AnnaOst• 28 января 2023

Коли закінчиться війна я... а ви?

Вибачте за графоманство, але накатіло і не засну доки не поділюся, а советчиця все стерпить)
Коли закінчиться війна я перший раз за весь цей час нормально поплачу. Нормально, а не тихо беззвучно і втягуючи в себе сльози. Але це не точно бо у мене шестимісячна дитина і я не хочу її налякати.
Коли я повернуся додому, я візьму чоловіка, ми візьмемо пляшку вина і сядемо на сходах до Дніпра на Березняках за рестораном маяк. Біля самої води. Я дивитимуся на батьківщину мати, чоловік буде щось триндіти, а я буду просто слухати його голос і Дніпро.
Я піду на вечірку ді джея Топольского, і він там буде грати такий драм ЕНД бейс що дрижаттмуть стіни. І я стану біля колонки і музика розриватиме мені барабанні перетинки і серце буде гепати з середини, а баси ззовні і вибиватимуть з мене все що сталося за цей рік. Але це не точно, бо Толя воює.
А ще я буду кататися по Дніпру на кораблику поки не почну ригати) і на сапі поки ноги не почнуть підгинатися.
А в неділю піду до церкви і буду молитися і співати в голос разом з хором, а не про себе як завжди, буду дякувати богу за все.
А потім влітку я поїду на Кінбурн. І буду дивитися на море, а воно на мене і кричатиму в море поки не викричу весь цей рік. Але цього не буде, бо там русня зробила випалену землю
А потім я піду в терапію до свого психотерапевта. Але вона зараз в Іспанії а її чоловік і брат воюють і боюся що коли закінчиться війна їй самій знадобиться терапевт.
Цветочница• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Треба сціпити зуби і жити далі. Саме усвідомлення того, що навколо війна, а ти про неї чула від дідуся і кіно бачила, просто не віриться.

Так нам простіше, ми це переварили і ок. Ці зараз поприїзджають і будуть фукати, бо нохті немає де зробити або дорого суші.
хто поприїзжає? не треба ділити, будь-ласка
я виїхала але мені важко. так живу далі
але реальність не приймається. наче сон я ж кажу.

Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
Ого. Даже так?
АсобеннАя• 28 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Се ля ви. Ребенок важнее и психоэмоциональное состояние мамы тоже.
Так, я теж виїхала, але пізніше і чоловік приїхав, не варіант постійно жити окремо
Ковбой Хагис• 28 января 2023
В мене більш прості прагнення: мрію щоб чоловік живим повернувся з фронту, щоб в дитини в голові не росла та клята пухлина, щоб наше життя остаточно не розлетілося на друзки. (
S.s.s.• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Вам не складно сьогодні посамостверджуватися в іншій темі? Наперед вдячна
чому не їдете додому?
Мейк-ап форева• 28 января 2023
Вот тоже не понимаю, что там такого несбыточного, что надо ждать победы.
Я уеду с мужем, сразу как откроют границы. Может, не навсегда, но на какое-то долгое время точно.
из желе я• 28 января 2023
Ответ дляObi Wan
Удалено администрацией...
90е пережили и это переживем. Вы думаете заграницей вас ждут?
Obi Wan• 28 января 2023
Ответ дляАйболитная
Завжди було цікаво, що чоловіки ви роблять на жіночому форумі?
Не воспринимаю этот форум как чисто женский. Тут иногда бывают интересные обсуждения. А какой пол человека по ту сторону монитора эт неважно.
Мудробаба• 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Удалено администрацией...
Тссссс, дайте мужику нормально пожить....

Меряю линейкой• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Мені це забавляє.
Это заметно.. вам же занятся больше нечем. Ни тут ни в Германии себя не нашли. Только выплаты и греют. Расскажите лучше, как удалось к мужу ни разу не приехать за все время?
Мама фифти цента• 28 января 2023
Ответ дляМагиня
Я думала, що українці стануть з часом добріші один до іншого, бо ж одна біда повинна об´єднувати. Але фіг там, ще більше злоби. То за мову, то до виїхавших...
Ви мої думки прочитала. Теж хотіла написати, що постійно сваряться то за мову, то за тих, хто виїхав. Колись читала таку думку, що Харків ніколи не зрозуміє тих, хто пройшов окупацію, Київ ніколи не зрозуміє Харків та інші міста бойових дій, Західна Україна ніколи не зрозуміє усіх нижче перерахованих і т.д...щось в цьому є.
Звідти і сварки.. але я вірю,що більшість людей адекватних.
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа

