ГейТуда• 19 января 2023

Хто нещодавно дітям робив ортодонтичні пластини, Київ

Яка ціна? Цікавлюся, чи не переплатила я )) Середню т-ру по палаті хоч знатиму. Дякую ))
Однозначно• 19 января 2023
В одессе делала - 4000 грн
Бесконечность-не предел• 19 января 2023
Пластини бувають з різними механізмами, від цього залежить ціна. З гвинтом 2 шт 2 роки тому були по 900 грн на Зоологічній.
автор ГейТуда • 19 января 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Дякую! Забула уточнити - я про приватні клініки. Зоологічну закрила для себе ще з першою дитиною
Garriet• 19 января 2023
Ми днями були на Зоологічній (інститут стоматології). Там назвали ціну - 3 000грн. за одну (верхню чи нижню), треба 2. В ціну пластин входить також і річне ’обслуговування ’ - раз в місяць-півтора огляд у лікаря, підкручують,якщо треба.
Garriet• 19 января 2023
Ответ дляГейТуда
А чому-напишіть,будь ласка (можна в особисті), бо ми навпаки, після не дуже вдалого досвіду у приватного лікаря, плануємо саме там замовити
автор ГейТуда • 19 января 2023
Ответ дляGarriet
Можливо, зараз щось змінилося на краще. Тоді години очікування, навіть якщо казали, на який час прийти. Лікар виявився не зовсім адекватним. Совкові кабінети, натовп студентів могли привести подивитися і лекцію почитати над дитиною. Тому припинила цей експеримент і ходили у приватну.
неДодекаэдр• 19 января 2023
Съёмная пластина на нижнюю челюсть -5.500.
ВернитеВалеру• 19 января 2023
Ответ дляГейТуда
Якщо не секрет,у кого Ви зараз ( буди у 2х ортодонтiв,щось не те,думаю за 3го)
Ms. Сама прямота• 19 января 2023
Киев год назад 8000. Но потом правда за подкручивания не платили ничего.
автор ГейТуда • 19 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Зараз у Хівренко Марини Анатоліївни
Бутербродница• 19 января 2023
Ответ дляГейТуда
Зараз у Хівренко Марини Анатоліївни
Вы ею довольны как специалистом, она на детской ортодонтии специализируется, сколько одна пластина примерно? Можно ли пойти на консультацию и понять, что надо делать и цену, дочке 8, спасибо
Бутербродница• 19 января 2023
Ответ дляGarriet
А вы случайно не были у Мельник Алены, нам ее одноклассница посоветовала, еще не дошли. Или что то про нее можете сказать. Спасибо
автор ГейТуда • 19 января 2023
Ответ дляБутербродница
Так, старша з нею виросла )) Зараз після брекетів усе ідеально. Зняла 3 роки тому, ходила теж на контроль сьогодні. І молодшого водила, 7 років. Пластина 6000, але все індивідуально, як вище й писали. Мені лікар дуже подобається. Перед нею зі старшою змінили двох. І зупинилися на ній )
ВернитеВалеру• 19 января 2023
Ответ дляГейТуда
Зараз у Хівренко Марини Анатоліївни
О,ми до неi першоi ходили,потiм в хеппi дент,хеппi дент,щось не сподобався,великi сумнiви навпаки визвав...
У Марини Анатолiiвни трохи бентежить,що окрiм пластини треба на нижнi 2 жувальних зуба(2+2) поставити як накладки/ пломби,щоб вище було ( прикус ), а якщо поставим i дитина навiдрiз буде в панiцi...
ВернитеВалеру• 19 января 2023
Ответ дляГейТуда
Ви до неi на КПI iздили?
автор ГейТуда • 19 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Ви до неi на КПI iздили?
Так
автор ГейТуда • 19 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Звичайно, всі випадки індивідуальні і важко знайти свого лікаря 🤪
А ще моя практика показала: скільки ортодонтів відвідаєш, стільки різних думок і отримаєш 🤣
Бутербродница• 19 января 2023
Ответ дляГейТуда
Т.е. после пластины в младшем школьном возрасте брекеты обязательно. Или только в сложном случае. И результатом работы врача вы довольны или только после брекетов, сколько вы носили пластинку, с какого возраста? Спасибо большое за ответ
автор ГейТуда • 19 января 2023
Ответ дляБутербродница
Ні, не обов‘язково брекети будуть ще після пластин. Комусь вистачає пластин. Доньці трохи не вистачило. Носила з 8 років. Потім ще 2 роки таки довелося брекети. Вже не пам‘ятаю, у скільки ставили ) Але лише на одну щелепу носила, щоб так би мовити добити результат до кінця. Скоро 19 їй, усе чудово
sky-labs• 19 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Есть прогресс?
неДодекаэдр• 19 января 2023
Да. Сын носил Марко Росса на верхнюю челюсть. Зубы стали на место. На нижнюю сейчас носит съёмную пластину. Место для зубов появилось, но один зуб на место не стает. Возможно придётся носить брекеты. Но сейчас все гораздо лучше, чем было вначале лечения.
неДодекаэдр• 19 января 2023
Ответ дляsky-labs
Есть прогресс?
Garriet• 19 января 2023
Ответ дляБутербродница
Ні, були у Ращенко. Теж по рекомендаціям. Нібито все доступно пояснила, уважна, плануємо все таки у них ставити
sky-labs• 19 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Я интересуюсь эффектом расширения нижней.
Миотрейнер не предлагали? Он гораздо дешевле и очень эффективен именно для нижней челюсти (при уже расширенной верхней).
неДодекаэдр• 19 января 2023
Ответ дляsky-labs
Нет. Хотя мы были у 4 ортодонтов, никто не предлагал. 🤷 Но у сына и пластина дала хороший результат.