Королева красоты• 11 января 2023
Що можна сказати про чоловіка?
Дівчата ви не раз допомагали і я знову до вас) Цікаво чи співпадає з моїми думками.
Як гадаєте: яка сфера зайнятості? Сімейний стан? Вік? Фінансовий статус? Що ще думаєте?
Сиреневая цапля• 11 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Думаю, ніхто не мріє про малий)
Не знаю) надто великий теж не ахті
Королева красоты
• 11 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не знаю) надто великий теж не ахті
Так, але все індивідуально. Колись мала знайому, яка спеціально їздила у відпустку в Африку щоб був великий, наші чоловіки її чомусь не влаштовували
Петя-петушок• 11 января 2023
Индус, лет 40, своё маленькое дело типа хот доги или ксерокс, скупой, не женат, потому что особо не богат и погулять любит.
Сиреневая цапля• 11 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Можна подумати. У нас теж повно тих афроамериканців тут, принаймні до війни кішило
Королева красоты
• 11 января 2023
Ответ дляПетя-петушок
Як перевірити на скупість?
Королева красоты
• 11 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не знаю, можливо не та вибірка) Ну і без екскурсій до носорогів - романтика))
КохайтесьЧорнобровi• 11 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Як вивести на це? По переписці пише інше, інтелектуально високо, на провокаційні жарти відповідає гідно, стримано і з гумором.
Так щоб відкрити свою точку закордоном якраз і треба мати мізки.
Може і лікар.
КохайтесьЧорнобровi• 11 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Як перевірити на скупість?
Дізнатись точно, що він індус. Вони всі скупі і жадні, навіть багаті, тільки обіцяють
На границе• 11 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Як перевірити на скупість?
Попросите 100 евро Вестерн юнион Вам выслать. Узнаете восточные сказки и прозреете от сложности этой задачи для него
На границе• 11 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Може і лікар.
Ага, врач
Королева красоты
• 11 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Може і лікар.
Ви про що)?
Королева красоты
• 11 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Індус точно)
Королева красоты
• 11 января 2023
Ответ дляНа границе
Як просити? Який привід?
І тоді щось винна буду?
Петя-петушок• 11 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Як перевірити на скупість?
Скажіть що вам треба зробити документи для виїзду з країни на випадок погіршення військової ситуації і що вам терміново потрібні гроші на документи та завершення справ.
Королева красоты
• 11 января 2023
Ответ дляПетя-петушок
Він знає, що я не в Україні.
Якось я не вмію так, тримаю дистанцію і тут раптом дай гроші. А потім винна щось буду.
Мені вже так один 500 евро вислав, допоміг, а потім фото просив
Петя-петушок• 12 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Він знає, що я не в Україні.
І шо? Нічого він вам не зробить, він далеко, це проста перевірка на скупість. Вигадайте шось що відповідає вашим обставинам. А то на словах воні всі зайчики, а жінці тим більш в війну треба довіритись не в пусті обіцянки.
Королева красоты
• 12 января 2023
Ответ дляПетя-петушок
Так не має чому довіритись? Ми ж просто спілкуємось, без чогось серйозного. Ще рано щось просити, як на мене. Я ж сама тримаю дистанцію
Петя-петушок• 12 января 2023
Ответ дляКоролева красоты
Ну ви самі спросили мене як перевірити його на скупість, вам вирішувати
Королева красоты
• 13 января 2023
Ответ дляПетя-петушок
Так. Дякую