Стеклянная мышь• 20 января 2023
Чи вважаєте ви нормальним радіти смерті дітей якщо це росіяни?
Прочитала зранку твіт про те що дівчина підліток випала з вікна і померла в кареті швидкої ( ще й на відео це все записано) .
Мені аж фізично не добре . Можливо тому що в самої син підліток і я не можу якось відсторонено на це дивитися.
Вразили коментарі . Більшість пише «Чудово!», «Треба ше», «Хочу більше».
Я розумію що росія ворог. Але мабуть моя русофобія ще не достатня щоб радіти смерті дітей. Ба більше, я не розумію якщо вони вбивають наших дітей і радіють з того то ми маємо бути такі самі? А якщо мені шкода дітей то я лояльна до русні чи шо?
ЗлойанОним• 20 января 2023
Не то, чтоб радуюсь, но понимаю, что тогда родится/вырастит меньше тех, кто придет убивать наших детей. А это уже хорошо
Неугомонная• 20 января 2023
Дітей мені завжди шкода, навіть руских. Діти ні в чому не повінни.
Еленочка_Леночка• 20 января 2023
Вы помните каким врагом была Германия? Сейчас туда едут наши люди и у них нет ненависти к немцам. Вы нормальный здравомыслящий человек и понимаете, что не обычные люди организовали войну, столкнули людей лбами. Пропаганда, управление массами. Очень жаль, что погибают мирные люди и такие ужасы происходят. Рано или поздно это закончится, как и война с Германией, но какие потери, сколько искалеченных жизней ((
Julia_1997• 20 января 2023
Радію не самій смерті дітей, радію, що їх батьки відчують те, що відчувають наші люди, котрі втратили рідних. І чим більше, тим краще.
Аноним Первый• 20 января 2023
Ответ дляЕленочка_Леночка
Німеччина раз напала. Прогрпла, все зрозуміла і більше не лізе. А прокляті рашисти, нищать нашу країну століттями! Сотні років у них ідея фікс знищити українців. Це величезна різниця між німцями і рашистами.
Ответ дляAny
Дивні такі трохи вподобання в автора. Поміж сімейно-дитячих тем є про хімічну атаку і ’не все так однозначно в Сирії, жертв небагато’, потім про рос.посла в Туреччині щ рос.джерелом.
Автор, Ви реально просто досі їсте з російського інфопрля чи ще й ждун трохи?
Та не трохи , а ждуниха
и все не однозначно. Хуже рашистов такие по мне