11 января 2023

Высокая температура,дозировка для 9 летнего ребенка

Нурофен 200 мг/1табл. Несбивает вообще, температура растет,прошло 2,5 часа.Когда и сколько можно дать парацетамол?
В таком возрасте какая дозировка должна быть?Рост 146 ,вес не знаю где-то 36кг.
АБВГДейка 11 января 2023
Я с 7ми лет детям даю обычную взрослую дозу. И для 9 лет же вообще доза 400?
АБВГДейка 11 января 2023
У меня просто нурофен для подростков есть сейчас — там одна капсула 400
Тарабарщина 11 января 2023
Я своей на 40 кг даю 400
А 5ти летке на 20 кг 180-200 даю.
АБВГДейка 11 января 2023
И если плохо сбивается или не сбивается температура то даю поочереди нурофен и парацетамол

У меня за эти новогодние праздники дочь 9 лет (142 см и 28 кг) два раза болела с температурой 39,5—40,2 . Пришлось давать и то и то чтоб сбить
Тарабарщина 11 января 2023
Это про ибупрофен писала пост 3
Парацетамол там дозировка другая. Пишите врачу пусть считает по весу вам
сладкий_ноябрь 11 января 2023
Какая температура?
Хорошенькая 11 января 2023
Парацетамол 325 (або дитячий чай фервекс, антифлу кідс), нурофен 200. В мене приблизно вашого розміру хлопчик (дозування підбирають по вазі дитини).
Не забувайте про рясне пиття. Якщо дуже висока температура - обтирання теплою водою (лоб, шия, пахви і т.д.) без спирту, без оцту.
Этожзвяздаяегообожаю 11 января 2023
Его доза 360 мг за раз
Редиска Я 11 января 2023
Парацетамол 500 дайте.
Хорошенькая 11 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Я с 7ми лет детям даю обычную взрослую дозу. И для 9 лет же вообще доза 400?
До 11 років включно по 200. Краще трохи високої температури, ніж зайвий раз навантажувати нирки.
АБВГДейка 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
До 11 років включно по 200. Краще трохи високої температури, ніж зайвий раз навантажувати нирки.
Нет
Этожзвяздаяегообожаю 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
До 11 років включно по 200. Краще трохи високої температури, ніж зайвий раз навантажувати нирки.
Доза 10 мг/кг разово, 30 мг/кг в сутки.
Хорошенькая 11 января 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Доза 10 мг/кг разово, 30 мг/кг в сутки.
Тобто чоловіку під 100 кг вагою давати 2 з половинкою таблетки по 400 мг?
Попижёновна 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
До 11 років включно по 200. Краще трохи високої температури, ніж зайвий раз навантажувати нирки.
200 мало
Peggy 11 января 2023
Возьмите сироп Нурофен форте. Там можно по весу в мл дозировать. Я своему 10 лет 35 кг давала 7.5 мл сиропа.
Этожзвяздаяегообожаю 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
Тобто чоловіку під 100 кг вагою давати 2 з половинкою таблетки по 400 мг?
Да. Так мне врач объяснял. Мужу при 90 кг 2т по 400.
Хорошенькая 11 января 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Да. Так мне врач объяснял. Мужу при 90 кг 2т по 400.
В мене інший лікар, радить багато пити рідини і хвилюватися за організм в цілому.
Этожзвяздаяегообожаю 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
В мене інший лікар, радить багато пити рідини і хвилюватися за організм в цілому.
Это любой врач советует, а речь идёт об упорной высокой Т.
Хорошенькая 11 января 2023
Автор, ще перевірте руки/ноги, чи не холодні. Можливо температура не падає через спазм судин і потрібно ношпу.
ЯкаКраля 11 января 2023
Автор це схоже на грип. Так юудо у моєї донечки. Нурофен і нурофен форте не збирав. Педіатр сказала купити парацетамол ведмедик бо , при грипі з високою температурою спочатку парацетамол.
автор любименькая 11 января 2023
Ответ дляЯкаКраля
Автор це схоже на грип. Так юудо у моєї донечки. Нурофен і нурофен форте не збирав. Педіатр сказала купити парацетамол ведмедик бо , при грипі з високою температурою спочатку парацетамол.
В минулому році ми хворіли грипом А.
Це дупа.
автор любименькая 11 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
У меня просто нурофен для подростков есть сейчас — там одна капсула 400
Дякую,бо 200 мг./лікар назначив...а мені теж здається малувато.
автор любименькая 11 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
И если плохо сбивается или не сбивается температура то даю поочереди нурофен и парацетамол

