Вибачте за графоманство, але накатіло і не засну доки не поділюся, а советчиця все стерпить)
Коли закінчиться війна я перший раз за весь цей час нормально поплачу. Нормально, а не тихо беззвучно і втягуючи в себе сльози. Але це не точно бо у мене шестимісячна дитина і я не хочу її налякати.
Коли я повернуся додому, я візьму чоловіка, ми візьмемо пляшку вина і сядемо на сходах до Дніпра на Березняках за рестораном маяк. Біля самої води. Я дивитимуся на батьківщину мати, чоловік буде щось триндіти, а я буду просто слухати його голос і Дніпро.
Я піду на вечірку ді джея Топольского, і він там буде грати такий драм ЕНД бейс що дрижаттмуть стіни. І я стану біля колонки і музика розриватиме мені барабанні перетинки і серце буде гепати з середини, а баси ззовні і вибиватимуть з мене все що сталося за цей рік. Але це не точно, бо Толя воює.
А ще я буду кататися по Дніпру на кораблику поки не почну ригати) і на сапі поки ноги не почнуть підгинатися.
А в неділю піду до церкви і буду молитися і співати в голос разом з хором, а не про себе як завжди, буду дякувати богу за все.
А потім влітку я поїду на Кінбурн. І буду дивитися на море, а воно на мене і кричатиму в море поки не викричу весь цей рік. Але цього не буде, бо там русня зробила випалену землю
А потім я піду в терапію до свого психотерапевта. Але вона зараз в Іспанії а її чоловік і брат воюють і боюся що коли закінчиться війна їй самій знадобиться терапевт.
из желе я• 29 января 2023
Ответ дляObi Wan
У каждого своя жизнь, свои обстоятельства и свой уровень социальности. Меня в Украине больше ничего не держит кроме закрытых границ.
Родители? Друзья?
Печенюшка• 29 января 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
В вашем посте в каждом слове читается))
Ся вспокоїли?!
Атаманша• 29 января 2023
Ответ дляМама фифти цента
Я, если честно, не читала такое. А кто выехал или не выехал-не мое дело . Мое дело у меня дома. Да, мне бы хотелось выехать, да, я здесь из-за мужа, но это мое личное решение и я понимаю, что другие приняли тоже свое личное решение. Как-то так )) а вот то, что люди друг на друга кидаются внутри страны меня беспокоит. Особенно на фоне мовы.. это дает врагу лишний повод называть нас ’нациками’...
А як в інших країнах називають людей, які не знають державної мови?
Инста_Богиня• 29 января 2023
Ответ дляObi Wan
У всех разные вкусы и мысли по жизни. Для меня вот например тема выезда болезненная, я днём и ночью мечтаю о том чтобы уехать, и на стенку лезу от того что меня полностью лишили свободы
А до 24 не лез? Или задания такого не было?))
Сиренькая• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я чоловіка не бачила з лютого
Автор, чому не можете приїхати до чоловіка на пару днів ? Що за трагедію тут читаю ?
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Ви реально думаєте, що можна стати воїном з примусу?
А як інші стали воїнами ? Вони там всі з власної волі ?
Подставка для припева• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
О дача! Гриби буду нарешті збирати. А може й не буду, бо у мене дача в занальцях коли то там ліси розмінують
Ви там мило маніпулюєте)
Ковбой Хагис• 29 января 2023
Ответ дляНаливайКа
Может можно придумать что то,что бы с мужем выехать? Сейчас какое то новые правила есть, если сопровождает мужчина больного
Ні, вже запізно цим займатися, мало якийсь теоретичний сенс до призову. Зараз вкрай важко щось подібне робити, бо він служить, ще й на самому гарячому напрямку. Будемо лише сподіватися на краще, схеми точно варіант не для чоловіка. Поки всі тримаємося. В разі різкого погіршення стану дитини (не дай Боже) щось будемо думати.
Магиня• 29 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так надіюся що таких «бігунів» таки відправлять в Україну .
На передовій всі воїни з досвідом? Всі мали відношення до військової справи?
Для чого? Люди, які категорично не можуть і не хочуть воювати, думаєте будуть там корисні?
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляМагиня
Там всі корисні .
Магиня• 29 января 2023
Ответ дляМама фифти цента
адеквати тут - рідкість
КараПузовна• 29 января 2023
А я поеду в свой родной Харьков, скучаю. И вообще наконец-то вздохну спокойно. Не знаю что еще буду делать. Хочу обычной спокойной мирной жизни - это самое большое счастье. Раньше я этого не понимала, все хотелось эмоций, поездок. Казалось, где-то лучше, чем дома. Сейчас хочу только быть в Украине.
АсобеннАя• 29 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Хто категорично не хотів, той не пішов. Як взагалі можна ризикувати життям без мотивації і власної волі? Це може бути лише особисте рішення .
тогдалия• 29 января 2023
Ответ дляРезвая лошадка
Пф, так это не единичный случай. У меня знакомая с детьми еще в начале марта уехала ещё и оставаться за границей собирается. Говорит мне страаашно приезжать в Украину. На мужа судя по всему ей пофиг.
К примеру, из реальной жизни. Мужчина, 45 лет, пока его жена и трое детей в Германии. Третьего ребёнка, сына родила в Германии. Все ей там нравится, пособия аж больше 1,5 тыс евро получает и тоже мужа не видела год почти. А муж живёт со своей соседкой, спит, ест, содержит, но жена об этом не в курсе
Но видимо все всех устраивает
Пэрисхилтонша• 29 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так написала що хабаря дали і виїхали .
Ой, а Вы типа до этого не знали как мужчины выезжают ?
Строите здесь из себя всю такую правильную
Милашка-оторвашка• 29 января 2023
Буду счастлива безмерно, это первое и главное.
Приеду в Украину, чтобы встретиться со всеми родными и близкими. Схожу на могилы. Заберу памятные мелочи и фото. Закрою оставшиеся счета. Начнем процедуру оформления пмж в другой стране, из-за войны уже год времени потеряли.
Инста_Богиня• 29 января 2023
Ответ дляМама фифти цента
Как не читали? Авторша уже и тут так накидала пару раз, между словом
Пасти Ла• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я чоловіка не бачила з лютого
Я а не видела единственного сынулю с февраля. Так скучаю, не могу передать
КараПузовна• 29 января 2023
Ответ дляАтаманша
Наверное, необразованными. Я бы так подумала про таких)
Слухи-руки не распускаю• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Тільки ви вся така зайнята і реалізована чогось бігаєте за мною з діагнозом і оцінкою мого майнового стану, а я навіть не знаю хто ви
Автор, извините, вы выехали только забеременев? И рожали не в Украине?
...аяприкольная• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Люди, ну от нащо ви засираєте тему? Ну напишіть свою про те що вас хвилює, про виїхавших, про мене якщо комусь аж так свербить. Стараєшся пишеш гарно, а ви так. Відбиває ж все бажання спілкуватися на форумі
не спілкуйтесь
Ленивица-красавица• 29 января 2023
Ответ дляМагиня
Я думала, що українці стануть з часом добріші один до іншого, бо ж одна біда повинна об´єднувати. Але фіг там, ще більше злоби. То за мову, то до виїхавших...
Точно.
КараПузовна• 29 января 2023
Ответ дляМорковна
Я не відкладаю життя на потім
И вообще ни о чем не мечтаете?
Туфли в чешуе• 29 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Ну уехали и молчите в тряпочку, зачем об этом здесь писать, рассказывая, какие вы умные, а остальные лохи.
Испанский стыд