Увидела в Фейсбуке обращение молиться за вас, Господи спаси и сохрани
Kristinka2106• 10 января 2023
Ответ дляSkr.Natali
Я с Краматорска, отец там, не уезжал, последнее время часто прилетает. Как вы держитесь, это стальные нервы нужны
Не все так страшно как вам кажется. Вы бы видели сколько в городе людей. Сейчас лежу в больнице с дочкой,деток тоже не мало
Ответ дляil-mari
читала в фб, чтовроде окружили наших и важную дорогу те захватили, другие пишут, что еще не все потеряно, хз......не да бог, очень просили хлопці тепловизорі и обувь..не розумію, невже не можна в гарячи точки все дати.., генератори, там мороз, вже є обмороження, серце крається..
Все тепловизоры и все навороты у тех кто в тылу...дурдом ..
Тоже бы на в армии порядка побольше ..
ИринаИриночка• 10 января 2023
Ответ дляKristinka2106
Доброй ночи, как там наш Краматорск, соскучились, была бы сама наверное вернулась, с ребенком не вариант
Skr.Natali• 10 января 2023
Ответ дляKristinka2106
Да, знаю что людей много, радует, что работают врачи, пусть все будет хорошо с нашим любимым Краматорском))) скорейшего выздоровления дочке!
Kristinka2106• 10 января 2023
Ответ дляИринаИриночка
Здравствуйте. Прилетает иногда,но жить пока можно.
Kristinka2106• 10 января 2023
Ответ дляSkr.Natali
Спасибо)
❗️По Соледару. Там зараз жорстко, але контроль за містом Сили оборони не втратили.
❗️Штурм «вагнерівців» триває вже десять днів поспіль. Про їхню тактику я вже писав. Змінилось за цей час лише те, що Пригожин відправив сюди своїх найкращих «фахівців», штурмових груп стало більше, і за першою хвилею «зеків»-смертників в другій та третій хвилі відтепер на українців кидають найбільш підготовлені сили найманців.
В цьому пеклі перемелюються основні професійні сили «вагнерівців». Вони несуть шалені втрати. Буквально йдуть по трупах своїх загиблих співслужбовців.
Їхня присутність в деяких районах міста поки не означає, що вони його контролюють. Головний їхній успіх це встановлення вогневого контролю над основною трасою логістичного забезпечення наших бійців в Соледарі.
Більше того, навіть, якщо уявити, що «вагнерівці» візьмуть Соледар, то це ускладнить положення захисників Бахмута, але не дасть жодної гарантії, що росіяни і його зможуть взяти. А, тим більше, це не наближає «позитивний» для Росії результат у війні.
❓Тоді виникає питання, в чому сенс для росіян покласти тисячі своїх людей заради того, щоб взяти одне маленьке місто.
Думаю, є сенс особисто для Пригожина.
Подвійний. Політичний і бізнесовий.
🔺Він бачить захоплення Соледара, як власну PR-перемогу, для того, щоб показати, що ПВК «Вагнер» це єдина російська структура, здатна перемагати українців на полі бою. В разі втрати Путіним влади Пригожин з його іміджем «переможця», якщо він його здобуде, та приватною армією в 50000 багнетів стає головним претендентом на крісло «Верховного Правителя Росії».
🔺Він хоче контролювати соляне і гіпсове родовище. Під Соледаром найбільші в світі запаси солі. Пласти потужністю в десятки метрів та довжиною в кілометри. Видобуток не потребує великих вкладень і приносить чималі доходи. А ще тут, навколо Соледара, видобувають гіпс, і це також бізнес із великим прибутком. Вкрасти це в України це був би приємний трофей для путінського ресторатора.
Пригожин особисто багато поставив на Соледар. Але наші воїни сумлінно працюють над тим, щоб ресторатор програв.
Вот тоже из свежего читала пару минут назад
Думаю, є сенс особисто для Пригожина.
Подвійний. Політичний і бізнесовий.
mamma nast• 10 января 2023
Ответ дляКокоСина
Останнє повідомлення щойно. Є надія що з нашими бійцями там все ок?
Дівчата, так последняя фраза -’КОНТРАНАСТУП ВДАВСЯ’
Kristinka2106• 10 января 2023
Ответ дляМарія В
Так там же тривога постійно,вони в будь-який момент можуть почати обстріл і будь куди..
Ракеты везде могут прилететь,а из артиллерии к нам слава Богу не достают пока.
Ответ дляпостою_послушаю
’А кому мы там нужны?’
Знакомо? Просто масштаб трагедии разный, но человеческая натура одинакова.
Одно дело так говорить, когда на на линии боёв. Можно разводить демагогию. Но там они не только себе и своим детям вредят... Тут нужно уже мозг включать
Ответ дляMozarella
Я так понимаю наоборот, не получилось
Но сейчас все пишут и много разного пишут..
Я путаюсь в этих терминах если нет дополнительных слов, например - НАШ контрнаступ вдался.
Но мне кажется,что мы там не наступали, а оборонялись.
Надо ждать официальную информацию, очень переживаю потому что родной мне человек не так далеко находится от соледара