ОноВамнадо• 11 января 2023
Яка країна може прийняти повторно якщо раніше був
Прихисток в Німеччині?
Ситуація така: жіночці 61 рік. Була в Німеччині, якось там не вийшло в неї прижитися з сім´єю свожю ( в мирний час теж не вживалася, характер такий собі...)але то таке. Виїхала з Німеччині нічого не закривши, чим своєму чоловікові зробила багато гемору бо оформлені вони були як родина. Жіночка виїхала, а чоловіка штрафонули на 3 місяці по виплатам( зняли за 3 місяці), та впаяли штраф 1400 з копійками евро так як і страхівка на неї капала і за соціальне житло сплачував Джоп центр чи що там у них.
Так от, тепер стоїть гостре в неї питання щоб виїхати повторнт але по-перше не знає чи приймає хтось повторно, щоб і житло і допомога була, і чи не буде в неї в країні ЄС проблем їз за всього того геморою який вона наробила.
І чи реально знайти роботу в ЄС в 61 рік?
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Хай та жіночка сидить дома і не псує людям життя
Я все розумію
Але це не чужа людина і я розумію , що якщо похде ось просто на бум то горя наробить всім.
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Вона повернулася бодому з розрахунку, що її чоловік приїде за нею в слід, бо в соціалі вона вказала що як тільки він отртмає операцію то відразу виїде назад в Україну. Ой, багато поганого зробила, але...
Мне без сахара• 11 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я все розумію
Просто поставьте ее в чёрный список и не парьтесь
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Ответ дляМне без сахара
Це не чужа людина. Не вийде.
Майданщица• 11 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Це не чужа людина. Не вийде.
Іі взагалі в ЄС можуть не пустити.
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Ответ дляМайданщица
Іі взагалі в ЄС можуть не пустити.
А є якась інформація чи посилання офіційне? Буду вдячна, може хто вміє шукати...?
долой_лама• 11 января 2023
Капець. Це ж треба після себе стількі срання залишити і пертися знову
Мааарковная• 11 января 2023
Хай сидить в Україні. Навіщо кошмарити європейців своєю короною, потім нормальних українців приймати не будуть. Катається вона, мандрівниця мля
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Ответ дляКто крайний?
Було вже, скільки можна
Да хоть кожен день. Правила виїзду зміють часто.
Кто крайний?• 11 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ну от і завтра поміняють і що?
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Ответ дляКто крайний?
Ну от і завтра поміняють і що?
Будете в курсі)
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Страхівка?😄 Кого-то это напоминает😄
Повірте , в ЄС це саме стрАхівка)))
Майданщица• 11 января 2023
Ответ дляОноВамнадо
Повірте , в ЄС це саме стрАхівка)))
То сидіть вдома,в чому проблема?
Аноним Завхоз• 11 января 2023
Румунія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Турція, Англія, США, Японія
Тобто ті країни, які не в ЄС
Від захисту в Німеччині варто відмовитись по можливості
Тобто ті країни, які не в ЄС
Как_б_не_так• 11 января 2023
Вы же уже писали тему про эту женщину и её мужа. Вам тех ответов было недостаточно?
ОноВамнадо
• 11 января 2023
Ответ дляМайданщица
То сидіть вдома,в чому проблема?
А я де по Вашому?