ХдеЯсь?• 13 января 2023

Серонегативний спондилоартрит- хтось щось таке знає?

Може у когось таке було? Який лікар ставив діагноз? Які були симптоми, якісь аналізи робили? Може тут є лікарі, чи самі лікувались….
Я лікувалась у невролога- біль в спині, шиї, головокружіння, біль у м‘язах. Пропила ліки, курс фіз. процедур. Полегшення загальне є, але біль в сухожиллі по всьому тілі ніяк не полегшало. Лікар направля до ревматолога з підозрою на таке захворювання, хоча по ревмапробах нічого не показало.
Розкажіть свій досвід, які були симптоми, які аналізи, чи вилікували?
Санта Барбара• 13 января 2023
Зараз всі хвороби сильно ускладнюються ну дуже поганим нервовим станом. Одним іх сиптомів нервового виснаження є те, що біль ніби блукає по різним частинам тіла, проявляючись то там, то там...

Регионщица• 15 января 2023
Мрт робили?
автор ХдеЯсь? • 15 января 2023
Ответ дляРегионщица
Мрт робили?
Так. Шийнокомірцевого і сакральний тазового відділу( якось так називається)
По мрт нестабільність хребців в шийному. По тазовому все в нормі. Кров здавала- ревмопроби і розширений все норм. Навіть запалення не показало. Не розумію чого так- по аналізах тільки в шийному проблеми. А болі в м’язах не проходять. Суглоби не болять, тільки якщо нажимать на кістки відчувається біль. І судини провіряли, теж норм.
Регионщица• 17 января 2023
Ответ дляХдеЯсь?
У мене схожа ситуація . На основі чого діагноз виставили такий не зрозуміло , а ноги болять у Вас?
автор ХдеЯсь? • 17 января 2023
Ответ дляРегионщица
Та в тому й непонятка, що не болять) Тільки якщо прощупувать сухожилля то є біль як синяк