Лама_мама• 09 января 2023

Як навчитись сприймати критику?

Чоловік дорікає, що я не вмію сприймати критику. Він висловлюється стосовно чогось, що має до мене пряме відношення, а я сприймаю це в штики. А він хоче, як краще. Я навчитись сприймати його думку?
Чай не пью, только кофе• 09 января 2023
Не каждую критику нужно принимать. Вы же видите, какие люди вокруг. Кто ездит в транспорте. Если вы начнёте принимать любую критику, от вашей уверенности в себе ничего не останется.
С другой стороны, мы же не знаем, в каком контексте вам это сказал муж. И какой у вас характер. Может, он спокойно попросил добавлять в блюдо больше чего-то там, а вы повысили голос, начали говорить - раз так, бери и сам готовь! Как делают некоторые..

Мульйонерша• 09 января 2023
Я не сприймаю критику, абсолютно.
І не хочу вчитися її сприймати.
Чоловіку кажу або хай кохає яка є, або шукає іншу.
НетЕщеНаверное• 09 января 2023
Та дуже легко, наприклад ваш чоловік ідеально варить борщ і вам зробив зауваження що томатної пасти замало- супер, прислухайтесь. Або він має ідеальне накачане тіло і експерт як тренер і порадить вам вправи для корекції фігури- вам пощастило. Ви склали светри на полиці але він каже не так, приносить вам ілюстрації з книги Кондо і показує свої ідеально складені шкарпетки- прислухайтесь. І власне то універсальна порада для всіх, не лише чоловіка. Якщо він сам експерт лише в токсичності то нащо то сприймати?
Жена аллигатора• 09 января 2023
Треба відокремлювати форму та зміст критики. Якщо вас ображає що в вас є якісь недолік чи ви неправильно щось робите це одна справа, інша якщо ображаєтесь на некорректність, хамский тон тощо.
Sprouts• 09 января 2023
Обдумуй все що тобі кажуть
Чоловік сказав, що в тебе поганий борщ, бо даєш замало буряку і дофіга картоплі? Подумай про себе, чи справедлива ця критика, може дійсно варто спробувати кидати менше тої картоплі
Критикує що надто рознесло за останній місяць? Глянь в зеркало, якщо дійсно так, сідай на дієту. Або дай по єба** 😄
dulenok• 09 января 2023
как по мне, конструктивная критика только во благо. Прям такой ’волшебный пендель’ к улучшению и самосовершенствованию. Но это еще зависит и от того, кто критикует: если человек ’ничего’ из себя не представляющий, то не слушаю
Скромняшка• 09 января 2023
Попробова ть критиковать самой и понять что часто люди критикуют по разным причинам, например, манипуляция или желание возвыситься, посто стиль жизни и мышления. .. то есть это вообще все не про вас... Это про тех, кто критикует

автор Лама_мама • 09 января 2023
Ну в такому варіанті, типу я чимось ділюсь, про щось розповідаю, про якісь рішення свої, про їх наслідки, а він говорить, що треба було якось інакше зробити. Притому, що результат мені подобається і я, можна сказати, хвалюсь йому.
автор Лама_мама • 09 января 2023
Ответ дляСкромняшка
Ну тут так це, швидше, такий тип мислення
Кима_кепка• 09 января 2023
Благодарить за то, что показывает вам разные грани своего взгляда на ваши поступки.
автор Лама_мама • 09 января 2023
Мій психолог говорить, що критика без запиту - це моральне насильствр
Оцененная• 09 января 2023
Ответ дляЛама_мама
А где тут критика? Он просто высказался и все. Его точка зрения? ’я купила себе красное платье, ура? Муж: а я люблю когда ты в зеленом’ так??
Оцененная• 09 января 2023
Ответ дляЛама_мама
Есть конструктивная критика (на работе, в воспитании, при необходимости) - это самый здоровый способ помочь человеку стать умнее, сильнее, опытнее _ она без унижений, не трогает самооценку, она созидательная (увы, мало кто умеет) это наставничество!
2. есть унижающая... пользы - 0, один сплошной вред и губительность
3. есть не критика, а комментарии о которых не просили, просто нетактичность, тупость, неуместность, невоспитанность. Человека НЕ спрашивали, а он навязывает свое мнение и лепит его куда не нужно... - это тупость (пардон) а не критика.. - это имел ввиду психолог?
автор Лама_мама • 09 января 2023
Ответ дляОцененная
А де ця грань?
Царевна Лягушка• 09 января 2023
Якщо ви критику запрошували, тобто питали його думку-то одна справа, тоді легше сприймається. Але мені здалось, що він просто вас довбає, то це пасивна агресія, її природньо не сприймати