КликОЛЬКА• 25 января 2023
После глажки лоск на одежде - это из-за утюга или так у всех?
В чем причина лоска после глажки?
Накладная• 25 января 2023
Гладьте через ткань или по левой стороне, шерсть вообще только отпаривайте
Семен Семеныч• 25 января 2023
Це ніби спалена поверхня тканини через зависоку температуру.
В мене теж таке часто на тканині з синтекою, особливо акрилових светрах. Після прання не проходить, тобто тканина зіпсута. Прасую виворотню сторону, щоб не так помітно.
ШобВам_КакНам• 25 января 2023
В ткани присутствует синтетика, которая расплавилась при высокой температуре. Нужно гладить на меньшей температуре.
ГендиреХтор• 25 января 2023
Гладить по изнаночной стороне или через х/б тряпку и пользоваться паром
лаМпочка• 25 января 2023
Це, на жаль, мікроспалення тканини через домішки синтетики, бажано прасувати чи через марлю, чи ще якусь сітку або прасувати на звороті тканини. Не відновлюється, так і буде ’лижня’.
Але найкраще – це прасувати паровою системою, і швидко, і речі збережені.