Леди_в_ночи• 24 января 2023

Що ви думаєте про марафон схуднення від Аніти Луценко або Марії Узелкової?

Такі марафони взагалі діють? Можна схуднути на 10 кг та підтягнути себе?
В інсті підписана на цих 2х тренерів та у них є марафони, хтось проходив?
TaFo• 24 января 2023
а за какое количество времени вы хотите убрать 10 кг?
автор Леди_в_ночи • 24 января 2023
Ответ дляTaFo
К лету)) Ну хотя бы за месяца 4-5 хотелось бы успеть(
Из Виа-гры• 24 января 2023
Проходила безкоштовний 2х тижневий марафон у Аніти. І два рази у Марини за гроші. Так, результат є, якщо дотримуватись рекомендацій.
автор Леди_в_ночи • 24 января 2023
Ответ дляИз Виа-гры
А де там безкоштовний? Чи його вже немає? Бо я скачала додаток від Аніти, а там не знайшла безкоштовного тренування
Гжегож Бженчишчикевич• 24 января 2023
Эти марафоны от инфоцыган, которые людей разводят на деньги. Лохов ничего полезного не ждет))
Йцфыяч• 24 января 2023
Не працює
Из Виа-гры• 24 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Зараз його немає. Це давно було в її інстаграмі, марафон на 14 днів. Такого плану було меню.
руки_Крюги• 24 января 2023
Я худла без усіляких марафонів. Звісно , якщо ви робите регулярно вправи, їсте менше або зовсім інше, буде результат.
Экспертиза• 24 января 2023
Навіщо вам ті марафони, зменшення кількості калорій і фізичні навантаження 3 рази на тиждень по 40 хвилин. Нічого іншого ще ніхто не вигадав, все те саме тільки в іншій обгортці
__Jane__• 24 января 2023
Удалено администрацией...
руки_Крюги• 24 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
Однозначно. Хто хоче, той худне самостійно. Так, трошки легше з компанією. Але головне - особиста внутрішня мотивація. Краще витратити гроші на себе. Приблизний набір продуктів є скрізь. Вправи обирати для себе.
Путающаяся• 24 января 2023
с Анитой на 17 кг похудела и вес держится
Не работает , если рот не закрывается и если следовать меню , то все за вас просчитано
автор Леди_в_ночи • 24 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
В мене немає сили волі і мотивації. Навіть те що я 10 кг набрала не сильно мотивує що пора худнути(
дамаБезСобачки• 24 января 2023
Звичайно буде, якщо не жерти в три горла, виключити алко, солодке, вироби з борошна. Але чи готові до такого способу життя назавжди? Адже скинуті кг дуже швидко повертаються.
Творческий типаж• 24 января 2023
Думаю, надо брать себя в руки и без марафонов заниматься собой. Рецепт как всегда один, это и сбалансированное питание и спорт
Путающаяся• 24 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
у меня есть знакомая обошла всех тренеров, диетологов и нутрициологов, искала таблетку волшебную и везде оправдания каждому способу и в итоге закрыла рот в кабинете у психотерапевта только
Чавонадо• 24 января 2023
покупала у Аниты 14 дней без подъеданий, я хотела скинуть 1-2 кг подкачать тело, помогло! Но все диеты не для меня. Я продержалась 14 дней и все, дальше кинула. Там было меню на 14 дней, рекомендации по питанию + физ нагрузка.
руки_Крюги• 24 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Сила волі буде, як буде мотивація. Ви думаєте вам хтось створить мотивацію. А навіщо йти на марафон худнути, якщо вам це не дуже треба. Мені теж треба схуднути, але я не готова. Я лежу і їм цукерку і шукаю відмовки. Немотивовані дуже швидко кидають. Мене тільки напружують домашні і в холодильнику їжа. Коли жила сама, було легше, але коли дійсно вирішую худнути, мені нічого не заважає.
Экспертиза• 24 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Треба звичку виробити менше їсти, це не просто, але якщо хоча б півроку себе обмежувати, то потім просто не зможете їсти багато, бо звичка буде. А їсти можна що завгодно! Головне! Вкластися в певний колорійний максимум,наприклад, 1200-1500 ккалорій , хоч торти їжте , тільки не виходьте за межі.
руки_Крюги• 24 января 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Як ви праві. Я тому і не худну зараз. Я вже худла декілька разів. Але я не готова так все життя. Я знову повертаюся до смачного раціону і вага тут як тут, ще й більша. Тут або назавжди в обмеженнях або хоч трошки скоригувати щоб корисно, смачно і не набирати.
автор Леди_в_ночи • 24 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Да, мне туда дорога... я даже знаю почему я жирею и не хочу, точнее боюсь выглядеть красиво и хорошо, но не пойду к терапевту))
руки_Крюги• 24 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви сама живете?
автор Леди_в_ночи • 24 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ви сама живете?
Да
Путающаяся• 24 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Да
Вам нужен врач, и долгая терапия. Я мотивировала каждый сброшенный кг подарком от набора косметики до пластики груди на- 15 кг
руки_Крюги• 24 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Да
Ну то у вас купа можливостей і варіантів не піддаватися спокусі. Я як тільки почала жити окремо від мами схудла. З чоловіком, дитиною знову пісня. Бо готую, бо мої не хотять їсти те, що я хочу. Бо в холодильнику не тільки корисна їжа. Бо чоловік може смажити картоплю, деруни в 12 ночі, а ти прийдеш і хоч пару шматків зїсиш, скільки того життя)) потім донька приготує якийсь рулет і тд
ВыФсеВрете• 24 января 2023
У Аніти є стимул: не виконала завдання - вилетіла з марафону. То ж треба не просто купити, а займатись. Бо не дешево. Йдіть до неї.
Я була у Обуховського. Трені в нього - вогонь.
Про Марину не знаю.
Ухахайкина• 24 января 2023
Ответ для__Jane__
Удалено администрацией...
А вы - ,,добрая,,.... В соседней теме рассказывали про токсичных женщин и хабалок... Никто никого не бросал.

Марафоны для тех,кому нужен пинок и контроль извне.
Арина85• 24 января 2023
Звичайно діють! Але марафони зазвичай проходять 4 тижні. 10 кг можна скинути за цей час, тільки якщо у вас вага більше 100 кг.
Але це добрий привід почати
__Jane__• 24 января 2023
Ответ дляУхахайкина

Ничего ни про кого не рассказывала, они сами про себя рассказывают, даже когда не спрашиваешь)
Любительшаурмы• 24 января 2023
Я пробовала самый простой от Tgym(погуглите или в инсте),мне она больше заходит,чем выше перечисленные дамы.было интересно,брошу или нет.Результат есть и держится, сейчас некоторые моменты остались и дальше,например, зарядка утром.Внутри марафона много лекций, внутренних заданий, подробное меню несколько вариантов (дают под твоими параметры и цели), тренировки(разных уровней-дома/зал),канал в телеграмме,где можно общаться, а и она принципиально не берет русских))) Что то для вас будет новое,что то вы и так уже знаете,но это опыт.Пробуйте,это не такие большие деньги и вы опять же тратите из на себя.