Відразу хочу написати, тема чисто для того щоб обговорити по перше чи якось можливо поскаржитись на підприємство і які будуть наслідки?
І чи коректно називати причину відмови у співбесіді, саме ось таку?
Дуже прошу не переходити на взаємні перепалки і не розводити самі знаєте що, реально, будь ласка по суті питання дайте відповідь хто в темі
Ответ дляНамСвоюРобити
І що значить ’украіномовними сталі’?
Не ’сталі’, а позбулись нав´язаного імперією зросійщення.
Відсутні в Україні україномовні чи російськомовні.
Є зросійщені.
Ще багато хто пручається дерусіфікації. Он бачите скільки принципових в коментарях. Я також з Донеччини і розумію, що російську тепер треба ще активніше викорінювати.
НамСвоюРобити• 20 января 2023
Ответ дляДисней_Кребо
але можно ж було не ’фиркати’.
сказати, що визначилися з кандидатом і не варто їхати на співбесіду, бо буде відмова.
навіщо ці мовні питання мусолити?
Написала ж, бо хотіли саме поставити на місце. Не думали, що винесе у інфопростір.
Скоріше за все, не їй першій подібне вивалили.
Vitalinka1987• 20 января 2023
Ответ дляKlodia
Может, сначала пришло резюме, а потом, когда ее пригласили, она решила, что им сильно надо и прислала сопроводительное письмо с указаниями, как к ней обращаться. Как вариант.
Так, можливо
0208mariia• 20 января 2023
Ответ дляБезимени890123
І так, мені реально вас шкода, що для вас роботодавець є цар, бог і людина, якій слова зайвого сказати не можна. Прямо таки, пан серед панів - роботу дав, а те, що саме ви допомагаєте йому гроші заробляти, ви і не враховуєте, що без найманих працівників роботодавець сам піде цеглу класти. Та почніть же себе поважати, всі ваші повідомлення з таким пієтетом до роботодавця,що аж ну.
Не надо меня жалеть и вы меня не знаете, чтоб давать какие либо характеристики. Уважать нужно и себя и окружающих. Не делить по мове, цвету кожи и прочим бредням. Я, уважая себя, написала бы, что владею такими о языками и на таком-то уровне. А принципы такие считаю не уместными.
Ответ дляOlga Zelenyak
Объясните, почему меньше должно быть таких принципиальных как барышня, а не таких принципиальных, как сотрудники этой компании, которые знают украинский, говорят на нем (это в их пояснении написано), но принципиально не готовы с ней на нем общаться?
Я всю тему пытаюсь это понять и не могу.
Тримаються за скрєпи і не можуть відмовитися від моргєнштерна та інстасамки
Безимени890123• 20 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Роботодавців, в шапці резюме.
Тобто, якщо не підходить, то просто резюме ігнорується.
А тут показово її за це типу покарали.
Фуфушна ситуація.
А тут показово її за це типу покарали.
Фуфушна ситуація.
Добре, що хоч дехто розуміє ситуацію. Бо інші геть не туди повернули. Нібито вона і забороняла комусь спілкуватися іншими мовами, нібито вона, уявити тільки, свої умови диктувала.
Дисней_Кребо• 20 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
ось туму НR треба 100разыв подумати перш ніж відповідати кандидатам або розміщувати вакансії, що б написане не шкодило репутації компанії.
НамСвоюРобити• 20 января 2023
Ответ дляKlodia
Дівчина не висловила побажання, а відкрито сказала, що не буде працювати. От її відповідь:
Якщо вона така принципова, то мала сама скасувати співбесіду, але ж…
Стоп. Вона відправила резюме з застереженням.
Їй призначили зустріч. Звідки їй було знати, що там у компанії ДО зустрічі?
0208mariia• 20 января 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Объясняю ещё раз, хотя уже писала здесь. Человек принял решение общаться только на укр. Прекрасно. Общается. Но когда с ним говорят на рос, он понимает речь. Ну нет такого украинца, который не понимает рус. И тут 2 варианта. Люди общаются на этих двух языках и понимают друг друга, вопросы реашаются, все нормально. Или человек принципиально требует, чтобы к нему обращались на укр и не решает никаких задач, пока не выполнят его требования. Работа стоит, в коллективе растёт напряжение. Вот нафига делать второй вариант?
Ответ дляБезимени890123
Так і вона нікому не забороняла. Ви читаєте через слово? Вона висловила, по-перше, побажання, а по-друге, звертатися саме до неї!, укр або анг. Вона не! забороняла іншим говорити між собою якою завгодно мовою. Ви різниці не бачите?
Як ви собі це уявляєте? Ейчарка збере весь колектив і начальника і повідомить всім, що ось прийшла до нас нова пряцівниця Оля, і ви всі маєте до неї говорити українською, бо вона так хоче. Ну серйозно?
Ответ дляKlodia
Не мое же) не резюме, а приписка к нему. все скрины есть в статьях на эту тему, об этом вчера многие написали.
