КтоЕслиНеЯ• 20 января 2023
Вы просите мужа, чтобы он зарабатывать больше? Как?
У вас есть финансовые цели? Кто на наемной работе, как часто повышают ЗП мужьям?
P.S. Опережая ответы советчиц, скажу, что у меня тоже есть работа, но каких-то веских материальных успехов я пока не добилась. Работаю старшим воспитателем в детском саду.
Мавка• 20 января 2023
Дівчата, поважайте чоловіків. Важкий час, невідомо що буде з ними завтра. Використайте час з користю.
Сколько_мне_лет?• 20 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Если можете, назовите сферу деятельности?
Тут все просто - айти
Чупокабра• 20 января 2023
Ответ дляМавка
Ким він працює?
Ні не 50 тисяч, але навіщо мені чоловік який може тільки себе і свою дитину від попереднього шлюбу прогодувати. А я себе і свою годую сама, одяг купую собі і дитині сама, авто заправляю сама. Нафіга тоді мені чоловік, от намагаюся йому це пояснити, що хоча б питання харчування сім´ї закривав. Він тільки питання комуналки закриває і то в своїй квартирі, в якій я навіть не прописана, а прописана я в своїй, за яку комуналку плачу теж сама.
Мавка• 20 января 2023
Ответ дляЧупокабра
Так то ваше право обирати з ким жити.Робить що може, думаю і до одруження заможним не був. Але нафіга ті скандали якщо він вас не влаштовує? Та й дитині не на користь.
Чупокабра• 20 января 2023
Ответ дляМавка
А я не скандалю, я пояснюю чому і як, ось дала йому час до березня, не виправиться розлучуся і він знає, що я це зроблю. Я не так давно за нього заміж вийшла та і років нам вже навіть не по 30, а більше. Коли виходила, то робота і заробітки в нього були зовсім інші.
Намакушка• 20 января 2023
Ответ дляГрабля
Вихователь може стати нянею в заможній родині.
скажете конечно. там же столько мороки. пусть муж батрачит.
Мавка• 20 января 2023
Ответ дляЧупокабра
Бо війна. Ви ж розумієте що купа людей воює, інші виїхали які зараз заробітки?
Чупокабра• 20 января 2023
Ответ дляМавка
Заробітки є, було б бажання, зранку на світлофорах одні іномарки і пробки такі, що ледве до роботи доїхати можна. В кафе ввечері та на вихідних місць немає, все зайнято Так що не все так погано, хай думає.
КтоЕслиНеЯ
• 20 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тут все просто - айти
Да, в айти зарплаты по 10-15 тысяч уе. Там уровень жизни другой.
Майструю крила• 20 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
В АйТи и так по 10 тысяч уе зарплаты. Там люди живут прилично.
По 20 тыс ye
LIANA171185• 20 января 2023
Я своему предлагала найти что-то поменьше в плане з/п,но с возможностью не работать с 7 утра до 9 вечера(водитель-экспедитор).С голоду не умрем.Если что,есть родители в области,с огородом,курами и козой(молоко и яйца свои),а летом ещё фрукты и овощи.
КтоЕслиНеЯ
• 20 января 2023
Ответ дляМайструю крила
По 20 тыс ye
Может и так, я особо не вникала в тонкости
Xвостокрутелка• 20 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
То у Вас недостовірна інфа! Від 20 тис уе. Он дівчина вище теж пише, тож не брешу. Автор, йдіть в ай-ті!!! Будете багатою жінкою)
Майструю крила• 20 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Это был сарказм, ну какие 10 тысяч, столько зарабатывают топовые разработчики, таланты, которых на компанию 1-2 человека, архитекторы и тд. Остальные ну макс 5 тыс.
Зубачистка• 20 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Які? Що вихователь не може хотіти, щоб чоловік більше заробляв?
А кто ваш муж по профессии, кем работает? Если он в айти или депутат - это одно. Если он рядовой менеджер в офисе или рабочий, то вряд ли сейчас ему кто то зарплату повысит. Сейчас война, многим вообще зарплату сокращают до минималки или сокращают самих работников.
бифидобактерияЖоржик• 20 января 2023
Ответ дляЧупокабра
У нас тоже, я уже и просила и орала и разводом угрожала. Вроде и на диване дома не лежит, а больше 15 тысяч заработать не может.
(
Мой тоже не лежит на диване и образований куча и иностранные языки знает и сейчас очередной язык учит, а денег больших от его работы как не было, так и нет(
Я пытаюсь его продвигать, но и у меня это не очень получается(
Вот так и живём...
Мавка• 20 января 2023
Ответ дляLIANA171185
Бо для вас важливий сам чоловік. Я також у селі тепер, будинок ремонтуємо. Інший світ. Тиша, сирен немає, пташки сьогодні співають.
КтоЕслиНеЯ
• 20 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Менеджер по сбыту
бифидобактерияЖоржик• 20 января 2023
Ответ дляМавка
А деньги на ремонт с неба свалились?)
И на еду тоже сами откуда-то берутся?)
Мавка• 20 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Це тому що не айтішнік… вибачте, це накипіло вже. От чому така несправедливість
Айтішніки то якась вища каста в суспільстві?
КтоЕслиНеЯ
• 20 января 2023
Ответ дляМайструю крила
Простите, я не знаю порядка зп. Знаю что большие. 10 тысяч. Кто-то пишет 15,20. Хотят виллу или дом заграницей. Вот и я не поняла сарказма.
Обижулька• 20 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Так і в економіці та у юристів з.п. по 10 15 тис. $. А середня меньше, і в айті медіана 2500 $.
Це називається середня температура по палаті.
А якщо взяти суддів, то в них по 300 тис. з.п. але це не показник того, що всі працівники суду отримають таку з.п.
Мавка• 20 января 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А деньги на ремонт с неба свалились?)
И на еду тоже сами откуда-то берутся?)
Вам конкретно розказати де я взяла кошти? Так то не зарплата чоловіка, її не вистачить.)
бифидобактерияЖоржик• 20 января 2023
Ответ дляМавка
Нет.
Просто чтобы сидеть и делать ремонт, вместо работы, нужны деньги. Без работы где их взять?
Мавка• 20 января 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Нет.
А хтось стверджує що потрібно не робити? Я пишу лише про те, що чоловік більше ніж може не дасть, як і ви йому.
Мавка• 20 января 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Нет.
Варіантів масса. Всі не буду перераховувати.
Продаж будь чого, здача в аренду, допомога бітьківська, допомога родичів і бізнес який працює без вашого втручання. В усіх цих випадках ви вдома, а ремонт роблять люди.
Зубачистка• 20 января 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Менеджер по сбыту
Ну тогда рассчитывать на увеличение его зарплаты в нынешних условиях наивно).
Мавка• 20 января 2023
Ответ дляЗубачистка
100% тільки міняти направлення але зараз все таке крихке, нестабільне.