У меня за эти новогодние праздники дочь 9 лет (142 см и 28 кг) два раза болела с температурой 39,5—40,2 . Пришлось давать и то и то чтоб сбить
Ви давали через який проміжок часу!?Які дозіровки?(дякую)
автор любименькая 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
Парацетамол 325 (або дитячий чай фервекс, антифлу кідс), нурофен 200. В мене приблизно вашого розміру хлопчик (дозування підбирають по вазі дитини).
Не забувайте про рясне пиття. Якщо дуже висока температура - обтирання теплою водою (лоб, шия, пахви і т.д.) без спирту, без оцту.
Дякую,спробую завтра фервекс купити(замість звичайного парацетамолу)
Чумачечая Весна 11 января 2023
Нурофен (ібупрофен), дозування 5-10 мг на кілограм, до 4 разів на добу (можна повторно давати через 6 годин)
Парацетамол 10-15 мг на кілограм, до 6 раз на добу (можна повторно давати через 4 години).
Якщо щось одне з цього не подіяло, можна через годину після прийому дати інший препарат. Можна чергувати. Або якщо препарат подіяв, але знову піднялась температура, але ще не пройшов необхідний інтервал між прийомами, давайте інший. Головне, не перевищуйте рекомендацій по інтервалам і дозуванню. Тобто 6 годин між ібупрофеном щоб було і 4 між парацетамолом.
Бувають такі віруси, при яких не працює або ібупрофен, або парацетамол.
А ще індивідуальні особливості. Моїм дітям, наприклад, парацетамол краще підходить, на довше збиває, а ібупрофен буває що зовсім не працює
автор любименькая 11 января 2023
Ответ дляPeggy
Возьмите сироп Нурофен форте. Там можно по весу в мл дозировать. Я своему 10 лет 35 кг давала 7.5 мл сиропа.
Дякую,якось забула за нього..
автор любименькая 11 января 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Нурофен (ібупрофен), дозування 5-10 мг на кілограм, до 4 разів на добу (можна повторно давати через 6 годин)
Парацетамол 10-15 мг на кілограм, до 6 раз на добу (можна повторно давати через 4 години).
Якщо щось одне з цього не подіяло, можна через годину після прийому дати інший препарат. Можна чергувати. Або якщо препарат подіяв, але знову піднялась температура, але ще не пройшов необхідний інтервал між прийомами, давайте інший. Головне, не перевищуйте рекомендацій по інтервалам і дозуванню. Тобто 6 годин між ібупрофеном щоб було і 4 між парацетамолом.
Бувають такі віруси, при яких не працює або ібупрофен, або парацетамол.
А ще індивідуальні особливості. Моїм дітям, наприклад, парацетамол краще підходить, на довше збиває, а ібупрофен буває що зовсім не працює
Дякую 🙏!!!
Здоров´я всим !!!
Чумачечая Весна 11 января 2023
Ответ длялюбименькая
Дякую 🙏!!!
Здоров´я всим !!!
Не панікуйте, не перевищуйте максимальні дозування і заставляйте багато пити. Не буде пити - не буде температура падать. Все буде добре!
Тарабарщина 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
До 11 років включно по 200. Краще трохи високої температури, ніж зайвий раз навантажувати нирки.
Покажу педиатру, посмеется. По весу рассчитывают дозу. Дают половинную, а потом скорые вызывают, не сбивается, или того хуже через 2 часа еще одним жаропонижающим доганяются. Это полезно по вашему?
Тарабарщина 11 января 2023
Ответ дляХорошенькая
Автор, ще перевірте руки/ноги, чи не холодні. Можливо температура не падає через спазм судин і потрібно ношпу.
О, а вот и ношпалюбители подъехали.
Прохладные руки и ноги на рост температуры, это нормальная реакция организма. Максимум, растирать. Начнет падать темп, потеплеют руки и ноги.