Дівчина має право писати в своєму резюме що завгодно.
А от hr підставилася двічі - 1) коли неуважно читала резюме; 2) коли написала причину відмови.
...
Хто взяв на роботу hr? Яким чином вона пройшла співбесіду?
...
НамСвоюРобити• 20 января 2023
Ответ дляVitalinka1987
Ви жартуєте про не розуміє російську? Не потрібно впадати в крайнощі. Все вона прекрасно розуміє, і подивіться скрін нижче
Тобто не має права не розуміти російську мову?
Охрініти.
Ответ дляKsenia-e9d7
Мне кажется, девушке отказали не из-за языка, а из-за того, что ещё даже собеседования не было, а она уже диктует свои правила ’звертатися до мене тільки українською мовою’. Ну это сугубо только мое мнение
Вони вже вибачились. Там вона ще в резюме написала, щодо неї звертались українською або англійською, інших не розуміє. А що не так? Зобов´язана розуміти мову сусідньої держави? Чому саме російську, а не угорську?
Nature is a miracle• 20 января 2023
Ответ дляKlodia
Еще вариант, пригласила подходящих кандидатов, но перед собеседованием дала посмотреть резюме директору.
Ответ для0208mariia
Але це неправда. Є такі українці, які не розуміють російську.
0208mariia• 20 января 2023
Ответ дляДарьяР.
Треба, но спокойными методами, а не через колено
Ответ дляНамСвоюРобити
Вот тут много вопросов к кандидатке.
-Почему она решила поучать компанию заранее, если ей ещё ничего плохого не сделали?
- если же она такая принципиальная, почему сама не отманила встречу, едва увидев русскую речь?
НамСвоюРобити• 20 января 2023
Ответ дляIvaMartina
Это ее резюме?
Дооо, і саме по резюме якості вашого смайлика, її покликали на співбесіду.
Эйчара уволить. Эйчер могоа провести собеседование на украинском и потом скащать вы нам не подходите. А тут дискриминация чистой воды вышла.
На лицо непрофессионально рабатающая компания. И воарос,кого тогда нанимает такой эйяер ,если сама не умеет выходить из неудобной ситуации
НамСвоюРобити• 20 января 2023
Ответ для0208mariia
Я не. Не считаю меншовартістю знание того или иного языка. Просто как правило волосы на мовной теме рвут именно те, кто ’вчера’ мову вспомнил.
Ви її не згадуєте принципово?
Безимени890123• 20 января 2023
Ответ дляlith_oops
Люди мають право звертатися до неї тою мовою, якою вважають за потрібне. Вона може не розуміти. Тому не зможе виконувати робочі обов´язки. Тому не підходить.
Її право спілкуватись українською ніхто не обмежував, але вона спробувала обмежити право інших (в тому числи - нацменшин, так).
Ви точно зрозуміли ситуацію? Вона висловила свої побажання чітко і зрозуміло, їй призначили співбесіду, тобто, погодились на її побажання, навіщо ж потім в такі провокативній формі скасували співбесіду?
І ще одне, саме для того в державі і існує одна державна мова, щоб всі могли одне одного розуміти. Бо це не я повинна вчити безліч мов нацменшин, а всі громадяни повинні учити українську для порозуміння. Ви погано розумієте термін ’обмеження прав нацменшин’. Це все одно, що давайте змусимо всіх вчинити ромську мову, щоб добре розуміти, гадання на вокзалі.
НамСвоюРобити• 20 января 2023
Ответ дляlith_oops
Тоді з якої причини її покликали на саівбесіду?
Вона ж не там про це заявила зненацька.
0208mariia• 20 января 2023
Ответ дляДарьяР.
Единичные случаи. Я таких не встречала даже в далеких селах Львовщины. Говорить не все могут, это правда. Но понимать понимают.
НамСвоюРобити• 20 января 2023
Ответ дляVitalinka1987
Тоді не зрозуміло, навіщо вони взагалі покликали її на співбесіду.
А цей факт всі вперто ігнорують.)
Ответ дляДарьяР.
Не язык нужно искоренять какой бы то ни было, а учиться думать своей головой,иметь критическое мышление , это минимум
Безимени890123• 20 января 2023
Ответ дляFamily Fashion
Английский и Русский языки - это международные и самые распространенные разговорные языки во всех странах. И работодатель имеет право принимать на работу человека, именно подходящего на эту должность, который свободно общается на многих языках со всеми странами мира, с которыми они работают. В данном случае я думаю, что эта компания была рада, что отказала такому конфликтному человеку, как она. Я бы ее также не взяла на работу - это очень конфликтный человек, диктующий свои правила руководству, а также принесет конфликты внутри компании, где говорят на многих языках.
Дійсно? Це вам так на росії про російську розповіли? Ви, хоч, статистику гляньте, які мови є розповсюджені в світі. Можливо, ви здивуєтеся, але світ - це не тільки рашка і колишній срср. Це ж треба, так примітивно маніпулювати фактами.