Бритоножка• 08 января 2023
Протизаплідні і живіт
Всім привіт,дівчата!
Підкажіть будь ласка хто в темі
Виписали протизаплідні ,через 6 місяців прийому погладшала на 11 кг,найбільше видно в животі ,як на 6-7 місяці вагітності ,жир на ребрах и на всьому животі ,як сяду взагалі страшно
Хочу завтра йти до лікаря щоб змінив таблетки ,але не знаю чи щось взагалі зміниться
Хто зтикався з цим скажіть чи у вас змінювалася вага ?та чи допоможе мені зміна таблеток?
Апетит став більший,але не звіриний ,в цілому харчування сильно не змінилося
Протизаплідні Вендіол(мікродозовані)
Колись приймала Дроспифем вага виросла тоді на 3-4 кг
Підкажіть будь ласка хто в темі
Протизаплідні Вендіол(мікродозовані)
Бритоножка
• 08 января 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Удалено администрацией...
Мені не задля протизаплідного ефекту ,так би кинула прям зараз
Мейк-ап форева• 08 января 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Удалено администрацией...
Не тільки заради чоловіків. Це може бути своє бажання. І це може бути назначення лікаря в цілях лікування) тим паче презерватив не такий вже надійний..
Мейк-ап форева• 08 января 2023
Приймала клайру 6 місяців. Вага на місці. А зараз волосся почало лізти після одного місяці відміни. 😒
Мамзелькин• 08 января 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Удалено администрацией...
Гармональные препораты - здрасьте тетя из древних времён. Препораты меняются, и таких побочек как когда-то намного меньше. Вы до сих живете рассуждениями, что противозачаточные только ради мужчин?
Сыро_Ежка• 08 января 2023
Я сейчас принимаю биоциклин, уже более 1,5 мес плюс 4кг. Завтра буду бросать бз консультации с врачем, причин к набору веса не было. Это не противозачаточное, а препарат на травах, якобы минимум гормональный для нормализации цикла.