Вибачте за графоманство, але накатіло і не засну доки не поділюся, а советчиця все стерпить)
Коли закінчиться війна я перший раз за весь цей час нормально поплачу. Нормально, а не тихо беззвучно і втягуючи в себе сльози. Але це не точно бо у мене шестимісячна дитина і я не хочу її налякати.
Коли я повернуся додому, я візьму чоловіка, ми візьмемо пляшку вина і сядемо на сходах до Дніпра на Березняках за рестораном маяк. Біля самої води. Я дивитимуся на батьківщину мати, чоловік буде щось триндіти, а я буду просто слухати його голос і Дніпро.
Я піду на вечірку ді джея Топольского, і він там буде грати такий драм ЕНД бейс що дрижаттмуть стіни. І я стану біля колонки і музика розриватиме мені барабанні перетинки і серце буде гепати з середини, а баси ззовні і вибиватимуть з мене все що сталося за цей рік. Але це не точно, бо Толя воює.
А ще я буду кататися по Дніпру на кораблику поки не почну ригати) і на сапі поки ноги не почнуть підгинатися.
А в неділю піду до церкви і буду молитися і співати в голос разом з хором, а не про себе як завжди, буду дякувати богу за все.
А потім влітку я поїду на Кінбурн. І буду дивитися на море, а воно на мене і кричатиму в море поки не викричу весь цей рік. Але цього не буде, бо там русня зробила випалену землю
А потім я піду в терапію до свого психотерапевта. Але вона зараз в Іспанії а її чоловік і брат воюють і боюся що коли закінчиться війна їй самій знадобиться терапевт.
Мудробаба• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви думаєте я цілими днями про це думаю?)
Удалено администрацией...
былоИпрошло• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Повністю погоджуюсь! Але давайте хоч один раз не тикати лицем у правду «бєгущих от сирен».
Типу світла пляма на форумі🤭
Я не тычу, просто пишу как есть:кто-то на диване в Германии мечтает о прогулках по Днепру, а кто-то в Украине просто выжить. У всех разные мечты и ценности. И это хорошо.
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
Одноклассница• 28 января 2023
Я хочу чтобы мои дети начали жить обычной жизнью, полноценно читься, гулять без страха, уверенно смотреть в бдущее.
А я и так живу обычной своей жизнью
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Так она тут часто пишет. Анна жила очень бедно. А сейчас страдает из-за границы. ’Все мужчины там будут’ - вот ее посыл.
То ви іі фанатка . Все знаєте про авторку.
Ответ дляYaЯна
Коли закінчиться війна я нарешті кину пити антидепресанти і виревусь. Бо вони так заблокували емоції, що від початку війни я жодного разу не плакала. Дуже хочу,але не можу.
Потім я визерну у вікно і буду орати: ’Ура, перемога!’
Потім відсвяткуємо всі.
Потім поїду на дачу, зроблю там ремонт і насію більше соняхів, чорнобривців і мальв.
А потім не придумала
Потім відсвяткуємо всі.
А потім не придумала
О дача! Гриби буду нарешті збирати. А може й не буду, бо у мене дача в занальцях коли то там ліси розмінують
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляМагиня
В кожного свої печалі. Це не значить, що треба знецінювати інших. Морально тим, хто далеко, може ще важче.
Так никто ж там не держит! Что за мазохизм такой?!
Магиня• 28 января 2023
Я думала, що українці стануть з часом добріші один до іншого, бо ж одна біда повинна об´єднувати. Але фіг там, ще більше злоби. То за мову, то до виїхавших...
Печенюшка• 28 января 2023
Ответ дляYaЯна
Потім відсвяткуємо всі.
А потім не придумала
Потім відсвяткуємо всі.
А потім не придумала
А я куплю дачу у самому серці України. І постараюся зробити максимально українську хатинку. І півника з Бородянки там поставлю, і глечики на паркані, і мальв теж насаджу…
Цветочница• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Коли на Тапольського будете йти, стукніть в особисті❤️
ужасно
аж слезы навернулись
ужасно осознавать что этого уже не будет
Наша жизнь, тапольский, подол и так далее, без ракет, мы о них и не знали никогда...
Кинбурской косы нет? боже боже...
не верю и не могу смириться, кажется что все таки закончится и я приеду. этот сон ужасный закончится.
аж слезы навернулись
Кинбурской косы нет? боже боже...
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Типу світла пляма на форумі🤭
По мнению автора-это ’самоутверждаться’ 🫣
Айболитная• 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Аааа...
Ну пардон, то суто ваші особисті проблеми.
Завтра може і не бути
Круто підтримали ))))
Магиня• 28 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Так ситуації різні ж, як можна отак всіх одним гребінцем?!
Ответ дляМагиня
У мене на форумі вийшов конфлікт з однією мадам. У тої мадам є неадекватна подружка, а може й не одна. Це не про виїхавших, це особисте, не звертайте уваги
Мудробаба• 28 января 2023
Ответ дляZelenkа
Типу світла пляма на форумі🤭
Удалено администрацией...
БоХатая• 28 января 2023
Когда закончится наревусь. Не плакала ни разу, хожу как зомби. Если заплачу кажется не остановлюсь. До войны была работа нервная, стресс снимала вином, вечером немного за ужином выпивала. А сейчас не могу, сразу плохо. А так хочется выпить.
...аяприкольная• 28 января 2023
так, жду Борисфенку со сказками о ее скором возвращении и то, как она будет отстраивать Украину
Инста_Богиня• 28 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
Все возможно• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
вы до сих пор не видите мужа, за год можно было
так что все написанное на фейк
Айболитная• 28 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Вам не складно сьогодні посамостверджуватися в іншій темі? Наперед вдячна
Умнічка
Печенюшка• 28 января 2023
Ответ дляМагиня
Ви зараз де?
Мудробаба• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляМудробаба
Удалено администрацией...
Має право. Строчіть і ви.
былоИпрошло• 28 января 2023
Ответ для...аяприкольная
Она её так же будет отстраивать, как и Киев с автоматами защищала. Громче всех здесь об этом кричала и первая выехала. Ох уж эти диванные бойцы.
Пэрисхилтонша• 28 января 2023
Ответ для...аяприкольная
😂😂