям?Как узнала что сбежал с Украины чуть не обрыгала экран Сука.
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляnata.ant
так, багато тих, хто працював і до війни, не спорю. але є й нелегально виїхавші, це також факт
Ответ дляKolibri_18
Але звідки ви знаете коли виїхала та людина? Я теж з чоловіком,з дитиною живу в европі,виїхали з України ,ось буде 6 років тому.Останній раз з чоловіком були в Україні в 2019 році.В нас же на лобі не написано,що ми емігранти,а не біженці
Ответ дляnata.ant
тут зараз кидаються на всіх чоловіків, хто за кордоном
І неважливо біженець чи ні
Ответ дляnata.ant
То зрозуміло. Я ось на мовні курси ходила. І на групу психологічної підтримки. І там, і там приймали людей, що виїхали після 24 лютого. І третина жінок з чоловіками точно.
Наталья-249d• 04 января 2023
Ответ дляnata.ant
А ті куди не повернулиися,не справжні?якщо у людини там нікого немає,чого вона буде повертаьися
Родину защищать
kristi_ana• 04 января 2023
Думаю, что с такими отношениями на расстоянии процентов 80 семей не выдержат испытания. И по моим наблюдениям те, кто выехал без мужей и до сих пор сидят имели проблемы уже тогда. Те, кто хотели сохранить семью либо не выезжали, либо уже вернулись.
Ответ дляkristi_ana
Як Ви спритно у чужих родинах розібралися.
Наталья-249d• 04 января 2023
Ответ дляАгафья
А в чем не правда?Сколько эти жены без мужей еще будут?А война на года
Ответ дляНаталья-249d
Согласна с Вами,я его давно смотрела.Когда он отвёз Диану с детьми,так рассказывал,что хочет помогать людям,волонтёрами,приближать победу.Потом пару месяцев тишины и он уже томно вещает из Турции.Говорит фразочки типа ’когда все закончится’,а как же оно закончится,когда такие,как он,кони здоровые,тысячами выезжают
kristi_ana• 04 января 2023
Ответ дляАгафья
Я пишу те, що я бачу по своїм знайомим. Не так багато чоловіків, які можуть обходитися без жінки тривалий час, а ті хто можуть потім розуміють, що може так їм краще) Багато людей живуть за звичкою.
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляnata.ant
але не може бути аж так багато давно виїхавших чоловіків! ну не було їх стільки
або встигли виїхати незадовго до початку війни
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляАгафья
моя сестра ходила також на мовні курси для біженців. так, там були сім’ї з чоловіками. один інвалід (у візку), один багатодітний. є справді законні мігранти
Погано. Дуже погано морально. Перші 3 міс вчилася жити без чоловіка. Потім безсонні ночі, вижрада весь гізадепам, стала никатись з алкоголем в туалеті, бо дізналась, що чоловік саме ’там’. Коли було більше 10 днів без зв´язку - я просто вже була сама не своя. А ще треба було працювати і дбати про сина. Засинала лише з дозою снодійного, доки було.
Зараз поки в тихішому місці, але знаю, що скоро буде знову ’там’ і я вже знову хворію.
Я не знаю, як бути спокійною. Психіатр не хоче призначати жодних ліків. Син мій теж має нервові розлади...... Хоча я в країні, мову якої знаю і почуваюся в принципі комфортно. Але в мене нема бажання нічого робити взагалі.
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляkristi_ana
особливо за збереження сімей тих, хто в розлуці, дуже сильно переживають жінки, які залишились. феномен! емпатія до чужих проблем просто зашкалює
Ответ дляkristi_ana
? а сенс не виїжджати, якщо чоловіка нема вдома? Ще більше нервувати, бо ще переймаєшся за дитину, як вона і що в твою відсутність?
Ответ дляKolibri_18
+1000 класно думати, сидячи на диванчику поруч з чоловіком, бо треба ж зробити так, або він ні кроку не рипнувся від жінки.
Якщо в стосунках нема кохання і довіри, то чи є відстань, чи нема - нема різниці.