ТАЗератти• 10 января 2023
Виїзд чоловіка за кордон супровід інваліда 3 група
Доброго дня . Підкажіть, чи реально чоловіку виїхати за кордон, якщо він супроводжував дружину інваліда 3 групи. Є неповнолітні діти. У кого був досвід, реально, які документы потрібні були? На який термін?
ТАЗератти
• 10 января 2023
Інформація в інтернеті, що випустять. Хотілось реально дізнатись чи правда це реально.
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Третя група - це робоча група, не потребує супроводження.
При чём тут рабочая она или нет. Мужчина, имеющий жену инвалида любой группы имеет право на отсрочку и выезд ща границу.
Автор, ПКМУ #57 читайте, там всё написано. Документы, подтверждающие инвалидность и родственную связь. Плюс биометрический загранпаспорт
ФФФФристайла• 10 января 2023
Ответ дляТАЗератти
Як супроводжуючі можуть виїхати за кордон чоловіки, у яких один із батьків або дружина є особою з інвалідністю І або ІІ групи, або якщо вони здійснюють постійний догляд за такими особами.
Если у мужчины 3 группа, то он имеет право выехать
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляТАЗератти
Правда, реально. Читайте нормативные документы, а не интернет
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляФФФФристайла
Имеет право выехать с женой инвалидом любой группы. Вот вам выдержка из постановы
Первая ласточка инфляции• 10 января 2023
Мужчина может выехать с женой у которой любая группа инвалидности !
Потрындельница• 10 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Какие документи нужны для этого? Справка Мсек, свидетельство о родстве, что еще?
Ответ дляПотрындельница
У вас только справка мсэк?
Губы_зубы• 10 января 2023
Ответ дляТАЗератти
на сайте погранслужбы совсем другая информация, не выпускают при сопровождении с 3 группой.
Сам инвалид 3 группы может выехать.
Ответ дляГубы_зубы
Сам инвалид 3 группы может выехать.
Спросите у них ,они отвечают.
Только нужно пенсионное иметь .
Губы_зубы• 10 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Спросите у них ,они отвечают.
Только нужно пенсионное иметь .
мне не надо, это ответ автору
Губы_зубы• 10 января 2023
Ответ дляПотрындельница
со справкой не выпускают, именно удостоверение должно
Губы_зубы• 10 января 2023
Ось. Дружину можно
- особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність;
а вот батьків ні, тільки з 1 та 2 групою
- особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружини (чоловіка), або здійснення догляду за своїми батьками чи батьками дружини (чоловіка), що підтверджується актом встановлення факту здійснення догляду за одним із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка), або документів (посвідчення, довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд. Акт встановлення факту здійснення догляду складається на підставі звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, до районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради із заявою про здійснення особою такого догляду. У випадку, якщо особа з інвалідністю I чи II групи є взятою на облік внутрішньо переміщеною особою, звернення із заявою про здійснення догляду подається за місцем реєстрації фактичного місця проживання такої внутрішньо переміщеної особи. На підставі такого звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом сільської, селищної, міської ради не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після надходження заяви складається акт встановлення факту здійснення догляду в довільній формі. Зазначений акт надсилається заявнику або видається особисто за його бажанням;
Губы_зубы• 10 января 2023
Ответ дляПотрындельница
пенсионное и свидетельство о браке.
Губы_зубы• 10 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
а если третья группа инвалидности у мамы? Сможет сопровождать?
нет, только с 1 и 2 группой может
Разгуляшка• 10 января 2023
Жена с любой группой инвалидности - муж свободно выезжает с ней за границу.
Можно и без нее, правда надо предоставить справку, что она стоит на консульском учёте в своей стране.
В нашем осередку украинцев двое мужей выехали по этому закону
Магиня• 10 января 2023
Свідоцтво про одруження і пенсійне посвідчення. Моя знайома виїхала, все ок.У неї третя група. Чоловік і діти з нею. В мене також 3 група, писала до Держприкордонслужби ще восени, на всяк випадок, все можна , відповідь прийшла.
Ответ дляМагиня
а можете і мені відповідь переслати? Дякую!!
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Нет, родителей только 1 и 2 группа
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляПотрындельница
Не справка МСЕК, а пенсионное удостоверение. Свидетельство о браке. Паспорт.
ХикориДикори• 10 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
Сам инвалид 3 группы может выехать.
Нет там такой информации на сайте, выдержку из ПКМУ я выше приводила