05 января 2023

Сколько получилось скинуть на марафоне для похудения?

Получилось ли выдержать? Я получаю гормоны, аппетит зверский, поправилась на 15 кг за 3 месяца. Подавленность, чувство уныния и раздражения когда посмотрю в зеркало и от этого ещё больше ем. Назначили АД на них ещё больше начала набирать вес. Вообщем, марафон последняя надежда. Не знаю может опять провалится мое похудение.
Love_Love_Love_ 05 января 2023
Ви знаєте що таке схудненея в принципі. Марафони не придумують велосипед, він вже давно існує
автор мимАпроходила 05 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви знаєте що таке схудненея в принципі. Марафони не придумують велосипед, він вже давно існує
Дякую за відповідь на питання
Доброе солнце 05 января 2023
А на якому ви були?Я в Науменко була,то скидала вагу,але набрала.От хочу числа 8 почати худнути.
пАлАвинкА 05 января 2023
Найдіть в інсті чи в ФБ Віктор Мандзяк. От з ним нормально все буде. Теж буде у вас марафон, але на основі научної. У нього доречі сотні фото : до/після. Майже щодня нові виклалає. Дуже вражає!
автор мимАпроходила 05 января 2023
Ответ дляДоброе солнце
А на якому ви були?Я в Науменко була,то скидала вагу,але набрала.От хочу числа 8 почати худнути.
Ще не була ніколи, раніше худла сама, але такої проблеми не було. Зараз просто жах. Себе не пізнаю( після лікування). І немає сили волі взагалі.
автор мимАпроходила 05 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Найдіть в інсті чи в ФБ Віктор Мандзяк. От з ним нормально все буде. Теж буде у вас марафон, але на основі научної. У нього доречі сотні фото : до/після. Майже щодня нові виклалає. Дуже вражає!
Дуже дякую!
Я_поехала 05 января 2023
Я записалася на марафон для налагодження харчування та похудання для чоловіку. Сподіваюся на результат
автор мимАпроходила 05 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Я записалася на марафон для налагодження харчування та похудання для чоловіку. Сподіваюся на результат
Хай щастить йому)
Я_поехала 05 января 2023
Ответ длямимАпроходила
Хай щастить йому)
Дуже дякую 😘
пАлАвинкА 05 января 2023
Ось я вам навіть посилання знайшла я в ФБ на нього підписана.
Щоби ви не приймали участь у сумнівних голодуваннях :) а робили все без шкоди для здоров´я. :)
https://www.facebook.com/trainer.viktor
автор мимАпроходила 05 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ось я вам навіть посилання знайшла я в ФБ на нього підписана.
Щоби ви не приймали участь у сумнівних голодуваннях :) а робили все без шкоди для здоров´я. :)
https://www.facebook.com/trainer.viktor
Дякую!
Масяня Я 05 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Найдіть в інсті чи в ФБ Віктор Мандзяк. От з ним нормально все буде. Теж буде у вас марафон, але на основі научної. У нього доречі сотні фото : до/після. Майже щодня нові виклалає. Дуже вражає!
А знаєте приблизну вартість його послуг?
Поддакиваю иногДА 05 января 2023
Я сбросила на марафоне за 3 недели 5 кг, но мне больше и не надо было. Зато научилась правильно питаться.
вкрации 05 января 2023
Не надо к Науменко , у нее заниженный калораж. Плюсую за Мандзяка
Самый умный 05 января 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ось я вам навіть посилання знайшла я в ФБ на нього підписана.
Щоби ви не приймали участь у сумнівних голодуваннях :) а робили все без шкоди для здоров´я. :)
https://www.facebook.com/trainer.viktor
Я теж на нього підписана!
Поки що тільки дивлюся на схуднення інших!
Але скоро мабуть теж прийму участь!
Самый умный 05 января 2023
Ответ дляМасяня Я
А знаєте приблизну вартість його послуг?
Хтось писав, що 3 тис. грн 2 місяці.
ksusha1155 05 января 2023
Ответ дляМасяня Я
А знаєте приблизну вартість його послуг?
100уе в місяць було давно, зараз не знаю