Налогообложу• 25 января 2023

Девочки, вы уже смотрели фильм "Щедрик"?

Как вам? Поделитесь впечатлениями. Правда, что многие плачут при просмотре данного фильма?
torbochki.in.ua• 25 января 2023
Де можна подивитись в інтернеті, підкажіть хтось

Гидроусилитель руля• 25 января 2023
Да, для меня тяжёлый
автор Налогообложу • 25 января 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
HDRezka, там видела есть.
Гидроусилитель руля• 25 января 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
https://rezka.ag/films/drama/54282-schedrik-2022.h...
Чтооооооооооо?• 25 января 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Нема ще
МДТ• 25 января 2023
Це той, що про Леонтовича?
Так, дуже цікавий фільм.
автор Налогообложу • 25 января 2023
Ответ дляМДТ
Це той, що про Леонтовича?
Так, дуже цікавий фільм.
У фільмі розповідається про життя трьох родин різних національностей: українців, поляків та євреїв, об´єднаних спільною бідою — війною. Після репресивної системи СРСР вони відчувають на собі каральну машину Третього Рейху.

Сладко-соленая• 25 января 2023
Ответ дляМДТ
Це той, що про Леонтовича?
Так, дуже цікавий фільм.
Ні, це інший
МДТ• 25 января 2023
Ответ дляНалогообложу
Значить, не той. Цей Щедрик ще не дивилась.
Сладко-соленая• 25 января 2023
Так, створювала тут тему. Варто подивитися однозначно
Колдунья-вещунья• 25 января 2023
Хороший, для мене не дуже важкий. Я думала, що буде важчий. Під кінець для мене він став трішки такий, якому не віриш: забагато стереотипів, картонні герої, але подивитись раджу все одно. Гарно показані наші традиції і сімейне тепло однєї родини. Історія там на фоні, трішки змазана і така, яку всі знають, нічого нового про Другу світову з нього не дізнаєтесь.
Раздражевская• 25 января 2023
Что то по жанру типа фильма ’И будуть люди’?
Бутербродница• 25 января 2023
Дивилась.Був момент що плакала.
Варто подивитись.
дамаАмстердама• 25 января 2023
однозначно варто перегляду
наш кінематограф досяг би висот при гідному фінансуванні та підтримці
МояХатаЗкраю• 25 января 2023
Ответ дляНалогообложу
HDRezka, там видела есть.
Дякую
бифидобактерияЖоржик• 25 января 2023
Я дивилась обидва Щедрика, раджу подивитися спочатку документальний. Дуже сильний фільм, бажано не перед сном дивитися. Розкриває очі на багато речей, які не знала/не розвміла.
Сладко-соленая• 25 января 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Деякі дізнаються точно ( Про савєцьку армію в багатьох ще світлі й радісні думки (( А вони часто гірше німців були
Тріль!• 25 января 2023
в мене були більші сподівання після трейлеру. фільм вийшов якийсь скомканий і кінцівка зашквар.
Тріль!• 25 января 2023
Ответ дляСладко-соленая
та не сильно і показали там це. ще й акторська гра в тих совєтів залишає бажати кращого.

Колдунья-вещунья• 25 января 2023
Ответ дляСладко-соленая
Можливо. Якщо дізнаються, це добре. Мені більше ’Чому я живий’ сподобався на цю тему. Напевно, навіть просто через акторку. Подобається Анастасія Марків.
Колдунья-вещунья• 25 января 2023
Ответ дляТріль!
От у мене теж такі почуття про скомканість і щодо кінцівки теж.
Тріль!• 25 января 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
мурахи від трейлеру. дякую за рекомендацію, буду дивитись!
torbochki.in.ua• 25 января 2023
Ответ дляНалогообложу
HDRezka, там видела есть.
Дякую
Санта Барбара• 25 января 2023
Бред
Раздражевская• 26 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Спасибо, посмотрела
Гидроусилитель руля• 26 января 2023
Ответ дляРаздражевская
Спасибо, посмотрела
И как вам?
Файна цьоця• 26 января 2023
Заборонений ще подивіться про Стуса
Раздражевская• 26 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
И как вам?
Грустный
Концовка оставила какой то неприятный, что ли, осадок
Весела бджілка• 28 января 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
По вашій пораді дивилась документальний та художній. Документалка для мене була надзвичайно цікавою. Таких моментів історії я не знала. Це потрібно дивитися усім без виключення.

Також подивилась Чому я живий.
Хочу сказати, що моє ставлення до росіян змінилось у гірший бік. До того я все таки не доганяла ще так глибоко, хто вони для українців. Звичайно, розумію, що і там є хороші люди. Може не багато, але є. Та ідея їх країни для нас згубна і небезпечна ще з тих далеких років.

Особливо мене вразило, як використовували дітей для вихваляння життя СРСР. Як це насаджувалось. І ось так штучно з плином років деякі українці забули, що вони українці. Розмовляють російською, бо вона їм рідна. Так, рідна, але тільки тому, шо колись ваші бабусі і дідусі прийняли той новий російський уклад життя.

Не приймаю дорослих свідомих людей, що в наш час переходять на російську, бо то модно чи навкруги розмовляють російською. Є у мене така подруга. Переїхала жити до Києва і почала російською розмовляти і дитину вчити.
elena901• 29 января 2023
Ответ дляВесела бджілка

Також подивилась Чому я живий.

Де дивились документальний? Це той , що у ютубі ’ Щедрик проти руського міра’?