Чекаєм на ’а вот у нас в Германии/Польше/Ирландии....’
НаливайКа• 28 января 2023
Не дочитала всех этих соплей сидящей за границей киевлянки. Страдалица, блинпоплакать она не може, так как ребенку шесть месяцевДа реви сколько хочешь, он ещё не понимает ничего!
А хочется мужа голос услышать - ель домой! К счастью, он же не на войне.
Айболитная• 28 января 2023
Ответ дляObi Wan
Ось ця тема, наприклад))) Я б дуже здивувалася, якщо б мій чоловік знайшов тут для себе щось цікаве)))
Резвая лошадка• 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Удалено администрацией...
Пф, так это не единичный случай. У меня знакомая с детьми еще в начале марта уехала ещё и оставаться за границей собирается. Говорит мне страаашно приезжать в Украину. На мужа судя по всему ей пофиг.
Детсадовский полицейский• 28 января 2023
Ответ дляМудробаба
Удалено администрацией...
Завидуете
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Ваш чоловік виіздний ?
Престидижитатор• 28 января 2023
Ответ для...аяприкольная
так, жду Борисфенку со сказками о ее скором возвращении и то, как она будет отстраивать Украину
То вона вже всіх кацапів порубула на підступах до Києва і случайно сама незчулася як опинилася в Германії на пособіях )
Таких отстраювачів буде багатенько після смачного німецького копняка під вгодований «патріотичний» зад.
АсобеннАя• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ваш чоловік виіздний ?
Всі можуть стати виїзними

автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Тільки ви вся така зайнята і реалізована чогось бігаєте за мною з діагнозом і оцінкою мого майнового стану, а я навіть не знаю хто ви
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Всі можуть стати виїзними
Яким чином ?
НаливайКа• 28 января 2023
Ответ дляКовбой Хагис
У ребенка инвалидность? Почему тогда мужа призвали?
АсобеннАя• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Яким чином ?
Грошовим
...аяприкольная• 28 января 2023
Ответ дляПрестидижитатор
К сожалению копняка еще не скоро дадут, так как внж дают на 2 года, скорее всего и пособия будут платить все время, а люди, какие не привыкли работать в принципе не приедут в Украину после войны точно, потому что время будет тяжелое, в экономическом плане. Курс отпустят, многое подорожает.
Obi Wan• 28 января 2023
Ответ дляиз желе я
Всегда удивляла формулировка ’ждут’.
А в Украине типа ктото ждёт?)
Весь мир это множество стран с разными плюсами и минусами, Украина лишь одна из таких стран.
После вторжения РФ минусы Украины резко превысили её плюсы, и с каждым днём чаша весов сдвигается.

Насчет 90х. Допустим у вас был бы выбор - выживать все 90е, или поехать куда-нибудь в Испанию, ну или хз где на тот момент было норм, испытать примерно полгода трудности релокации, а дальше жить на совершенно другом уровне, который много лет держался в постсоветских странах? Для меня выбор очевиден.
Пэрисхилтонша• 28 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Я не выкладываю тут фото свои никогда, в отличии от вас. Вам нравится, что в этой теме вас все палками тыкают?
Кстати да , можно ж под анонимом создать тему
Нравится наверное когда ее полощут
Zelenkа• 28 января 2023
Ответ дляЦветочница
я виїхала але мені важко. так живу далі
Я теж живу. 4 години на добу, коли є гарантовано світло. І сплачую податки. Ще є до мене претензії?
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Грошовим
Може не варто оцю гидоту тут писати?
Ту сидять матері ,жінки ,діти ,чиї близькі там .Подумайте про них .
Хоча таким як ви на усіх …
автор AnnaOst • 28 января 2023
Ответ дляМама фифти цента
Так і є, просто 90 відсотків коментарів в інтернеті залишають неврівноважені люди. Та навіть в цій темі небувала активність від парочки осіб
Я такая боевая• 28 января 2023
Ответ дляМейк-ап форева
а можно узнать с какой целью уезжать? если границы откроют то значит уже совсем все хорошо и угрозы нет